• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak malá celej den nespala a usla ž v 6 a teď je uplně tuhá,to už je 3 den po sobě,mám tady nachystaný koupání a vidím to tak,že opět budem utírat jen žíňkou snad tak v 11 večer,je totiž uplně tuhá :confounded:

jinak od doby co dáváme fenyklovej čaj a já zas piju kojící čaj,tak přestalo to strašný bolení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Jmisa tos dneska teda zažila šok,bych se pěkně bála..nám ted Rozárka hárá takže si to s ní taky užívám.. :rolling_eyes:
Dneska jsme byli ny výletě v Berouně tak jsme tam za malou utratila 600kč a sobě jsme si zas koupila velký prd :frowning2: a ted mi volal Péta z Německa že koupil malý spoustu věcí tak jsme se ho ptala co koupil mě tak prej nic :frowning2: no jo no musím si zvykat že ted je na prvním místě Sofinka :grinning:
U nás už se taky spí a já jdu žehlit,mám tady zas horu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hanko, mně i dělá větší radost něco koupit malému než sobě :grinning:
16. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jmisa no já mám právě ted hroznou úchylku že nakupuji jen Sofince,hrozně mi to baví,až se musí krotit,vždycky si říkám že dneska koupim něco sobě a dopadne to tak že já nic a Sofinka má 3 nové věci :grinning:
Reni tak jí umyj až ráno vždyt je to jedno,my už to taky takhle pár krát praktikovali,když usla pozdě večer a nebyla k probuzení...
16. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
jeee hani, tys byla dnes v beroune? a kde jste byli? ja jsem z berouna :wink:
16. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky to ja nakupuju spis sobe, na malou veci dostavam :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj tak máme 5100g a naušničky taky :dizzy_face: foto dám zítra-dnes vůbec nestíhám, taky budeme muset na Bulovku....jako nedonošenci se většinou dělá náznak na pup kýlu...nad pupkem jak máme ten trojúhelník, tak to máme vyboulenější ale jen malinko. A tak se jezdí kuli tomu na bulovku -chíru, aby to okomentovali. :unamused: tak v po tam jedem! z´ítra pisnu víc tak páčeček!!
16. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Tak já jsem probrala tu tašku od kámoškyné známé a vybrala jsem věci za 700,- :sweat_smile: . Ale je tam i nová zimní kombinéza :slight_smile:

Šmouli, tak ať vám to zítra dopadne dobře. Pak napiš. Ale myslím, že ji budou možná jenom sledovat :wink:
16. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Andreasku na náměstí a v blízkém okolí..je tam docela dost dobrých dětských sekáčů kde mají vážně pěkné věcičky,pak jsme seděli v kavárně a obešli snad všechny obchody co tam jsou..přijeli jsme tam ve 13h a odjeli v 18h takže jsem docela hotová..
Jéé Smouli vy už máte náušničky?A plakala Nelinka?
16. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
nastřelovali náušničky a plakala páč se lekla dycky, jinak je to prý nebolí :unamused: no měla jsem ji na klíně a držela ruce...málem jsem brečela s ní :confounded: :wink: malá se mi ted furt chruje a šahá si na uši :unamused:to bude asi noc, uvidím, jsem pěkně utahaná, celý den po doktorech :unamused:

blani až v pondělí jedeme!!

tak dobrou, jdu ji přendat už po třetí do postýlky :angry:
16. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
no ty témata...možem byt tehotná - mě už pěkně rozčilujou, už na to raději nereaguji, ty holky jsou bud blbý nebo fakt hooodně mladý :angry: já nechápu proč se jako ptá, když ji to nepomůže...chápete to?? :astonished:

nic jdu...papa :pensive:
16. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem už doma z návštěvy :slight_smile:

Bylo tam 8 dětí, no zmatek nad zmatek :slight_smile: Už jsme vykoupaní, napapaní a už jsem si myslela, že i spíme a najednou slyším řev :confounded:

Jdu to omrknout...

