• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No a nebo počkej, až malej bude mít těch 7 kilčo a pořiď ergo, co se Ti líbí. Já jsem si těch 7 kilčo všimla až přímo na tom nosítku, když jsem ho měla v ruce.
16. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky to jsou palky za ta ergo nositka, co?
16. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jitu jj Manduky maj taky pěkný vzory :wink: no myslím že od 7 kilo už nejsme moc vzdálení :sweat_smile: :grinning: ale hlavně chci vyzkoušet jestli v něm prcek vůbec vydrží :wink: páč už jsem si koupila na MMB Baby vak a to byl řev-vůbec v něm nechtěl být :confused: tak ho prodám dál :wink:
16. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Andry no nic levnýho to nejni :wink: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ja prave taky premyslela, ze bych nositko koupila, ale rikam si, ze uz je sabinka ted tezka, jak ji v tom budu tahat.. :unamused:
16. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Andry no právě že v nosítku se ti bude malá líp nosit :wink: páč ta tíha bude spočívat na ramenou :slight_smile: to je jako nosit batoh v ruce nebo na zádech :wink:
16. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Katko, no babyvak je nošení jen na kolíbku, to malej nesnesl už v šestitýdnech, od té doby ho nosím v šátku na stojáka.
16. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jitu no jak to u nás dopadlo s šátkem je vidět v albíku :sweat_smile: asi jsem na to dřevo páč mi to moc umotat nešlo :sweat_smile: :grinning: ale s tím baby vakem jsem to myslela spíš jako příměr :wink:jakože si to nechci kupovat když nevím jak v tom bude špunt spokojenej :wink:
Tak jdu vytáhnout kočík a převlíct se pak dostane prďola papů a jdeme veeeen :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Katko, šátek je o cviku a taky teď s větším děckem se tak nebojím jako s tím pidižvíkem :grinning:
16. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky my jdem ven.. tak zatiim :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky holky tak my už jsme venku byli,je tam krásně,akorát teď se nějak začalo zatahovat.Byla tady mamka tak jsme vyrazili společně,prolézt sekáče a tak.Vojtík se v kočárku na čerstvém vzduchu pěkně posral.
Dneska spinkal zase ukázkově a to do sedmi,bez přestávky.
Teď si tady hraje se šusticí včelkou,tak jsem mu slíbila že si s ním budu hrát,tak jdu,zatím :wink:
16. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy :slight_smile:

Jitu, aha já jsem za meitai měla jenom toto http://www.branakdetem.cz/mei-tai-krasne-nosiko-hermanek.htm A ergo je od 7kg? Píšou od 4 měsíců, tak jsem myslela, že stačí, aby držel hlavičku. Mně se to ergo právě líbí víc, než manduca.
16. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Blani, no já vím, že to píšou, ale přímo na tom nosítku od výrobce to bylo takhle napsaný. Ale spíš bych řekla, že to je orientační, záleží, jak v tom bude malej vypadat. Myslím, že Marečkovi to bude ale velký. Nejsem si jistá ani s Alexem.
16. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
tak jsme zpet, docela dlouha prochajda :slight_smile:
jeste jsem ale na zahrade zalivala tujky a jahody :slight_smile:
sabinka spinka v kociku a bellca lita po zahrade jak diva a nornikuje obca v zahonu :angry:
uz jste videly pelisky pro miminka? nejak nevim, k cemu je to dobre :sweat_smile: http://obchod.teplodomova.cz/pelisek?utm_medium=banner&utm_source=facebook&utm_campaign=Pelisky
16. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Jsme byli venku, vzala jsem Alexe do šátku a vyrazili jsme s psicí do biokoridoru Botič, bylo krásně, měla jsem si vzít kraťasy a triko s krátkým, teklo ze mě jako z vola, hlavně v batohu jsem měla ještě mikinu :grinning:
Když jsme došli na rozcestí, tak jsem si říkala, že už se vrátíme dom, v sadu se mi zdálo, že vidím nějakýho psa, myslela jsem si ovšem, že tam páníček někde trůní na wecku :grinning: tak jsem zvolila jinou cestu (jsou 4 možnosti), jenže asi po 100 metrech mi ztuhla krev v žilách a jestli úlekem nepřijdu o mlíko, tak už nikdy. Naproti nám na cestě stál skoro černej pes, vypadal jako kříženec pitbula, psice byla asi 20 metrů přede mnou a čuměla na psa s nataženým ocasem, ušima staženýma dozadu. Tak jsem zařvala "ke mně", otočila se, udělala pár kroků a zase se zastavila čuměla na psa, na druhé zavolání přišla až ke mně, tak jsem pomalu couvala a jí jsem nabádala, že má jít, no nechtělo se jí, asi nás chtěla chránit nebo co, nejsem na to u ní zvyklá, takže jsem jí popadla za kůži na krku a couvajíc táhla ještě jí. Na rozcestí jsem zkusila další cestu, ale pes se zjevil zase proti nám, když to udělal i na poslední možnosti, vzdala jsem to a volala manžela, že sedíme tam a tam na mezi a že musí psici vyzvednout. Přijel za chvíli, psice se vezla autem a já s Alexem v šátku šla nad sadem po poli pěšo, pes nás chvilku sledoval, všimla jsem si ho ve křoví, ale lidi ho evidentně nezajímaj. A nejspíš mu tam vlezla jiná kořist.

