• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Alex tu exhibuje na přebalováku bez plen, potřebovala bych ho ještě tak půlhodiny udržet bez krmení, to asi bude probléma, protože pře dvěma hodinama pil sotva 5 minut a už nechtěl, asi drží dietu. Jenže bych ho příště potřebovala krmit až tak po půl druhé, kvůli tomu jarmarku. :pensive:
18. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
jitko vsak oni to snad nejak zvladnou :wink: :grinning:
18. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Andreasku nee na tak dlouho ne :slight_smile: vždycky jsem se vrátila do krmení :wink:
18. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
kaci no prave, ja taky.. nechtela bych prestat kojit..
18. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj ženský :wink:

tak tu mám ještě mamku do odpoledne, ted budme mít pravý biftek s hranolema...to mamča umí mnááám, se zas nacpu!
a ještě děláme šunkafleky nikolce!
pak po obědě půjdeme na procházku a rovnou mamku vyprovodit na nádraží!!

holky tak to snad nějak zvládnete s tou školou!! A blani at si manžílek zvyká, neboj snad to zvládne, chce to hold praxi :slight_smile: jéééé ted jsem si kejchla a malá se tak lekla :grinning:

nikola chytla někde chpípa, tak to sned nedostanem :unamused: a radek dnes přijede z Německa ze služebky, tak zas víkend s tátou konečně. Včera mi volal, že na poradě se mu udělalo špatně od žaludku, že si tam musel lehnout...prej žlučník či co....no on toho má taky asi dost, ten stres v práci, furt honí prachy, strava nic moc, bere už prášky na vys tlak a cholesterol, takže mazec! A to mu je 35let.

tak zatál :wink:
18. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky..tak nám jsou dens 3.měsíce stejně jako Filípkovi od Sun..a začli jsme teda krásně od rána už se 3x pozvracela ale vždy teda fakt hodně,jedla v 8h a pak až v 10.30h takže přejezená nebyla,ani jsem s ní nedělala žádné blbiny,tak to teda fakt nechápu,každopádně už má od rána třetí bodíčko a já jsme na nervy zda nemám zavolat doktorce a zeptat se jí na to.. co myslíte?
JInak Sofinka nechce dudlíka ani flašku,takže budeme muset s flaškou taky trénovat,jinak bych nemohla vytáhnout paty z domu..
18. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
hm hani to bych se taky asi lekla, když celou dobu nic...no asi bych zavolala :unamused: chudinka malá!

jo evčaa - tak jak jsme dali ten nutr-extra tak po něm kaká tak 3x denně a pěkně žlutě!! :dizzy_face: :dizzy_face:
po tom nutr-comfort kakala zelenohnědě a jednou denně...tak ten nový je asi lepší :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Hani taky gratulujeme v tříměsíčninám :wink: :grinning: no asi bych taky volala :wink: za to nic nedáš a budeš mít klid na duši :slight_smile:
Šmouli téééda bifteček :astonished: jóó to si tak někdo žije :wink: :grinning: :grinning:
Andreasku zase na druhou stranu spousta mamin kojí a i přikrmujou z flačtičky :wink: a taky to jde
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak my kadíme taky jen 1x denně a to jí kojim..ale doktorka říkala že je to ok..
Smouli biftoura-mnaky to ti závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dělám smažený sýr+brambor at žije dietka :grinning:
18. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
tak my máme za sebou první společnou jízdu :slight_smile: malej usnul jen jsme vyjely z vesnice :grinning: a spí ještě ted, trošku jsem se tam mordovala s pásama ale jinak o.k. tak děláte mi chutě i biftoura i smažák bych si dala já dojídám gulášek ze včerejška.
jo a holky hlavy vzhůru nebojte se flašek podívejte na nás dva měsíce na flašuly a ted mlaská z prsa jak za mlada :dizzy_face:
18. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
nojo taky gratuluju ke 3měsícům :dizzy_face:

jj taky mi řikali že kakání 1xdenně je ok, ale asi je lepší to žlutý káko než ten hnus špenátovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no a dnešní noc byla hrůza...spala od 20h - 00.30h - 2h - 4h -6.30h :astonished: :angry: a jsem taky jak praštěná lopatou :grinning: jsem zrovna říkala, jak ji pichnul ty uši, jestli ji nanastřelil nákej ten nerv na spaní :grinning: :fearful: :wink:
18. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
teda šmouly to jste měly noc :unamused: se ti ani nedivím. děkujem ke gratulaci musím malýmu zítra něco malýho koupit :slight_smile: chystám se do teska tak asi nějaký dupky na spaní to bude mít radost :dizzy_face: ted čekám až se probere na jídlo potřebuju si tam dát barvu a určitě by se vzbudil v ten nejnevhodnější okamžik že to známe :grinning:
18. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Já měla bifteka včera po cvíču, musela jsem doplnit bílkoviny.

