• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ty jo...mě vypije i tu 90tku a stejně spí jen ty 3-4hodky potvora- příklad: ted dojedla a usla tak počítám 23-24h se vzbudí pak asi ve 3h a pak v 6-7h hm :angry: tak snad dýl si to urovná a bude spát dýl!! když ona přes den spí skoro pořád a tak jen navečer je třeba 2h vzhůru a řve, nebo čučí :wink: spíš řve a 15min čučí :grinning: a dudlík chce i nechce já ji ho nutím ale schválně ho vyflusne :wink:

tak já si půjdu asi dáchnout, když usla anebo juknu na tv :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
vodu převařím...obyč z vodovodu, ale v porodce nám dr říkala že vodu nemáme dávat obyč, ale neperlivou akvilu kupovat...se zbláznila ne?!
27. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
nutrilon 2odměrky na 60ml
27. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Smouli, ty nekojíš? Jak to, nešlo vám to nebo si myslíš, že nemáš mlíčko?

Já Marečka taky budím na papání. Se bojím, že když bych ho nebudila, tak se mi to mlíčko ztratí, protože nebude poptávka...
27. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj kočky moje :slight_smile: tak jsem offiko doma :wink: :grinning: :grinning: porod byl fakt strašnej myslela jsem že pojdu bolestí,ale jako opravdu hrůza :pensive: a jen díky Radkovi jsem to zvládala :wink: opravdu moc mi pomohl a teda taky jsem mu dala pořádně zabrat :sweat_smile: a holky ta strašná úleva když prcek vylezl na svět to se snad ani nedá popsat :slight_smile: ta radost(u mě teda hlavně z toho že už to nebude bolet :sweat_smile: )-no úžasný :slight_smile: a dokonce mě ani nemuseli nastřihávat :slight_smile: jen jsem měla 2 malé trhlinky-nahoře a dole :grinning: a to spravili 4 malé stehy :sunglasses: PA byla skvělá a strašně mooooc hodná a milá-pořád mě povzbuzovala jak to jde krásně a jak jsem šikovná a i pan doktor(bývalý primář) byl moc fajn :slight_smile:
A Honzíček je no prostě nááááádherné miminko :slight_smile: :wink:nemůžu se na něj vynadívat :sweat_smile:a dělá úžasné ksichtíky :grinning: :slight_smile: a taky moc hodný-a to doufám vydrží na furt :wink: :grinning: :grinning: teď zrovinka spinká po prvním koupání ve vaničce a tatínek právě v hospůdce oslavuje(už druhý den,ale s jinou partou :wink: ) jeho příchod na svět :grinning: :wink:
Krásně jsme se i rozkojili :slight_smile: jen se mi teda udělala bulka v pravém podpaždí a bolí :frowning2: takže sem tam teplý obklad a masírovat :unamused: tak držte palečky ať se mi to brzo ztratí :wink:
Jinak od porodu jsem téměř neustále v zhůru-naspala jsem jestli 8-9 hodin celkem od pondělka takže v pravdě nic moc,ale žádnou velkou únavu necítím jen vyčerpanost :wink:
27. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahoojj katko! :wink: :dizzy_face: moc jeste jednou gratuluji k honzankovi :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
smouli jsem na tom porad kinder vajecne :grinning:
27. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Kači, tak to je fajn, že už jste doma a Honzík je hodnej :slight_smile: . Jak dlouho jsi rodila a jak byl Honzík velkej?
27. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Andrej :grinning:
27. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
kacko honzik je moc hezouckej, pripada mi vetsi :slight_smile:
a ta spolecna fotecka, jak papa, je kouzelna :wink:
letim zase zpet k filmiku a jeste juknu..
jen pekne zaprahni tatinka, at se taky stara a ty at se muzes prospat :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Manža odjel na bowling, tak si půjdu vyčistit ten můj ksicht pubertální :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dám si masku.
-ahojík mamky,tak jsem vás našla a jdem vás pozdravit,tak jak se máte tady co,už se vám to všem blíží co?
-my už válčíme týden doma skoro,holky jsou vcelku hodné,vnoci spinkají a budí se jen na jídlo,sice jedné trocha trvá než zaspinká ale jinak to jde,ze začátku sme bojovali s jídlem,nejprve u jedné a pak u druhé,tu jsem ještě dokrmovala aj doma chvílu,ale nyní už pěkně papkají obě dvě takže už jen kojím
-tak se opatrujte všechny
blani.. udelaly se ti pupinky?
27. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
adrosku ahooj.. teda holky, s vama se roztrhl pytel tedka vecir s novopecenyma maminkama :slight_smile:
adrosku my uz videly vase holcicky, pekni cvalicci na to, ze jsou dvojcatka.. jsou moc roztomile..
kolik vazily? :wink:
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Aha Kači, už jsem si to přečetla. Tak to sis asi pěkně užila co :frowning2: . Honzík je moc krásnej :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Andrej, jo jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale už tak měsíc zpátky. Prostě puberta hadr :confounded:
27. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
blani tak hezky vycistit a moc nelicit :slight_smile:
treba neco s tea tree.. ja teda musim zatukat, ale mam ted plet jak mimino.. jsem blazen a to cekame holcicku.. tedy doufam :grinning:
kacka nekde popisovala porod?
27. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jéé Kači, já nevěděla, že už máš mimi...je fakt,že to tu moc nedočítám :confused: Tak mooooc gratuluji a přeji prckovi vše nej do života :grinning:
Dnes po té prochajdě mě malej spal až do půl šesté, zato pak jsem ho snad dvě hodiny s přestávkama kojila, furt koukal jak vejr a ne a ne usnout. Chvilku klid a pak zas začal kňourat po mlíčku. Teď spinká, tak doufám, že v noci se vzbudí jen na to mlíčko a hned usne....

