• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dobre dopoledne, ja prevlikla periny, povysavala a jdem na kojo, taky bych neco zakousla :grinning:
tady je zamraceno, ale mozna se to vybere.. po obede pojedem nekam na delsi prochajdu, teda pokud nezacne prset..
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jdu vysat a vytrit prach uz mam :unamused:
17. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
evi tak jsem to vyplnila a ted čekám na kod do mejlu a zatím nic tak nevím :confounded: já povlíkám taky postýlku prckovi zatím chrní, ale v jedenáct má jíst tak uvidíme.
17. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
tak my naštěstí pořád jen kojíme malá se nabaští kolem 8 večer a budí se kolem půl páte ráno a pak v 8 takže pohoda

jo já jí ještě sem tam na prddíky preventivně dávám sab simlex :wink:
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
tak sabíka dáváme spíš na uklidnění :sweat_smile: myslím, že už je závislej. tak malej se nějak začíná v noci budit :angry: dneska tam šaškoval od dvou skoro do tří :confounded: snad to bylo jen přechodný
17. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
nás prdíky docela trápí, objednala jsem taky ty probiotický kapičky, tak uvidíme potom
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
ahooooj...tak už mám foto naušniček!!

mám tu mamku tak vaříme a pečeme....tak vás pak dočtu dámy!! :wink:
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
šmouli: krásný naušničky.
17. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
míšo co já vím, tak se každá maminka těšila co nejdřív, že holčičky budou mít naušnice....teda ta moje konečně vypadá jak holka :grinning:
17. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
kuk tak jsem vás dočetla, ale nic jsem nebyla schopná napsat bo my tu pláčeme, teď už naštěstí spíme :sweat_smile:

smouli krásná cholka :grinning: Ty náušky se kupují kde? Jsou to ty z chir.oceli, ne?
17. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
AHOJ SMOULI NELINKA JE KOCICKA KRASNA

SUN NO MALEJ PRAVE TAKY POSLEDNI TRI DNY BORDI A TAK MU DAM VLOCKY A HOTOVO

HOLKY DIK ZA HLASY MUZETE HLASOVAT KAZDEJ TYDEN JESTLI BUDETE OVSEM CHTIT DIKYYYYYYYYYYYYY
17. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
smouli, to je krasna kocilinka :wink: :dizzy_face:
ja mam uplne strach tam se sabcou jit.. nam ale nebudou nastrelovat, ale normalne pichat, mam totiz koupene svoje.. bile zlato kyticky s ruzovyma kaminkama z klenoty aurum :slight_smile: meli hezky vyber..
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
andreasku ale to můžeš nechat nastřelit i když máš svoje náušky ne? Nejdřív si koupíš ty z chirurg.oceli většinou u toho kdo to nastřeluje a pak je vyměníš za svoje.. Je to tak, ne? Co šmouli?
17. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
tak já si myslím, že je lepší ty naušnice nastřelovat teď, mě je píchaly když jsem šla do první třídy a bolest au au a krve jak z v... :pensive: ségra byla miminko tak to zvládla dobře, no hlavně si to nepamatuje :sweat_smile: jo šmouly nelča je kočka s naušničkama.
17. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
charlie je to mozny, ja ti nevim..
mame koupene svoje a at je nejak male nasadi, ja se teda divat nebudu :unamused:
17. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
jéééé díky!!! :dizzy_face:

jj vybrala jsem je u toho dr(200kč) a pak střílel....měsíc by je tam měla mít a pak se můžou vyměnit anebo nemusí.
ty nastřelovací jsou teda lepší, páč se netrápěj...jen se leknou toho cvaknutí a pak usla.
17. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
jj chir ocel
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy. Mareček ještě dospává, tak se snad stihnu naobědvat :grinning:

Šmouli, kočka ta tvoje Nelinka :slight_smile:

Evi, čekám na e-mail a zatím furt nic :unamused:
17. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak za chvilku valíme na prochajdu, liják neliják, musíme testnout pláštěnku :grinning:
17. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
smouli tak ja ti nevim, ze bych je nechala taky nastrelit a pak se vymenily? nasadily jste mi brouka do hlavy.. :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak u nás se začíná to počasí vybírat, občas už i vysvitne sluníčko. Taky jsme se vrátili z procházky, Davčí si ještě hoví v postýlce :wink:
17. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
My nausnice davat nebudeme. Pockam, jestli sama bude chtit, at si pak sama rozhodne.
17. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
blani to je divny :confused:
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
my dem dnes s poletuskou drandit ve dve :grinning:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
evi mě taky ještě ne :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
smouli-hezký naušničky-tak už tpo máte za sebou

my sme dostaly od Martinovýho taty naušničky,nechala sem výběr na nich a má z bílýho zlata s růžovým kamínkem,nádherný,už se těším jak vnich bude vypadat,nám je teda bude píchat naše obvodní dr

sun-já jí ten sabík dávám taky na ukl.když mi někde začne plakat tak jí nakapu na dudyn a hotovo :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tady už taky přestalo pršet. Klasika :grinning: . Dojdeme dom a přestane :rolling_eyes:
Já naušnice mám, mám pěkně blbě píchnutou dírku, takže nosím jen naušnice "pecky", mám kamínky v různých barvách, ale nejraděj bych byla, kdyby mi je píchnout jako mimču nedali, zase tak nějak mě naušnice nevzrušujou. Zkoušela jsem dírku nechat zarůst, ale i po roce to furt bylo vidět, tak jsem tam zase naušnice dala, protože ta dírka bez naušnic vypadá blbě. :grinning: :grinning:

My byli s Alexem venku, sice semtam spadla kapka ale nic drastickýho.

Prdy - jak malej začal hábat pořádně nohama, tak si s prdama poradí, občas mu dám večer lefax (něco jako sab simplex, jen se líp dávkuje, má pumpičku), když mám na oběd třeba zelí nebo sežeru teplou kynutou buchtu apod. :grinning:
jmisa-tak to máš fajn že můžeš zelí,to sem si dala jednou a jen 2 žičky a byl mazec,chudera byla jako beton,takže já luštěniny vubec nejím ,rači abych jí netrápila

tak já mám v jednom uchu 5 naušnic a vdruhym 3-je to ještě pozůstatek z puberty :grinning: ale mě to neva :grinning:
17. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
jeee reni, to budem mit podobny :slight_smile:
ja mam prave taky bile zlato a ruzove kaminky, ale kyticky :wink:
17. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.