• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni tak ty ses nausnicova kralovna primo :grinning:
17. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak já mám jen tři dvě píchlý a jednu nastřelenou a to se nedá srovnat :wink: no snad taky jednou tohle budu řešit :grinning: hele ale je tu u nás kluk ted půjde do první třídy a ten má naušnici už od malička :grinning: ne dělám si srandu to se mi nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Šmoulo jj malá je kóča :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
kaci krasna nova fotecka v tvym pasu :wink:
17. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
káťo krásně se umí Honzíček smát, bude podobnej tobě že?
17. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jéé děkujeme za pochvalu fotečky :slight_smile:
Evulko no zatím všichni říkají že je to celej táta :grinning: ale je fakt že se mění snad ze dne na den :wink: tak jsem zvědavá jaká bude finální podoba :wink:
17. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Andreasku taky jsem váhala, co je lepší jestli píchat nebo střílet a taky jsem měla brouka v hlavě. Teď už mám rozhodnuto - rozhodně nastřelení.
Náušky máme taky doma, koupila je prababi a jsou ze žlutýho zlata (to já sice nerada, ale ono to není až tak poznat, protože je to strašně droboulinký) a jsou tam bílý kamínky. Celkově vypadají moc krásně.
A určitě náušky jí nechám dát buď už po prvním nebo druhým očkování. K holce to prostě patří.
Jen nevím jak to tam přežiju :unamused:
17. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Katy malej je fakt suprovej, ty ksichtíky má úžasný. Jo a máme stejný bodyno - to s tou žirafí hlavou, či co to je :grinning:
17. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Charlie jo tak ksichtíky dělá pěkný to je dycky taková sranda :wink: :grinning: :grinning: to bodíko jsme dostali jako dárek,mě se ty věcičky Cherokee moc líbí :wink: nejsou zase tak drahý a jsou pěkný :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
charlie takze nechas nastrelit a pak je vymenis?
17. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
jj kaci souhlas, cherokee mam moc rada.. rekla bych pekny, kvalitni a kupodivu levny :grinning:
17. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
katy já ho právě koupila v Tescu v Cherokee v chlapeckým a hodí se krásně i pro holčičku. Zrovna v době, kdy jsem tam byla, tak v dívčí kolekci bylo jen všechno růžový :confounded:

andreasku jo, přesně. Nechám nastřelit a pak vyměním. Ty naušky tam nechám tak měsíc aby se to zahojilo a pak je přendám :wink:
17. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Navíc když si vezmu, jak se mě všichni ptají, kdy už bude mít náušnice...to by byla prča, kdybych všem řekla, že naušky ji nedám, to by všichni čučeli :grinning: :grinning: :grinning:
Ale důležitý na čem jsme se dohodli s manžou a to, že naušky budou, to mě jen tak napadlo, kdyby... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Charlie, já mám pocit, že tam na holčičky mají jenom růžovou :sweat_smile: a ještě fialovou. Ale taky ho mám ráda. Nejsem ochotná dát za 1 svetýrek třeba 300,- když to bude mít na chvilku.
17. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já bych naušničky taky nechala dat. Líbí se mi to na miminkách, je poznat, že to je holčička :grinning: a nelíbí se mi, když holky nemají naušnice. Tož tak :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
No u nás v Tescu mají právě skoro všechno v růžovej:angry: na kluky nebo neutrál jen pár věciček :confounded: a hned vedle je Kik a jak jsem se na něj těšila že tam budu nakupovat na prďolu tak tam mají VELKÝÝÝ KULOVÝÝÝ :unamused:
Andreasku jj levný tam koupím 2 body za cenu jednoho v krámě :wink:
17. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ach jo, Mareček na mě spí jak dřevo, dám do postýlky a je vzhůru :rolling_eyes:
17. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Blani no já myslela že se v půl 3 nadlábne a půjdem ven ale taky vytuhnul :confused: :grinning: jo a díííky moc za toho Medvídka :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak jsme zpět z prochajdy, mladej ještě spinká. Jsem zvědavá jak dlouho :confused:
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Blani, tak zrovna svetr stojí v Cherokee 300m tedy 299, jsem tam kupovala :grinning:

trénink úsměvů na maminu
http://www.youtube.com/watch?v=YgZAWkUZS1E
17. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kači, nemáš zač :wink:

Jitu :grinning: . Super video, Alex je fešák :wink:
17. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
:slight_smile: ty brďo, Alex je borec, moc krásný video :wink:

taky ráda nakupuju na malýho v tescu, teď jsem mu tam koupila bundičku na zimu
17. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
jmiso-Alex je krásnej kluk :dizzy_face:

naše malá dnes vykládá jak Palackej to je mazec :grinning: teď teda momentálně škytá,ale jak jí dám na stůl a mluvím na ní tak mi vykládá,to je taková prča :grinning:
17. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Reni :grinning: . Mareček vykládá jenom, když je nahatej nebo aspoň má holou prdelku :grinning: . Se mu to jaksi zalíbilo, exhibicionistovi :grinning:
17. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Blani, malej je taky nejvíc užvaněnej, když má dole "trenky" :grinning: Zrovna teď tu řeční.

Škoda, že na foťáku nemám zvuk :frowning2:
17. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Jinak jsme vylezli ven, lilo, nandala jsem na kočár pláštěnku, vrátila se domů pro bundu, ušli jsme asi 100 metrů a přestalo a já se celou dobu vlekla s bundou.
17. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
my sme dnes celej den doma-pořád jen kojíme a spíme a vykládáme-dne snějak často baští-vychutnává si to po trochách ale je to docela únavný,usla tak počítám si dá tak těch svých 20 a bude vzhůru
17. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Reni, to znám. Mareček na mě usne, nějakou dobu si ho na sobě nechám, přendám do postýlky a to je konec. Za 10 minut vzhůru a už nejde uspat. Tak je pak protivnej, protože by chtěl spat.
17. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Dneska chci jít na chi-toning, snad malej usne a velkej přijde včas dom, abych to stihla. :confused:
17. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jitu, co to je :confused: . Předpokládám, že nějaký cvičení, ale nikdy jsem to neslyšela.
17. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.