Manža dnes pořádá pařbu na zapití Štěpánka, raději si ustlal v obýváku, aby nás nebudil a Štěpánek nemusel dýchat ty výpary :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky díky za gratulace :wink: :slight_smile: Hpnzík je fakt zlatíčko :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Adrosku holčičky jsou nádherné :wink: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Katko-taky gratuluju k Honzickovi, je krasnej a ses sikulka, zes to zmakla-mne taky moc pomohl manzel :dizzy_face:

Adrosku -holcicky jsou teda kocky a jak jsou vlasaty :dizzy_face: krasny.
27. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Andreasku-kdopak nam da vedet az pojedes rodit?Ja jsem jak na trni a furt sem koukam, jestli uz :grinning:
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
-jojo sou to vlasáči jako,ale sem zvědavá jestli jim to vydrží nebo trocha vypadá spíš
-jojo holky sou velký-vážily 2800 a 2630 ale pak zhubly a nyní váží 2700 a 2570 takže zase pomalu nabírají
27. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Andrej, má to v albu :wink:

Heluli, tak něco podobného jsme taky dneska měli. Ale nebylo to poprvé.

Adrošku, tak to byly fakt velké holky :wink: . Větší, než ten náš klučina a to tam byly 2 :grinning:
27. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Andaro, já mám číslo na Andreaska. Nevím, jestli ještě někdo.
Už jdu spát, o půl 11 vstáváme. Tak dobrou noc :slight_smile:
-no já už počkám do těch půl jedenácté a pak půjdem taky dáchat,nebo zaspím tady u telky
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Taky mam číslo na Andreaska :wink: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím Kačku a Androska - máte krásná miminka :slight_smile:
tak náš malej má už třetí večer docela děs běs - většinou od koupání tak 4 hodiny nespí nebo jen velice málo a spíš pořád jen brečí a chce chovat a papat, už jsem mu dala z obou prsů - s malými přestávkami je vzhůru od od půl šesté a pořád ještě skutečně neusnul, snad bude spinkat alespoň v noci - tento týden s námi bude doma tatínek, tak teď ho chová :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
jj andaro, holky na me maji cislo, urcite dam vedet.. ale fakticky to zacinam videt na tu stredu 1/7..
27. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.