• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak já ani neznám žádnou maminku nebo těhulku, takže su sama. Ale tak jednou týdně by to mohlo být super se s někým scházet a pokecat :slight_smile: . Vlastně jo, jedna má už roční Verunku, ale nemám si s ní až tak moc co říct.

Charlie, tak když ti malá v kočárku vydrží koukat, tak to máš fajn :slight_smile:

O očkování jsem zatím vůbec nepřemýšlela.
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Blani tak vydrží jak kdy, když ji to neba, tak ji vytáhnu :grinning:
Už se jí to přestává líbit jenom ležet.
Jinak už jsem dneska z kočáru vytáhla tu novorozeneckou tašku, už mě přišlo, že je tam zmáčklá a nemůže si volně kopkat nožkama a mávat ručkama.
Musím akorát sehnat molitan aby ji to tam netlačilo. Mám totiž kočár trojkombinaci, ale tu přenastavitelnou, takže jsou tam popruhy na sporťák a to by ji tlačilo do zad. Teď jsem to podložila dekou a je to krásně měkoučký. No ale škoda deky.
16. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Jináč já mám kamošek na MD hafo, s některýma jsem se ještě nestihla vidět :grinning: U některých čekám až jim skončí šestinedělí :grinning:
16. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
blani máš přece nás ne? :grinning: :wink:
16. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Blani jj máš přece koníka :wink: :grinning: ale s ním se nedá jít ven co? :wink:
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Téda Veru pořád chrní, to ji budu muset jít pomalu probrat, jináč se na ty kyčle asi nedostanem :grinning:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
no ono je to kolikrát lepší pokecáš a nemusíš se ani oblíkat ani česat :grinning: no ten náš chrněl ted asi čtvrt hodiny :rolling_eyes: to se fakt stihne fůra věcí
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Charlie, tak tam dej nějakou obyč deku, co máte doma :wink: . Ten molitan se bude asi blbě shánět, ne?

Sun, jasně, že jo :grinning: . No právě, s vama to nejde jít ven :wink: . A navíc ono, když bydlíte ve větším městě, tak spíš někoho najdete. Já bych musela za někým dojíždět a to je naprd :unamused:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Sun, to máš recht :grinning: . Můžu tady sedět klidně aji v pyžamu, nevyčištěný zuby a vám je to fuk :grinning: .
Sun, mě Mareček spal u prsa, jak jsem ho dala do postýlky, tak otevřel oči a teď si to tam prohlíží. Takže jsem toho taky mooooooooc stihla :grinning:
16. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
no holky ten prevenar se prave da dat hned s hexa, ale kdyz ho dame, tak asi o nejaky ten tyden dele a pak nausnicky.. chuderka mala, takhle ji trapit..
souhlasim s vama.. ockovani neni pokazde to nej reseni :wink:
holky ja ted normalne odsavala 125 ml pomalu pul hodky.. :angry: co to? abych za chvili nebyla bez mlika.. :frowning2:
chci si jit umyt vlasy a hodit sprsku a pak bychom sly ven, ale jak nas znam, vykodrcame se az tak v jednu nejdriv :grinning:
16. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Blani a jak jsi na tom teď? nš vyčištěné zoubky? :wink: :grinning: :grinning:
Andreasku jj taky se kolikrát vypravujem ven půl dne :wink: :grinning:
16. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
tak my už papáme, musela jsem ji vzbudit, no mazec, nechápu

tak hezký den všem kočky
16. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
taky charli papa :wink:
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Kači, jasně :grinning: . To byl jenom příklad. Já jak vstanu, tak si jdu hnedka vyčistit zuby, protože je nesnáším nevyčištěné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My se musíme vypravit na procházku vždycky rychle, protože jak mi Mareček začne brečet, tak to trvá.
16. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Jéžiš, dala jsem si 1 tofife a to jsem asi neměla dělat...
16. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
blani jedno male nebo jedno cele baleni? :wink: :grinning:
16. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Jedno, jako jeden kousek :grinning: . Ale už jsem si dala aji drhej. Ale za chvilu budu obědvat, tak už nic. Manža to včera večer rozdělal, máme dvojitý :sweat_smile:
16. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Andrej, ty už máš tento týden školu? Jak se těšíš :sweat_smile: ?
16. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
Blani tak to jo :wink: :grinning: jééé Tofife :astonished: ňááám
Andreasku krásné nové fotečky :slight_smile: koukam ta panenka je zatím pomalu vetší než Sabinka co? :wink: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Taky jsem už koukala. Panenka by Sofince zabrala celé lehátko :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak Honzule se teď podle zvuku parádně posejřil :grinning: :grinning: no nic raději dojím než ho půjdu přebalit :wink:
16. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andreasku, já bych tedy očkovánírozhodně nekombinovala, už takhle je dost zátěž hexa, bývaj na ní reakce a narvat do druhé nohy ještě prevenar, to je dost záhul pro pidi tělíčko. Ikdyž vím, že spousta doktroů to klidně naočkuje společně, přeci jen je to pro ně kšeft. :unamused:
16. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Blani, tak růžovej spacák jsem teda nekoupila, to by mě muž hnal :grinning:

Jinak to levnější Liliputi, tím myslíš Meitai? To já vůbec nezvažuju, u většího dítěte to řeže do ramen.
16. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
S tou obr panenkou jsem si to říkala taky :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak jsme měli s filípkem videochvilku :slight_smile: zase po dlouhý době, mlátil tady do hraček a řehtal se jak blázen no zapnu kameru a nic :angry: pak jsme zkoušely kulení a to mu šlo :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
jj holky, to je maxi panenka :grinning: sabinka ji dostala od kolegynek moji mamky v praci :slight_smile:
sabce se hrozne libi jeji oblicej, kouka ji porad na oci a boxuje do ni :grinning:
blani to ja bych nevydrzela a snedla urcite pulku tofifee.. :sweat_smile: vazila jsem se rano - mam 65,7 kg.. no 63 by se mi moc libilo, merim 173 :slight_smile:
jitko to ockovani by dala dr. po hexa.. zalezi, jak bych si zvolila ten odstup.. tyden, dva, tri.. taky to na sebe nechci moc mackat..
16. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Blani, no vždyť to je meitai :grinning: jen je od firmy liliputi.

Já uvažovala jen o ergonomickým nosítku tedy tom dražším.
16. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak Liliputi taky vypadá dobře :wink: jsem se domluvila s paní a pošle mi na půjčení Mancuku,ale co jsem tak koukala moc by se mi líbilo tohle Ergo:http://www.nositka.cz/index.php?kat=7&dtl=S204
16. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Katko, ona i Manduca má limitovanou edici, kde jsou zvláštní vzory.
16. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.