• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
a tam budete i chrupkat, nebo pojedete dom??
15. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
:confused: tak já jdu taky teda pryč :slight_smile: ale ted jsem četla jak andy dává spát malého...teda andy tak to moje nelča chrní jen v bodinku s krátkým rukávem a pyžamový katata....já jsem si zase myslela, že by ji bylo vedro spát ještě ve spacím pytli :astonished: nebo co jsi to psala :sweat_smile: no já budu muset ale koupit pyžamka s dlouhým už, páč mi z toho vyrástla :wink: jinak ji přikrývám slabou peřinkou :unamused: no neřikala, že by ji byla zima :grinning: :grinning:

tak páááá
15. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
ne spát ne, ale vrátíme se po půlnoci :pensive: no je to až za měsíc a půl to už bude filípek větší, jednou jít budu muset :grinning: no šmouly myslím, že mi bude stačit málo :grinning: tak když si nelča nestěžuje tak to jí je určitě dobře :wink: jdu se sprchnout a chrnět zítra papapa
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
mala chrundi, tak jdu taky..
jinak sabinka spinka v overalku a na nej davam nekdy slabou decku a pak normalni perinu slozenou na dvakrat :slight_smile: i tak ma studeny rucicky :unamused:
holky dobrou noc, zase zitra :wink:
15. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Zdravím holky,
tak návštěva včera dopadla celkem dobře. Malej ale ke konci furt pobrekával a byl nevrlej. Neměl chudák klid na hraní ani na spinkání, tak jsme šli. Po cestě mi usnul a jakmile jsme došli domů, tak vyvalil oči a spinkat už nechtěl. Ale byl plnej úsměvů, tak jsem mu to odpustila :grinning: Stavili jsme se ještě jen na otočku dole u tchýně, tam spustil ten svůj "záchvat smíchu" to je tak nádnerný, když se vkuse mimi směje tak krásně od srdce. Vždycky mám slzy nakrajíčku :dizzy_face:
16. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahoj všem.

Alex se taky hodně směje, dokonce i teď se tam hihňá v postýlce a to má chuděra rýmu a kašlík a zrovna pšíká.
Nejlepší, když ho v noci nebo teď spíš nad ránem rozbalím na přebalováku a on se začne hlasitě řehtat tady v obýváku, kde teď manža ve všední dny spí, abychom ho nerušili :grinning: :grinning: Docela se to rozlíhá :grinning:

Já dávám na spaní overalek od malička, je to prostě pyžamo. Mně se ta dvoudílná pyžama nelíbí, přijde mi na to ještě malej, takhle mám jistotu, že se mu to z gatí nevytáhne a nepotáhne mu na záda nebo na břicho. Ikdyž tchýně mu před narozením koupila pyžamo klasika ale asi velikost 74 nebo tak nějak. No myslím, že v něm ani spát nebude :grinning:
16. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Blani, koukala jsem na to Liliputi nosítko, taky se mi docela líbí, hlavně ta cena, to bych měla za cenu erga nebo manducy Liliputi a ještě kapsu MaM :grinning:
16. zář 2009 v 07:29  • Odpověz
Náš malej spí taky v overálku a zakrytej teplejší kapnou.

Holky, já taky koukala na Liliputi, ale už nevím kde, a to mě štve, jsem narazila nato, že by to mělo být jen asi do 13kg :unamused: Ale nevím to 100% Jak říkáš Jitu, za cenu manducy nosítko i kapsa :slight_smile:
16. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Heluli, na nošení dětí maj normálně 15-20 kg, ale prý unese i váhu větší.
16. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak malýmu dávám na noc bodyno s dl. rukávem a polodupky :wink: a balím ho na noc do rychlozavinky :wink: :grinning:
Tak jsem si včera objednala na vypůjčení Ergo baby carier :wink: páč u nás nemam možnost si to někde vyzkoušet :frowning2: tak uvydíme jestli se v tom bude malýmu líbit :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak to by bylo Jitu super, kdyby to mělo nosnost jako manduca s ergem. No, blanča bude muset poreferovat až půjde do brány :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Katko, ono mu asi bude ergo ještě velké, doporučují ho až od 7 kil, ale spíš záleží jak drží hlavičku apod. No uvidíš.