Hani, já bych asi byla v klidu, pokud jí nic jiného není. Děti prostě občas blinkaj. LAex mi tuhle poblil 3x za sebou postel a pak si klidně usnul, prostě mu to nesedlo do pupíku.
18. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky,tak my opět ukázkovou noc tak nám Vojtíšek spí už asi týden,usne kolem desáté,prostě dřív ne a ne zabrat a vstáváme v sedm hodin.Tak jen doufám že nám to vydrží dlouho.
Tak my kakáme jednou za dva tři dny.Nevím jestli to není tou bebou,no chci ji dobrat a zkusit jiné mlíko.
Blahopřeji Sofince a Filípkovi k jejím malým narozeninkám :wink:
My v neděli jdeme na oslavu prvních narozenin Vojtíškova kamaráda Štěpánka,takže jak se napapáme tak vyrážíme do ulic něco koupit
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
jitko, dala jsem na tve rady a vyvarila sklenicku od presnidavky na sest minut, zda se, ze mikrovlnka i sklenicka prezila :grinning:
18. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
andy to ti přeji to pinkání!! Snad jsme měli jen nějaký úblb :grinning: :slight_smile:

malá se vzbudila, jdeme se připravit na doprovod bábí!!! pap
18. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Andrej jé 1x za 2-3 dny?? :confused: Honzule kadí třeba i 4x denně :sweat_smile:
Andreasku to je dobře že to sklenka vydržela :slight_smile: :wink:
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
kaci nam mala kaka taky vickrat denne :sweat_smile:
jinak sun to rada slysim, ze maly pije po flase krasne z prsicka :grinning: snad to bude i pripad nasi slecinky :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak Alex už dvě hodinky chrápe, už bych potřebovala, aby se probral. :unamused:
18. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jitu někdy mam pocit že ty mimča vicítí co potřebuješ a udělá pravej opak :wink: :grinning: :grinning:
Andreasku no zrovna před chvilkou byla zase pěkná nálož :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak ted se zas napapala a zatim dobrý tak uvidím,snad to zvracení nic nebylo,jinak je v pohodě..
Andy to vám spí Vojtíšek krásně to bych taky brala,Sofinka se budí komel 1h a pak kolem 5h..
18. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
no prosim???????????? tolik hodin a nikde nikdo :astonished:
18. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Všichni už asi spí.
18. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
hlasim, ze nespim :grinning:
18. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
já taky ještě ne :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Čau holky, to byl výlet. Byly jsme jenom v bráně, nic jinýho jsme nestihli. Dojeli jsme tam kolem půl 1 a tak hodinu jsme to hledali :sweat_smile:. Paní, když viděla Marečka, tak hnedka říkala, že je do nosítka ještě maličkej. Ale zkusili jsme to. Zkoušela jsem manducu a liliputi. V té manduce měl ty nožičky líp, než v liliputi, tam musí dorůst, ale to liliputi mi bylo příjemnější. Bylo takové jakoby měkčí. Tak počkám tak 2 měsíce a pak si ho koupím. Pak si tam paní zkoušela manducu s půlroční holčičkou a to bylo tak akorát bych řekla.
Plínku jsem žádnou nekoupila, nemohla jsem si vybrat :grinning: . Chtěla jsem zkusit vlňáčky, ale strašně kousaly, tak jsem je tam nechala :grinning: .
Ale chodilo tam hodně lidí, jsem byla překvapená :slight_smile:
A hned vedle mají udělanej supr koutek, kde se dá nakrmit, přebalit, větší děti si můžou pohrát, fakt super :slight_smile: .
A na cestě zpátky jsme stáli hodinu v jakési koloně a vůbec jsem nepochopila proč, protože na cestě nebyla ani uzavírka ani nehoda.
18. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky blani, tak uz ses rada, ze jste doma, vid :wink:
ja jedu rano pred sedmou do te skoly.. na jednu stranu se ale tesim, hlavne na lidi.. tomas v poledne se sabcou prijede a pujdem na obed do mistni pizzerky mozna i s nejakyma spoluzakama :slight_smile:
jinak holky, zmrazeny mliko jsem dala rozmrznout do lednicky, snad to do rana rozmrzne.. a na kolik stupnu ohrat a v hrnci nebo mikrovlnce? :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
holky tak uz jsem vzhuru, nakojila jsem, vypila jsem caro, snedla tvarohovou boruvkovou activii a ted pujdu do sprchy a hura do skoly.. na netu jsem nasla, co a jak s mlikem, tak je v lednici a tomas si ho pak v teple lazni ohreje a vyzkousi teplotu, nez ho sabince da.. vsichni vcetne bellinky spi, to jen ja tu strasim :grinning: venku je pekna kosa, ale behem dne ma byt hezky, tak se moc balit nebudu, snad nezmrznu.. bude to prvne takhle dlouha doba, co budu bez sabinky, uz je mi smutno ted.. :sweat_smile: vzdycky jsem se do krmeni vratila.. no nic.. pekny den, holky, vecir snad juknu.. papaa.. :wink:
19. zář 2009 v 05:53  • Odpověz
tak se drž andrej neboj ono to uteče :slight_smile: a budete zase spolu. my vyrážíme dneska do budějek s našima na nákupy a za sestřenkou má malýho lukáška (2m) tak si kluci budou hrát :grinning:
19. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj.

Andreasku mlíko do mikrovlnky v žádným případě nesmí.
Ohřívá se ve vodní lázni, prostě, aby to bylo tak nějak teplý, jako to Tvoje, si měla stříknout tátovi na ruku Tvoje a hned by poznal :grinning:
19. zář 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.