Takže jako dneska chodit cvičit fakt nemusím.
16. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
Andreasku, v tom by se psici spinkalo :grinning:
16. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
jitko, mne to taky prijde spis pro psy :grinning:
jinak holky, vy, co zamrazujete mliko do zasoby.. asi je blbost co, abych vyvarila ve sterilizatoru lahvicku od presnidavky co..
16. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Vyvařit ji tam můžeš ale bez víčka
16. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
jitko myslis jo? na tech 6 minut co davam, aby to neprdlo.. :confused:
16. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Jitu, to je teda story. Bojíš se psů?

Andrej, vyvařit. Já myslím, že by to prasknout nemělo. Snad :sweat_smile:
16. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
tyy jo jitko ja bych mela asi pekne stazenej zadek teda :fearful:
16. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Blani, psů se ani nebojím, ale naše psice nás asi chtěla chránit, navíc já s Alexem na břiše, neměla jsem ani krátký vodítko, že bych toho psa aspoň zkusila přinejhorším přidusit, tak jsem se zmohla jen na couvání.
16. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Takže ses bála, že by se porvali, jo. Hm, to by bylo blbé :unamused:
16. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak jsme tu z prošky :wink: prcek se překonal a chrápal 2 a půl hodiny :grinning: takže jsme se docela dost prošli :grinning: a teď se tu v košíku snaží přeprat plenku :grinning: :grinning: ale moc mu to nejde :grinning:
Jitu teda tak to jsi měla akční vychajdu koukam :confused: :wink:
16. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Blani, pokud by takovej pes napadl naši přerostlou jezevčici, tak by neměla šanci.
16. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
No, to asi ne. Ale že si ti malí frcají, co? Teda vaše chtěla chránit :wink: . Ale náš mopsík si vždycky troufal na 2 dobrmany :fearful: .
16. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Blani, ona to nikdy neudělala, ona se s každým psem kamarádí, vrtí ocasem nebo si rovnou lehne na záda a případně vezme do zaječích.
16. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Aha, tak třeba ten pes vydával nějakej divnej pach, že vás chtěla chránit :sweat_smile:
16. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
tak my už jsme taky doma z prochajdy no spíš od babičky dál jsme nedojely :grinning: malej byl dneska samá sranda jak se tam předváděl. teda jitu to se ti ani nedivím, že jsi se tak bála no snad to mlíko neodnese :wink: tak já čekám jestli malej usne na chvilku, že bych si šla nabarvit hlavu, ale nevím nevím
16. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak u nás už se snad spí, dokonce spí i manžel :grinning:
16. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.