• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ráno holky :slight_smile: . Krmili jsme ve 3, v 6 a nechala jsem si Marečka v posteli, tak mě nechal spát do půl 9 a on su začal protahovat až teďka :slight_smile:

Mareček spí v košilce a dupačkách a ve spacím pytli. Jitu, nemysli si, taky máme růžovej :grinning: . Jinej nebyl.

Jo, to liliputi je fakt super, jen nevím, jak dlouhé bude mít ty popruhy. A to levnější má i nějakou kapsičku na drobnosti, aspoň to tak na pohled vypadá.
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Heli, tak to my máme vašeho novorozence doma :grinning: . Tipuju, že Mareček bude mít příští týden u dr. kolem těch 4 kil.
16. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky, teda blani to je mareček fakt mrňousek :slight_smile: teda ten náš je dneska jak z divokejch vajec v postýlce se otáčel jak vrtule tak jsem ho dala radši vedle sebe do kočáru a tady řádí jak divej :grinning: tak mi zatím máme avin a noc zavinku, ale brzo půjdem do pytle mám 74 to nebude dlouho trvat :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak já mám pytel 0-6, takže je to v pohodě :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
čus bus bambus :grinning:

Táááákže milé dámy, dnes jedeme na kyčle, to je program co??? :grinning:

No naštěstí pak máme sraz s kámoškama a mimčama, tak to bude fajn, ale do špitálu se mě nechce

Malá mi na noc spinká v overálku, když nezapomenu dát i spacáček, tak spí v něm, zakrývám i peřinkou, a taky mívá studený pacinky :wink: Je to stejný ať když má ten spacák nebo nemá :confused:
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Jé my jsme taky malušencí, máme shruba okolo 4,5kg, víc asi ne. Vážila jsem minulej týden u kámošky, k dr. jdeme v říjnu :wink:
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Jo a maminy od holčiček - je lepší náušky střílet nebo píchat??? Já jsem jakž takž rozhodnutá pro nastřelení.
16. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,tak včera jsme byli na kyčlích,bohužel ještě stále nemáme vyvinuté jadýrka,takže za měsíc jdeme zas,ale pak doktor říkal že je hodně drobounká,takže to nic neznamená,prej se jim začínají vyvíjet při váze 5kg což Sofinka váží asi tak od pondělí..
Koukám že se bavíte v čem vaši miláčkové spinkají,tak Sofinka spí v overálku s dlouhým rukávem nebo jí dávám body s dl.rukávem a tepláčky a navrh peřinu a ručičky má krásně teplý...
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jo a hlavně, dostanu se do prvních kalhot, co jsem nosila před těhu, ale byly mě velký. Teď jsou mě oukej a po porodu mě byly těsný jak sviňa.
No navrací se to pomalu ale navrací a to je důležitý :grinning:
16. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
charlii holčičku(zatím :grinning: ) nemáme, ale myslím, že to nastřelenlí je lepší hlavně rychlý. tak hračky už ho přestaly bavit asi se půjde spát. :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Hani, tak my frčíme na kyčle dneska. Snad to budeme mít v pohodě. Já bych nerada aby mě malá plakala, že ji roztahuju nožky nějakýma peřinkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Sun asi jo, mě to hodně lidí doporučuje hlavně z toho důvodu, že píchat už dneska umí málokdo :grinning:
Prý už dr. nemají ten správný grif.
A hlavně nastřelení je prý natošup, prý je to píchnutý dřív než mimi začne plakat. To teda nevím, já bych řekla, že malá to stihne ještě předtím :grinning:
16. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Charlí tak at vám to na kyčlích dobře dopadne.. :wink:
My chceme náušnice nechat nastřelit,ale až po prvním očkování,takže to bude někdy v říjnu..
Mě váha jde taky stále dolů,ale strašně pomalu,jsem myslela že to bude rychlejší..ale prej se tělo dává po porodu dohromady 9.měsíců tak to ještě nevzdávám,do března času dost..
16. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Hani taky jsem to slyšela, no a my očkování budeme mít nejspíš taky v říjnu, tak možná to střelíme taky. Když ne, tak v listopadu, však na to je času dost :grinning:
16. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jináč díky, snad to dopadne dobře.
16. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Sofinka má roztažení nožiček dobrý,jsme s ní doma taky poctivě trénovala,ale zatim nemá vyvinutý ty jadýrka,tak proto tam musíme za měsíc znova..ale to neva hned vedle ordopedie je drogerie DM takže si tam vždycky nakoupím co potřebuji..
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Váhu jsem měla na svým hned po měsíci, ale ty kosti jsou jaksi od sebe. Teda mě to na vzhled nepřijde, ale ty kalhoty ne a ne dopnout. Teď je ale vidět pokrok, když ty jedny netěhu oblíknu. Ty další ještě asi těžko, všechno je to vel. 36 nebo S a to si nefandím :grinning:
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Hani však ty kontroly jsou potřeba, přece bysme nedovolily, aby měli prcci křivý nožky
16. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Charlie, ty furt někde výletuješ :wink:
16. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Charlí já měla taky vel.36 nebo S takže se do toho hned tak nevejdu,to je super že už si na své původní váze,já v těhu přibrala 22kg,dole už mám 14 kg ted ještě ten zbytek..
Bych potřebovala držet dietu nebo cvičit,jenže zatim se nepřinutím ani do jednoho.. :frowning2:
16. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojik holky :slight_smile:
my pujdem na hexa a nausnicky nejak potom..
budete davat prevenar? my nejspis jo..
16. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Charlie taky držím pěsti ať máte kyčlíky O.K. :wink:
Hani a vy budete mít nožičky taky brzy v pořádku :slight_smile:
Jé tak vel.36 jsem měla taky :grinning: :wink: a teď mi začala váha lézt pooomaaliiinkuuu dolů(ťuk,ťuk,ťuk-raději to zaklepu :wink: )ale pořád ještě musím shodit nějakejch 8 až 10 kilíček :wink:
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Blani musím toho využít, dokud je hezky. Já si v těhu hledala kámošky maminy, vyšlo to a teď se scházíme. Dá se říct, že jsem každej den s někým jiným :grinning: Akorát včera jsem kvůli tchýni zůstala doma, chtěla vozit, tak celej den zabitej. Docela mě to štvalo :grinning:

Hani já přibrala asi 14kg, takže z porodnice jsem přišla bez 7kg a ten zbytek šel sám dolů do toho měsíce.
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Charlie, tak to jo. Mně by to denně nebavilo, ale každej je jinej :wink:
16. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky díky

andreasku já ještě nevím, pořádně nevím na co to všechno je. Zeptám se dr., zas ale nechci do malé cpát samý očkování, dyť je ještě maličkatá.... Možná pozdějc, až bude mít ty povinný zákonný očkování za sebou, tak se mrknu na to volitelný
16. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Blani to jo, mě zas nebaví být celej den doma, hlavně když mě prcek nespí... Musím vypadnout aspoň na procházku, nejlépe s kamoškou a poklábosit.
Ono se balit do auta denně bych taky nezvládala...
16. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Teda Veru je dneska spáč. Usnula včera něco po 22h, probudila se v 7:40h, přebalila jsem ji, nakojila, lehly jsme si spolu do postele a tam mi vytuhla. Spinká pořád. Málem ji vzbudil kocour, blbec, musel hned skočit do postele, hned jsem ho vyhodila a zavřela dveře a pustila chůvičku :grinning:
16. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
no my o tom očkování taky zatím neuvažujem, nejsem si jistá jestli to není jen další způsob jak z lidí tahat prachy. :confounded: někde jsem četla článek od pediatra a nějak se na to moc netvářil takže tak. tak my chodíme pravideně jednou týdně s holkama a je to fajn.
16. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Sun očkování je vždycky diskutabilní... Vem si třeba očkování proti rakovině děl. čípku, to byl taky boom.
Mě to gyndr. nutila, ale já to odmítla, no a hlavně proto, že bych nemohla mít Veru. Očkování není vždycky to nej řešení...
16. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
No očkování asi to bude co doktor to jinej názor :wink: já taky fakt ještě nevim :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.