• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak nás na prochajdě chytnul plavec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale měli jsme s sebou jak deštník tak pláštěnku na kočík :wink: a malej tak vytuhnul že jsem ho nechala a teď chrní dole v garáži :sweat_smile: :grinning: :grinning: a jinak taky má chvilky kdy je teda megauývaněnej :grinning:
Jitu krásný videjko :wink: :grinning: malej je kabrňák
17. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Blani, no takovej hybrid mezi pilates, jogou a tibeťanama :grinning:
http://www.zeny.cz/magazin/sportovani/chi-toning--a-stres-je-ten-tam-.aspx
17. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
ak malej mi vytuh v šátku, on už tu poslední dvouhodinovku před koupáním bývá unavený a protivný, tak to většinou absolvujem v šátku, jenže jsem nedomyslela, že jsem si chtěla odrbat paty, jsem si je obarvila ponožkama, který jsem si inteligentně vazal černý a předtím si mázla nohy bambuckým máslem. Už se mi to jednou stalo, po pár umytích se to omyje, ale to cvíčo se děje na boso a to nemůžu s tak zaprasenýma nohama a navíc bych si začernila podložku :grinning: Tak jsem zvědavá, jak mi to půjde s Alexem v šátku :grinning:
17. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Holky jak často krmíte,Kačenka si teď říká po 2 hodinách teda přes den.
17. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Kači Honzule taky dlabe co 2 hoďky :wink: jen teda když vytuhne tak vydrží dýl
17. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Jitu, zní to zajímavě. Co paty, odrbany nebo černy :grinning:

Kači, já taky po 2 hodinách. Výjimečně dýl.
17. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
my spaly, pak jsme byly venku, krasnej vzdousek, ale kazdou chvili to vypada na dest..
mala je pod hrazdickou a ja delam vecu..
17. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
My asi dvě a půl hodiny, někdy i tři a někdy jen dvě, záleží jak dlouho spí.

Blani, jo paty jsou už zase tělové barvy :grinning: S Alexem na břichu to byla takový rozcvička.

Alex má docela rýmu, hlavně v pravé dírce a teče mu pravé očko.
17. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
jitko super videjko :slight_smile:
at maleho ryma brzy prejde, ja dnes sabce vytahla poradnyho fujtajblika baby vacem a teda dost u toho vyvadela, pred tim to bylo v poho.. takze predstava, ze bude mit rymu a budu muset vysavat casteji.. no nevim nevim..
17. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. zář 2009 v 18:49 • fajra
Jitu tak paráda že už máš čisté nožky :wink: :grinning:
Jj rýma je hnus,ale v tomhle hnus počasí se ani nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Andreasku povídala kamarádka že když bylo malej pár týdnů tak jí vysávání hlenů nevadilo,ale pak asi od půl roka to byl prý dycky boj :wink:
17. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Andrej, malej se u toho taky strašně rozčiluje. Vždycky začne hystericky brečet. A to bylo ze začátku v pohodě, tak jsem si libovala, jak mu to nevadí :unamused:
17. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
já malé vyndávám šušinky nehtem a drží,ale až přijde rýma tak nevim nevim,to asik nehtikem nepude

opět mi vytuhla v kočáře takže sem zvědavá dokdy bude chnět,začíná si nějak měnit režim :sweat_smile:

sem byla na ořechách a mám ruce jako prase :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Reni jééé tak to máme stejnou metodu :wink: :grinning: :grinning: na ruce zkus citron :wink:
17. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Tak já bych nehtem nic nevytáhla, protože je mám krátký :grinning: . Já je vytahuju tyčinkou do uší. Ale taky to je boj.
17. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
kači- :grinning: já malíčkem,a hrozně mě to baví :sweat_smile: sem magor

Blani-a to se mu tam ta tyčinka vleze? :confused: to bych jí spíš ten šušínek zarazila ještě dál,prvně sem to skoušela tím čtverečkem z buničiny,sem ho namočila a smotala,a lovila a lovila :grinning:
17. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak tím čtverečkem mi to vůbec nešlo. Byl strašně měkkej. Já mu tam nestrkám to jeho do uší, ta by tam opravdu nevlezla :grinning: , ale tu naši :wink:
17. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak to jsem ráda, teď mi usnula tak mám chviličku, manža je s hafanem na kole a pak mi jede nakoupit, dnes známá říkala, že řádí průjmová viróza a mají to děti, tak s ní moc do nákupáku nechci bojim bojim :sweat_smile:

Reni: taky vyndavám sušinky nehtem :grinning: Je divný, že mě doktorka říkala, že pokud jí nebude vyloženě téct z nosu, tak ať nic nedělám a když to bude téct, tak kápnout libenar.
17. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
blani: oni jsou ještě nějaký jiný tyčinky? :confused:
17. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak jsou ty, co používáme normálně do uší my, ty asi znáš. A pak jsou pro děti, ty jsou tlustší a mají ještě na konci takvou bambulku, že to nezajede do ucha. Mají je třeba v DMce, ale určitě i jinde.
17. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
no ty myslíš klasický tyčky do uší-no i tím bych jí to asi zarazila :sweat_smile:

katerina Blanka myslí ty přímo dělaný pro děti,sou vytvarovaný,ale v porodce nám říkali že tyčky do uší vůbec dětem nestrkat do ouška že uši stačí čistit právě tím čtverečkem,a to zas já jí vytřu plínečkou u utírání po koupání,ale to sem odbočila
17. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Katy http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=321712

Reni, já jsem to dřív taky zaražovala. Až jsem zkoumala, jak to manžel doluje a to musíš přitlačit k tomu nosánku nahoru nebo dolů a pomalu to stahovat.
Fakt jenom čtverečkem? Já je právě používám a někdy tam má dost mázku. To bych tím čtverečkem asi neočistila.
17. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
aha tak to jo :grinning: čtverečky kupujete v lékarně?

Mrška se začala probouzet, tak jsem šoupla dudla zapla kolotoč a vypadá to, že to zabralo :grinning:
17. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Kat, nám v porodce říkali, jak tam něco bude, tak vyndat, ukazovala mi to sestra na smotaným papírku, tak tím mi to nešlo, odsavačkou je to hned.
Když jsem byla u dr. a byl tam záskok za naši pediatričku, tak ten záskok taky říkal, že by rýma tekla.
No Alexovi neteče, jen ji vypšíkne, ale evidentně ji má v sobě, vadí mu to a po odsátí se mu uleví. Teď mu už teče i z očička. Tak já čekat nebudu, nerada bych to dohnala do zánětu ouška.
17. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Alex už chrní od půl 8, manža je doma, tak jsem ready na cvíčo, ale nějak mě bolí záda, tak si buď ulevím nebo se dodělám :grinning: Dneska usnul na dvě kolotočový natočení, většinou dáváme tři nebo čtyři :grinning:
17. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
čtverečky koupíš normálně v lékárně,já jí tím čistím i očenka,páč nás poád to pravý zlobí a kysá už od porodu,doufám,že do 3.měsíců se jí to upraví jinak bychom musely na profuky kanálků :confounded:

Blani-no ouška by se neměly šistit těma tyčinkama a když tak jen opatrně,nedávat tu tyčku hluboko do ouška páč mu to tam spíš ucpeš a těma anatomicky tvarovanejma prý už vůbec né páč každej má ucho jiný a tak je lepší je prý nepoužívat,to nám radil ten mladej pediatr v porodce než nás propouštěli-ty si natom sezení nebyla když ste šly domů?
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Nám taky řekli, že na uši radši moc nesahat. Já beru občas tím čtverečkem z lékárny právě venkovní část toho ouška, zkraje se mu loupala i ouška, ale teď už jen kouknu a radši tam moc nesahám.
17. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
čáááu-vidím že probíráte uši :grinning: dnes jsem ji tam musela majiko štournout na kraj, měla je ee!!

jinak jsem ko...jdu si pucnout, všichni už chrněj jen já straším! tak pic :wink:
17. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj.
Chi-toninig byl dobrej. Při návratu dom jsem už od vchodu slyšela jekot Alexe, on se manžovi probudil asi půl hodiny po mém odchodu a ječel hodinu než jsem přišla. Pak spal až do půl 5, nakrmila jsem a zase do 7 a teď chrní opět.
Ale muž je statečný, v sobotu bude hlídat zase :grinning:
18. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem dnes zkusila po hooodně dlouhé době flašku, jen tak zkusmo, budu totiž potřebovat asi na delší dobu pohlídat. Dřív mi ji celkem v poho vzale, ale tedˇ malej mi řval jak tur a nechtěl ji :frowning2: ach jo :unamused: no budu muset zkoušet, ale....vám ji prcci vzali v poho?
18. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.