• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
káťa: moc krásnej Honzíček,opravdu dokonalej. :wink:
27. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
-kati taky sem se kukla na Honzíka,pěkný klouček :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
adrosku a jak se citis? je to honicka vid..
ale holcicky jsou opravdu kouzelne a tech vlasku :wink: :grinning:
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,gratuluji k miminkům, sleduji Vás tady i když nemám pořád nějak sílu psát.M.
27. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj miso.. jak to myslis? :confused:
27. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andreasek..asi nevíš..mě Matýsek zemřel po narození,chodila jsem se též:frowning2:byl to předčasný porod:frowning2:
27. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
holky, tam my tady už máme potopu, řeka nám teď teče přes dvůr, v garáži máme vodu, hrůza, a to pořád leje. Já mám strach, všichni chlapi a paní Majerová jsou venku a dělají bariéry proti vodě, na plotě máme prkna, aby ta voda tekla dál po cestě, ale stejně se spoustu vody valí přes náš dvůr. Bojím se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Misa p - to je hrozné, co tě potkalo, taky mám pořád o Marečka hrozný strach, naštěstí teď spinká a ani netuší, co se děje venku, že brzo poplaveme. :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
už mi z toho bolí prsa, jak se nervuju, hlavně, abych nepřišla o mléko pro malého :sweat_smile: :confused:
27. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
tedy kači, to je hrozný. Snad přestane brzy lejt. To se ti nedivím, že se bojíš. Já bych se taky bála. :frowning2:
27. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
miso :frowning2:
promin to ja vubec netusila :frowning2: preji vam, at brzy otehotnis znovu a narodi se vam zdrave miminko :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
kacenko az tak je to u vas s velkou vodou jo? :confounded: :angry: sakra.. je to hrozny, ja dnes videla zpravy, je to fakt bezmoc.. hlavne at se to nedostane k vam domu!!!
27. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak ten liják už ustává, hlavně, aby v noci nezačalo znova, všechno je nasáklý vodou, půda vodu už nebere, řeka se změnila v potok, dvůr je zničený, ale snad už to přestane a časem se vše opraví :wink:
ale můžu potvrdit, že je to bezmoc, říkala jsem jen: "pane bože" - kdyby Pepa s maminou a bráchou nedali prkna (fošny) k plotu a neudělali tak umělé koryto z cesty, určitě by to bylo mnohem horší - ale stejně je dvůr zničený - je mi jasné, co bude Pepa dělat celou dovolenou :frowning2:
jen zbývá doufat, že přestane pršet nebo nebude takový liják - bych se začala i modlit, kdybych věřila, že to pomůže :grinning:
malý se už začíná probouzet, tak díky za podporu a jdu se mu věnovat a uvařit Pepovi horký čaj - lítal venku jen v gumovkách a v tričku a ve slipech, stejně jako jeho brácha a synovec - ti budou určitě nemocní, stejně jako jeho mamina, ta měla teda tepláky, ale stejně promokla na kost a v gumovkách měla vodu, já vylezla jen na chvíli a měla jsem promočené tepláky i kalhotky.
dobrou noc a méně srážek, pa :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
kači, tak přeju noc bez deště, budu doufat, že se to přežene a bude dobře.
Zítra dej vědět jak to dopadlo.
27. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
kacenko a to jste v klatovech, ja nevedela, ze je to i tam.. to je hrozny, ja si to ani neumim predstavit.. :frowning2: budu na vas myslet, ta voda je fakt desny zivel.. nic ji pomalu nezastavi, tak at uz konecne prestane prset a zastavi se to!
dobrou noc, uzivej si marecka :slight_smile: papa..
27. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
dobré ránko, dnes jsem tu brzy, zase ty ruce a já nemůžu spát :frowning2:
kacenko, doufám, že jste přežili noc bez větší úhony :pensive: , včera jsem koukala na zprávy a je to teda děs, pár dní zaprší a toto :confused:
káťo, Honzík je nádhernej, sladké miminko :slight_smile: :slight_smile:
andreasek, tak zatím pořád nic, ale ještě je pořád šance,zatím přenášíš jen 3 dny, třeba se Sabinka uvolí sama a bude :sweat_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno holky,vítám kačku s Honzíkem-je moc krásný :wink:
tak my jsme měli docela klidnou noc,hezky jsme spinkali,
mám šílený hlad,tu nic není,Jindra furt spí,a já hlady padám :angry:
28. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Andrejko, já sice ted snědla jogurt s rohlíkem, zajedla to banánem, ale hlad mám pořád :sweat_smile:
28. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj všici....tak hlásím že jsem se sekla včera s tím spaním nelinky....usla tak kolem 21h vzbudila se ve 2h a pak až v 6h táááák jsem se krááásně vyspinkala :dizzy_face: :dizzy_face:

kači krásný honzíček...a androšku taky gratuluju- to jsou krasavice!!!

taky vám ty miminka ještě šilhaj??? :astonished: :wink:

blani - já kojím po každém budění a ještě hned dokrmím, ale někdy prso nechce-nepřichytí se anebo plive, tak ji šoupnu nutrilon a já si pak odstříkám, ale toho je málo. Ted jsem si odstříkala 50tku z obou prsou, ale nestříká to jen z jednoho a to ještě z jedný dírky...jinak jen kape :unamused: ale jako se tím nějak netrápím, to je normální, že někdo prostě to mlíčko nemá...u nikolky jsem taky kojila jen asi měsíc. Hlavně že ji chutná nutrilon!!
Nella se nají a pořád hledáááá...se z ní picnu :grinning:
28. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Smouli, aha, tak to jo. A to je fajn, že se tím netrápíš, tak to má být :wink: . A v porodnici jsi kojila? To jsi asi musela, že? Té druhé mamince na pokoji malá nechtěla tahat (ale hlad měla), tak jí některé sestřičky daly párkrát příkrm, ale některé to odmítly ji dokrmit :fearful: :zipper_mouth:
28. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
v porodnici mi málo papala...2dny nenabírala a ubývala, tak dali příkrm, pak jsem se rozkojila ale pila tak 20-30. tak dokrmujeme doted a už nám to zůstane-mlíčko odemne ji nestačí.... :wink:
28. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
tak malá je už od půl8 vzhůru a čučí a ani nebrečí...ale už by mohla usnout ne? :fearful:

a jak to máte s tím šilháním :confused: :grinning:
28. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj hoky vidim ze se tady resi uz jen prtata kez bych se kvam uz co nejdrive mohla pridat no uvidime co zitra rekne pan primar

kacko adrosku krasny deticky
28. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
no dyk...už to vyprdněte cholky!!!! :wink:
28. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
se ti to rika co????? :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
si piš :grinning:
28. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
nic jdu zehlit kdyby nahodou byla zitra vyvolavacka at tu je naklizino atd odpo nakouknu paaaaa
28. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Smouli, mně Mareček nešilhá. Aspon jsem si toho nevšimla. Ani v porodnici.

A to už ti tak dlouho kouká? Nám Mareček skoro pořád spinká :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jj už kouká....jj a šilhá potvora, ale tak 2x za den jen-ne jako pořád :grinning: no nelča taky chrněla 14dní po porodu pořád, ted už si dělá nějaký ten režim, to je dobře....aspon vím že ve dne kouká a v noci chrní :slight_smile:

blani krásnej ten tvůj klučík a jak pěkně papá jsem četla :sweat_smile:

nella už spinká ...... :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Smouli, děkuji. Tak mě to celodenní spinkání ani moc nevadí :sweat_smile: . No, už mi přijde, že papká hůř :unamused: . A tedka snad všechno vyblinkal. Slo mu to aji nosem :frowning2:
28. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.