Heluli, no já asi zajdu do té brány až ji v Praze otevřou, ikdyž to mám tedy pěkně z ruky a hlavně nevím, jak se tam sockou dopravím, abych mohla používat nízkopodlažní spoje.
16. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
dobré ráníčko :dizzy_face:

dnes jdeme na 3měs hodnocení a váhu a možná očkování!!
Zapomněla jsem jak jsem byla včera na té rehabce, tak si ji chválila, jak už pěkně paseme a že drží dlouho hlavičku, napsala nám že nejsme vůbec opožděný, vše dohnala do 3měsíců....jen byste to poznaly že je drobnější, jinak je šukula! tak už tam nemusíme.
Jsem zvědavá na dnešek! a pak hurá náušničky :dizzy_face: :wink:

helu - kolik ti malej váží? je to kus chlapa :wink:
16. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Jitu a jééééé :frowning2: sakra :unamused: no uvidíme,ale hlavičku už drží docela pěkně
16. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
to mluvíte o čem?? o té berušce???
16. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Katko, no na hlavičce taky záleží, uvidíš, jak mu to sedne.
16. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
O jaký berušce? :confused:
16. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
šmouli, teďjsem ho už nějakej den nevážila, ale měl 7,3kg, takže si myslím, že 7,5kg máme určitě. A měli jsme 66cm :grinning: Včera mi říkala jedna známá, že to měla její dcera takový míry skoro v roce :grinning:
16. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
no helu-to je teda kusanec :wink: moje první měla 6,5kg na půl roce :grinning:

jitu :grinning: asi jsem vedle jak jedle...já myslela tu berušku jak se na to dávaj ležet děti na bříško a otáčejí se...
16. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Smouli, neee, bavíme se o ergonomických nosítkách :grinning:
16. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
aha :grinning: tak nic :sweat_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
helu a není to moc?? nebo to už asi nebude tolik přibírat, když se bude ted hodně hýbat...ale je teda dlouhán :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
ted ale koukám, on měl skoro 4kg...tak to jooooo!! neřeknu kdyby měl dve kila :grinning: :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Jitu tak jsem napsala paní jestli by mi to nevyměnila za Manducu :wink: tak uvidím jestli bude volná,moooc doufám že jo
Helu já prej měla 6 kg taky pomalu v roce :wink: ale u kluků je to jináč :slight_smile: my jdem do poradny přesně za týden a myslím že minimálně těch 6 kilo už taky bude mít :sweat_smile: :grinning:
Šmouli my víme že je malá šikula :slight_smile: je přeci po mamince :wink: nebo néééééé? :grinning:
16. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
No, z porodky jsme odcházeli se čtyřma kilama. Tak je to kus chlapa, ale nepřipadá mi, že by jedl nějak často nebo moc. Ale teď poslední dobou už nepřibírá takovou kosmickou rychlostí jako dřív. Bude to kus chlapa po tátovi :grinning:
Pěkně se už pronese :dizzy_face: Posilovna hadra :dizzy_face:
16. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Já mám pocit, že jsem ani mimnko snad neměla :grinning:
16. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
My máme taky poradnu za týden, tedy ve čtvrtek, to budou skoro tři měsíce, bez jednoho dne, tak jsem zvědavá, taky to tipuju na 6 kilčo.
16. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Helu :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
mě ted poslední dobou malá papá furt jen 120-90ml a dělá u toho kraviny, u finále se začně tlemit a už to do ní nedostanu :grinning: si pak dycky myslím že dopadne jak nikola...samá ruka a noha nikde žádný špíček!
16. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
já doufám že nikča nabere trochu aspon pubertou až s ní začnou mlátit hormony :grinning: ale nééé moc :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.