Jináč Jitu story se psem musela být děsná, já měla podobný šok před chvílou - kocour přede mě hodil saranče, málem jsem se posr... leknutím, bléééé, to já nesnáším :confused:

smouli já se na náušky vůbec netěším :astonished:
16. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
hani jj, v beroune je dost takovych fajn mensich obchudku :slight_smile:
my byli ted vecer za brachou v praci, v jedenact jsme prijeli a mala nejak ne a ne zabrat.. asi jsme ji nejak narusili rezim..
dobrou noc vsem :wink:
16. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz
Zdravím maminky, u nás dnes chčije a chčije :confounded: a co jsem koukala na počasí, tak to asi o moc lepší nebude. No snad aspoň na chvilku přestane, ať máme prochajdu bez pláštěnky :sweat_smile:
17. zář 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahoj všem.

Charlie, tak jí naušničky nedávej, ne?

Já nechápu, proč se náušnice dávaj tak brzo, vždyť se dají dát kdykoli a když z toho má pak holčička rozum, nastřelení nebolí, tak mi to přijde zbytečný takhle brzo.

Já ani nevím, jak u nás je, ale asi neprší, psice nepřišla z venku mokrá.

Odešla nám rychlovarná konvice, muž na mě, že ji mám nechat opravit, tak jsem si poklepala na čelo, že rozhodně koupím v elektru novou a nebudu někde shánět opravnu a pak za tu opravu platit, což by se stejně vyšplhalo na cenu nové konvice :grinning: Někdy manža uvažuje naprosto nenormálně. :grinning:
17. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
Tak je zataženo, ale neprší.
Uvažovala jsem, že si pořídím pláštěnku :grinning: Když mám malého v šátku, tak by se šikla, protože do mé nepromokavé budny se fakt nevejdem a muž nemá žádnou nepromokavku, kterou bych mu mohla znárodnit. :grinning:
17. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Tak jsem opět studovala nosítka pro mimčo...všechny jsou tak hezký :grinning: Připadnou mi jak Manduca, Ergo a Liliputi stejný, jen jinej výrobce :slight_smile: Sem zvědavá, jestli se dostanu do brány až pojedu do práce...tak se asi horkotěžko rozhodnu...
17. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno, maminky :slight_smile: . Tak tady taky prší.

Jitu, taky budeme muset koupit novou konvici, protože když v ní necháme stát vodu, tak teče :confused:

Zdá se mi, že má Mareček průjem :frowning2: . Myslíte, že mám zajít k dr. nebo to nechat na příští týden, kdy jdeme v úterý na 3 měsíční prohlídku?
17. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Blani, jak dlouho ho má?
Pokud nemá teplotu, jí, není "divnej", tak bych asi den počkala.
17. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
a má blani vyloženě průjem? Štěpánek má taky řidší stoličku než míval, jinak je v pohodě, tak to teda neřeším... :sweat_smile:
17. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky,

zdravím vás, taky je u vás tak hnusně? :angry:
17. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
evi je, chvilku přestalo pršet a teď prší ještě víc než předtím.... :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
No já bych hlavně ani průjem nepoznala :grinning: :grinning: mně ta celá vaječina přijde jako průjem.
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Jitu to je fakt :grinning: Hlavně když to nejde do plenek ale rovnou na přebalovák (v nejlepším případě :grinning: )
17. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
helu- to je hnus co? no a bude hůř :frowning2:
17. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
kdyby byla zima, tak neřeknu, ale toto :angry: furt bojuju s tím, jestli vytáhnout mladýho ven nebo ne :confounded:
17. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Nevím, přijde mi to takové řidší, než obvykle :sweat_smile: . Řekla bych tak od úterý. Teplotu nemá a je v pohodě.
17. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Heli, my asi půjdem. I když minule procházka s deštníkem byla pěkně naprd :unamused: . Budu muset prohrabat skříně, jestli nenajdu nějakou slušnou bundu s kapucou. Budu si muset nějakou koupit.
17. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
helu: to jo, tohle je pěknej hnus. četla jsem kolik malej měří, ten je tedy velkek. i když my vás možná doženeme. :wink:
17. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Blani, u nás záleží, jak rychle Alexe rozbalím, když se tekutina vsákne do plenky je to normální, když ho rozbalím brzo, přijde mi to tekutý nebo když to vyprdne na rozbalovák.
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.