• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, tak já často datluju jednou rukou :grinning:
15. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
15. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Holky, asi se u nás stal zázrak :confused: . Věšela jsem prádlo na sušák a dala jsem Marečkovi dudlík, tak dudlal dudlal a koukal na mě. A když jsem si sedla na sedačku a skládala prádlo, tak usl a spí :confused: :dizzy_face:

Jitu, jenom není poznat, kdo z těch dvou čeká :grinning:
15. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
blani tak u ns je zazrak kdyz mi usne v naruci :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Evi, neumí usínat v náručí? To Marečkovi nedělá problém :grinning:
15. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
tak jsem se trochu prospala :slight_smile:
jitu to jsou bomba fotky ty tri posledni, tak to vypada i u nas.. :slight_smile:
taky by tak pejsek chtel oblizovat malymu usi? nase bellca ma na ty sabciny strasny chute :grinning:
15. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
nn on se nechce tak celkove moc chovat place a jak ho polozim je klidek musi mit naladu se mazlit na rukach on by spise furt jen kecal s mamou je to muj broucek milovany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Evi te´d jsem právě říkala Jindrovi,že na mě musí dohlídnout,a on už chtěl odnášet všechno sladké,tak jsem mu řekla že nemusí být na mě tak tvrdý.To je fajn,že se hecujete tak ve dvou,ve dvou to jde vše lépe.
My taky se budeme chystat na koupání,malý je zatím v lehátku.
15. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
tak Vojtík mi v náručí neusne. :slight_smile: náš se chce i chovat ale jen když je zády ke mně a čučí ven.Ale jak si ho dám jinak tak řev,jo ještě vydrží na tygříka,ale ne moc dlouho.V čem máte te´dka prcky na noc,jak je oblíkáte?
15. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
tak evi takovej dohled bych taky potřebovala jak sůl, zatím tady na ten orbitrek jen tak pokoukávám, ale už se musím k tomu dokopat. filipek už taky v náručí neusne, nejradši má, když ho hladím po hlavičce to se mu pěkně usíná. holky tak já jdu na ten orbitrek, alespon chvilku :slight_smile: musíme se podporovat navzájem :wink:
15. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
jj andrejko danik taky a sladky si dam ale jen odpo a musli tycinku :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
jj utikej ja zacinala dva dny po peti minutach a ted uz jezdim 15 minut soupni mptrojku do usi najdi si pisnicku ktera ma cca pet minut a jed a utece ti to desne rychle ja si z toho udelala ritualek a jde to byla jsem prekvapena ze to slo tak dolu v tech cm a mam pocit ze bricho se zacina mene trast i stehna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
holky jdem koupatz mozna jeste nakouknu paaaaaaaaaaaaaaa kdyby uz ne
15. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Evi tak já bez sladkého nemůžu být,ale musím se krotit,to jsou jen slava,,že nebudu a jak to pak dopadá.Sun jen do toho,já budu zítra,dneska už ne,teď nás čeká ta vana.No zrovna blbne s taťkou.
15. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
tak hotovo po dvou písničkách jsem musela skončit strašně mě bolely lýtka no musím postupně. tak u nás chlapy čučí na hokej malej se zase krásně posrandil skrz naskrz tak tatka místo hokeje přebaluje :grinning: zítra plánuju asi delší prochajdu no uvidíme podle počasí jo a na noc dávám ted pod overálek bodíno s krátkým rukávem
15. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Andrej, dávám pořád overálek, přikrývám povlečenou larisou a na to ještě mikroflízovou deku. Chtěla jsem koupil spací pytel, ale nemůžu natrefit na ten větší v klučičích nebo univerzálních barvách.

Andreasku, naše psice by Alexe oblízala celýho, ale to má smolíka pacholíka.
15. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
no holky :astonished: :confounded: to jsem jako prase když nepřebaluju jako aspon 10x za den??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ji přebalím jen když má plínu plnou :grinning: teda neže by ji to teklo po stranách :grinning: ale asi zas tak nečurá...a kaká jednou denně(ráno)!! tak já nevím ale nijak nešetřím, přebaluju jak se mi zdá že by to bylo potřeba...a je pořád čistounká a vonavá vy kozy :grinning: :angry:

andy dávám nutr-comfort a střídám s nutr-extra- kaká jednou denně!
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Já přebaluju u každýho krmení plus, když malej hlásí, že jako v plíně už nebude.
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
a malá si začíná vymešlet s usínáním, to jsem si tady libovala jak chodí v 19-20h a ted 3dny chodí ve 21h mrška!!
tady nikdo-tak jdu pápá :wink:
15. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
ono při kojení je asi víc naděláno ne?? :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
jitko, proč raději preferuješ látkovky než jednoráz?? je to kuli korunkám taky anebo máš ráda přírodu?? ptám se jen ze zvědavosti...jak jinak taky!!
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
No malej hlásí i hodně mokrou plenku. :grinning:
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
málo se totiž najde takových ženských jako ty a blanka...jako vás obdivuju, já jsem na to pohodlná :unamused:
15. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Smouli, sama nepoužívám jednorázový vložky, mám vyrážku jen při vyslovení toho slova. tak proč bych do toho rvala malýho. Měla jsem ten balík do porodky a bohatě mi to stačilo, smrdělo mi to, prokakal se na oblečení, pročůral se na kočárek a ještě se prudil, a to jsem přebalovala pomalu co hodinu.

Navíc látkovky jsou už i záliba :grinning:
15. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Smouli, já myslím, že hodně ženských už látkuje, ono to fakt už není jen o čtvercích jako v minulosti :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
aha tak to jo....já tomu už moc nerozumím :grinning: :slight_smile:
tak jsem si řekla že malou ještě ted teda přebalim, abyste neřekly teda :grinning: měla plínu přes hodinu a půjde snad už spát!!ještě ale mlátí do hraček, tak nevím :unamused:

tak se mějte dámy ahooooj :wink:
15. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak jsem si na léčbu rýmy uvařila malej hrnek svařáku a jdu se zachumlat do peřin, doufám, že Aex se probudí nejdřív ve 4,aby se neopil :grinning: Ikdyž jsem to víno docela vařila dlouho, tak snad ten alkohol trochu vyprchal. :grinning:
15. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: to teda :sweat_smile: tak čabas :pensive:
15. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak už jste asi všechny pryč co? my jsme dokoupaly dokrmily a už chrupká :slight_smile: tak jsme si objednaly na 7. listopadu výlet do vinnýho sklípku je to od pěti do půlnoci tak jsem zvědavá jak to zvládnu, nedovedu si zatím představit nebýt s malým večer doma :confused:
15. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
sun tak to se pěkně sežereš ne?? :grinning:
15. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.