• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak to určitě máte jak my...já to teda neřeším, příští týden jdem taky k dr, se zeptám, ale myslím, že je to normal...apetit má pořád stejnej, čilej je až moc :dizzy_face: horečku nemá...
17. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Jitu, to jo, to bylo vždycky tekutý, když se vyprdl rozbalenej, to letělo tryskem :grinning: . Ale teďka, i když si jenom prdne, tak vždycky něco vyjede a na té plínce to je celé takové rozplizlé.
Já ji zavolám, pro jistotu.
17. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Jo my psíčkaři nepromokavé oblečení máme, akorát manžel ho nemá a tak budu muset pořešit to nošení.
17. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo, a na slovenském koníkovi jsem četla samou chválu na to liliputi. Prý je to něco jako manduca, ale o hodně lepší. Nemá tolik přezek. Tak su zvědavá :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
No oblečení mám, ale ta chuť mi nějak chybí :angry: Uvidím...mám dnes dost práce, takže by mi bodlo, kdyby malej zaspal na delší dobu, což v kočárku jde :pensive:
17. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky holky,tak dneska jsme měli opět ukázkové spaní,usnul po deváté a vstávali sjme v sedm.Za chvíli pro mě přijedou naši,dneska strávím u nich,jdu odpo k holičce tak budou hlídat.
Malý byl nějaký umručený,tak jsem myslela že bude spát ale prd.Takže jdu i s ním něco vyžehlit,a pak se zabalíme frčíme,tak všem přeji krásný sice deštivý čtvrtek,papa
17. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Heluli, tak pokud ho můžeš vyložit do kočárku a nechat venku, tak to tak udělej :wink: . Mareček venku strašně rád a dobře spinká, ale jak ho vyndám z kočárku, abych ho donesla domů, tak se probere :unamused:

Tak jsem volala dr. a prý může být řidší. Prý pokud mu to nevytíká nohavicemi, tak je to dobrý :grinning: . A musí tam být ty žlutý kousky.
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Blani, náš malej si uprdne na každou plínku něco, výjimečně se stane, že je plína jen počůraná, většinou je i pod zadečkem žluto a někdy i zeleno :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Hani tak s tím oblečením to mam taky někam jedu že potřebuju třeba triko nebo tak a nakonec špunt má další nové věci a já kulový :grinning: :grinning: :wink:
Ježíííš náušničky :confused: mě je píchali až dýl a dodnes si to pamatuju :rolling_eyes: brrr to byl hnus ještě že už se dneska nastřelujou :wink:
Jinak u nás je zatažíno,ale doufám že se to vyjasní jako včera :wink: to byl pak k večeru až hic :grinning:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Jsem si psala do bavlnky, jestli maj na prodejně v Praze Liliputi, tak prý od příštího týdne, to jsem ráda, protože to mám lepší spojení než do brány, jede mi tam přímo autobus. A prý bude i na půjčení.
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jitu, já na to nebyla zvyklá, když si jenom uprdl, tak bylo čisto :grinning: . Taky se ti to liliputi líbí? Já su na něho fakt zvědavá, doufám, že ho zítra budou mít na bráně a že nebudu zklamaná.

Kači, hezká nová fotečka :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Baf jdu si vás dočíst.
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Blani, přijde mi to všechno prašť jako uhoď, hlavně se mi líbí ta cena :grinning:
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jo, s tou cenou máš pravdu :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Blani díky za pochvalu fota :wink: :slight_smile: ještě že jsi té Dr. volola viď aspoň máš jistotu :wink:
Tak u nás mrholí :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo jo, bylo to tak pro jistotu. Tady sem tam mrholí, ale asi vyrazíme. Bude se tam hezky spinkat. Sama bych si do toho kočárku lehla a spala a spala a spala :grinning:
17. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Jen mrholí, u nás teda fest prší...Ale po obědě budem muset vyrazit tak či tak, aspoň jednou za den...zatím je Štěpi hodnej a vesele mi kecá do vaření :grinning:
17. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
achojky holky, jo blani taky mě to občas láka lehnout sido tooho kočárku zachumlat se do deky a chrnět zrovna dneska je na to počasí jak dělaný, taky jsme si s filípkem dneska v posteli poležely já mu četla z knížečky nestlé o výživě :slight_smile: moc se mu to líbilo.
17. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jé tak to mi mluvíte z duše :grinning: vždy jak malej v kočíku vytuhne tak mu tak závidím :grinning: :wink:
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
čauky :sunglasses:
u ns prší a mě bere spaní-malá usla tak sem si poklidila

23.11.se dem zapsat do plavání a začnem plavat od ledna až budue mít ukončenej 6 měsíc,můžeme chodit od 3 měsíců i na vaničky,ale to je prý zbytečný

jo a 5.10.dem očkovat první vakcínu toho selflorixu nebo jak se to menuje,stálo to 4300 je to na toho pneumokoka a pak nám hned píchnou naušničky no to nevím kdo tam sní bude páč já se rozbrečím jak to uvidím :frowning2:
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
17. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vám můžu říct, že jsem úplně hotová, včera jsem Kačenku chválila jak krásně spinká do 4:15 a pak až okolo osmé a dnes už ve 2 hod vzhůru,tak jsem jak praštěná :grinning:

Zachvilku jdu po dlouhé době na manikúru a pedikúru a manža bude hlídat :slight_smile:

Jinak mi míváme taky řidší a teď dva dny za sebou mne po koupání pěkně ohodila,ono jak se jí nahřeje bříško tak to lítá :grinning:

Holky jak jste na tom s prdíkama už máte po nich, já po jídle napařuju plínku a dávám na bříško :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
evii-hned pošlu hlásek :wink:

katerina 85-tak nás začaly prdíky trápit teprve nedávno,takže piju kojící čaje,malé vařím fenyklovej čaj a masíruju jí bříško pupíkem a je úžasnej,od té doby máme klid,ťuky ťuk :sunglasses:

kači-sluší vám to s Honzíčkem na té fotečce :wink:
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
kat ja vubec nevim co to prdiky jsoou pouzivam probio kapicky a maly prdi o 106 a zadna kolika neexistuje tuk tuk tuk
17. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
renatko dekujemeeeeeeee :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
tak u nás už se prdíky zklidnily :slight_smile: naštěstí byl to vždycky večer hroznej křik :pensive:
17. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Evco, od nas mas hlas.
Teda mi rozhodne celou noc nevydrzime. Mala se budi pravidelne aspon jednou, no co, hlavne, ze ji chutna.
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
sun zlaty kapky mame vyhodu ze mame polsko tak blizko pac jinak bych je taky nekupovala sedmset je moc aje to jenn na tri tydny
17. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
tak my spinkali celou noc od deviti do peti a ted se tri dny budi tak mu dnes premierove pridam do nutrose vyvyr z vlocek a uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
janeke dekujeme :wink: melo tam byt vyvar :grinning:
17. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.