• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, jen ať si chlapi zvykaj :grinning:
18. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Ta kmalej se mi hned tak krásně po ránu na přebalováku posrandil a samozřejmně i vyválel :grinning: Pohled pro bohy :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Alex ještě chrní, tedy chrní po krmení v 7, zatím nálož v plíně nebyla, tak nás to teprve čeká, pokud ji tam už nemá, ale nic jsem neslyšela. Jdu do sprchy.

Dneska jdem na biojarmark, už se těším. Akorát bude premiéra v motání šátku na ulici. Protože ho musím z domova šoupnout do autosedačky.

Jo a vyzkoušela jsem Baby Lucy velurový a jsou dobrý, ikdyž je dost počůraná, tak má malej prdku v suchu, je to super na nošení, protože tam přeci jen je namáčknutej na mně.
18. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

Reni, byla, ale měli jsme pediatričku a ta nic takového neříkala. Druhá maminka byla a ta měla myslím toho pediatra, protože říkal, že byl suprovej.

Takže mu do ouška nešťourat, jo? Ono stejně ta tyčinka daleko nepustí, jenom na začátek. A tak když tam má ten škaredej mázek, tak ho jenom vyšťournout třeba nehtem a je to, jo?
18. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Blani, já čistím jen boltec, do té "dírky" nelezu.
18. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Jitu, to máš opravdu statečnýho chlapa :slight_smile: . Já su zvědavá na toho mýho.

Jo, to jsem si vzpomněla. Včera jsem mu ohřála mlíko, ať zkusí Marečka nakrmit z flašky (no, neklaplo to, večer asi není vhodná doba na zkoušení). A on mi řekl, že musíme ve středu, jedu na zápis do školy, vzít s sebou termosku. Říkám na co a on že na mlíko. Já teda zvládnu kojit, je to jen na 1,5 hodiny. To jsem mu řekla a ptala jsem se ho, jak to v té termosce chce ohřát a on prej, že už to v ní bude teplý. On si myslel že naleju mlíko do termosky :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
18. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:

Heli, takovej pohled bych si klidně nechala ujít :grinning:
18. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
My pojedeme do toho Brna. Jestli bude nějak přijatelně, tak zajdem asi i do ZOO.
18. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
blani tobě mareček vzal hned flašku v poho?
v termosce :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Poprvé ne, podruhé jo, a včera ne. Tak dneska chcu zkusit zase. Dávám mu tam jenom trošku, abych ho pak mohla dokojit - co s tím prsem, že jo. Odsříkat se mi nechce. Ale chcu zkusit koupit flašku mam, když bere jejich dudlík. Sice tu aventku vzal, ale měl kolem pusinky volno a nahltal se hodně vzduchu.
18. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Jé tak dej pak vědět co nostíka :grinning:
Mě právě v létě čajík pil celkem hezky z flašky, ale to bylo tak snad dvakrát, max třikrát. No teď ráno nic. Zkusím to přes den, jestli teda stihnu odstříkat než si řekne o jídlo :unamused: Musím právě v týdnu do Brna do práce a nevím jestli to stihnu mezi kojením, tak se holt musí chlapák naučit... :confounded:
Užijte si ZOO :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Náš malej právě dudel už nechce :frowning2: Tak možná proto i tu flašku odmítá :angry:
18. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Určitě dám :wink:

Je to možný, že nechce dudlík, tak nechce flašku. A nebo zkusit jinou. Nevím, co poradit. Taky je možný, že Mareček si vzal tu flašku ode mě, protože se díval na mě a od nikoho jinýho chtít nebude - to mě taky napadlo, ale nevím, jestli to je možný. No, uvidíme. Jak se začne probouzet, tak musím vzbudit manžu, ať je ready :grinning:
18. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak si ju nevzal. Tak jsem zkusila, jestli ode mě jo, tak to jo, tak jsem ho šupla manželovi a nic. A už byl pak tak strašně rozbrečenej, že nechtěl ani ode mně. A prso hltá, jak kdyby ho už nikdy neměl mít :pensive:
18. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu jj s tím hlídáním to máme někdy to samé :wink: když jdu třeba nakoupit a manža hlídá :slight_smile: jak odcházím tak je prcek v poho nebo i spinká,ale za pár minut se prej probudí a spustí :grinning: :grinning:
Ouška taky nečistím jen občas ten boltec když je třeba :wink:
Heli držím pelce ať prcek flašku zvládne :wink:
Blani manžel je srandista :wink: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ráno,
tak my máme za sebou premieru ve spacáčku a super spinkal celou noc až do pěti :dizzy_face: taky se dneska chystáme prvně samy autem do města tak uvidíme, snad nebude takovej provoz.
teda blani ten tvůj muž je srandista, to jsem zvědavá jak to s malým skoulejí až budeš ve škole. :slight_smile:
jo a my dneska slavíme 3. měsíce :dizzy_face: no letí to jak blázen hani taky gratulujem :wink:
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
blani, tak zitra a v nedeli me ceka skola.. bude to pro me i sabinku no i tomase vlastne velka zkouska :sweat_smile:
18. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Kači, není, on to myslel vážně :grinning:

Sun, já taky. Hlavně proto, že manža není zvyklej se o něho starat.

Andrej, tak pak dej vědět, jak jste to zvládli :wink:

My už budeme vyrážet, tak pa :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
blani papa :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
pa blani užíte si výlet a dobře pořid :slight_smile: tak já jsem včera nechala martinovy malýho doma a šla na kafe s kámoškou, a vůbec se mi nechtělo :confounded:
18. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
tak malej si vzal flašku :grinning: akorát jsem zjistila, že budu muset místo 120ml asi podojit kýbl mléka, jemu to prostě nestačí :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
no heli my naposled pily 150 a pak už taky začínal křičet, že by si ještě dal :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
sabca pije tak tech 125 :slight_smile: staci ji to bych rekla.. holky mam trosku strach z te skoly zitra..
snad to tu tomas s malou zvladne, hlavne teda to krmeni..
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Je to mazec :dizzy_face: hlavně že jim chutná, lepší, než kdyby nechtěli jest. No ne??
Valíme na prochajdu. Mladej pán je nějakej moc živej, sem zvědavá, co bude vyvádět v kočáře :dizzy_face: Potřebuju ho udrncat, abych si mohla vklidu dodělat práci :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
holky jsem rozhodnuta, nausnicky necham nastrelit, ne pichat.. ted jsem cetla jednu diskusi a to pichani je fakt sila :confounded:
18. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Helu :grinning: :grinning: malej je nenasyta koukam :wink: :grinning:
Blani jj někdy se ti chlapy pěkně seknou co? :grinning: :grinning: :wink:
Sun gratulujem ke 3 měsícům :slight_smile: to to letí co? :wink:
Andreasku tak snad to Tomáš se Sabinkou nějak spolu zvládnou :wink:
18. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
kaci no snad jo :grinning:
18. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Andreasku no tak nějak budou muset :wink: :grinning:
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
no kaci, hlavne se bojim toho, ze pokud bude tom krmit z lahvicky, mala uz nebude chtit prso, niceho jinyho se nebojim, tomas je kozlik sikula :grinning: mozna tou strikackou bychom mohli, ale to mi prijde takovy divny, ja ti nevim..
ty uz jsi bez honzika byla delsi dobu a krmil ti ho nekdo jiny?
18. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
ANdreasku, tak to natrénujte, dokud jsi doma, ale to už toho moc nestihnete.

U Blanky to vidím na to, že škola letos prostě nebude nebo s Marečkem na břiše :grinning:
18. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.