• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, já si to myslela, že bude Marečkovi nosítko velké. Ono je to fakt od těch cca 7 kil.
Já vyzkouším našeho šoupnout do toho liliputi uvidím.
19. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Jo, koukám, že sis našla jak s mlíkem :slight_smile: Já dočítám postupně :slight_smile:

Chtěla jsem jít cvičit, ale vstávali jsme s Alexem až v půl 8, tak to prostě časově nestíhám. No nic, stejně nás čeká big nákup.
19. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno.

Jitu, já jsem si myslela, že mu to bude velké nad hlavičkou. Ty nožičky mě vůbec nenapadly. No, škoda. Ale bylo to fakt super, jenom šup šup a máš to nasazený.
A prve mi prodavačka dala nějakou jejich panenku na vyzkoušení a ta byla těžší, než Mareček :sweat_smile: . Ale v tom nosítku to vůbec nebylo poznat.
19. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky, jmiso - už se může mimčo nosit v nosítku? Já bych to nutně potřebovala vědět - mám už ruce jak opice od nošení a chování Marečka (pořád blinká - reflux). :slight_smile: Dík za radu
19. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Kači, může, ale jde o to, aby mu nebylo velké. My jsme malincí, takže si tak min. 2 měsíce na nosítko ještě počkám. A co šátek?
19. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Kači, mrkla jsem do alba. Krásné fotky ze svatby :slight_smile: . Hodně štěstí přeju.

My jsme teď byli v šátku za manžou venku. Dnes je sběr zelenýho odpadu, tak nosil plevel do koňtasu a my jsme dohlíželi :grinning: . Teda Mareček ne, ten usl. Ale vždycky než usne se začne vztekat a vzpínat v tom šátku. Doma ho vždycky vyndám, ale venku jsem ho uchodila. No, on se před usnutím vzteká aji když není v šátku :grinning:
19. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
díky Blanko za pochvalu foteček a za přání :dizzy_face: a za radu :slight_smile: - máme totiž půjčené nosítko baby relax, dnes ho Pepa přinesl od kolegy z práce a zkusili jsme Marečka do toho nandat a šlo to, akorát je pak problém ho z toho vyndat :grinning:
náš Mareček taky běsní než usne, nejhorší je to večer, to vydrží i 2 hodiny, chce nosit jinak řve jak tur :grinning: :grinning: , akorát já na to nemám sílu, musí nosit Pepa nebo babička, já ho samo taky nosím, ale za celý den toho mám až po krk
šátek nemám a ani s ním neumím vázat :frowning2:
19. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Taky uspáváš na rukách? Já taky, popř. u prsa :unamused: . Ale večer musím jenom já, manžu nechce, takže i když bych si chtěla odpočinout, tak mám smůlu.
19. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
To nosítko neznám. Tak vy už nějaké máte, jenom ses bála, jestli tam může být? Tak pokud má podsazenej zadeček a dobře postavené nožičky, tak určitě jo :wink: . A není to klokanka, že ne.
19. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
A kolik váží Mareček?
19. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj...já taky teda dohřeju mlíčko v mikrovlnce...vím že se to nemá, ale je to rychlejší.

jinak krásnéé ráno...kačko - moc hezké fotky tak hoodně štěstí :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Mareček má okolo 5,5 kg a asi 61,5 cm - nevím, jestli je to nosítko nebo klokanka, jak to poznám? :sweat_smile:
Jedeme nakoupit, tak zatím pa, pak dočtu. :wink:
Díky Šmolo. :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak, že v klokance visí. V nosítku má podsazenej zadeček a kolínka výš. A kulatý zádička.
19. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Kačenko, jsem si to vyhledala, ale do toho bych mimino nedala. Je to klokanka.
19. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jinak v nosítku se může nosit, když drží hlavičku a pak když mu není velké, to už si musí každej ozkoušet, je to individuální.
19. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
S tím řvaním u usínání - doporučuju zkusit zavinutí podle Karpa.
19. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak mi tchýně odvezla Marečka ven a je tady hrozny ticho a prázdno :pensive:

Jitu, to je nějaké těsné zavinování? Ty ručičky k tělu do plínky?

Oni u toho nosítka píší, že musí držet hlavičku, ale kdyť ji má celou schovanou v té zádové části. Teda aspoň Mareček měl :grinning:
19. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak koukám, že je to fakt klokanka - no nic, máme to půjčené od manželovo kolegy z práce, takže zatím nepoužitelné - zkoušeli jsme ho do toho dát, docela se mu to líbilo, ale opravdu v tom visel, což není dobré, lepší by byla ta klokanka, takže ji budeme muset koupit - máte ji někdo a používáte ji?
Blani - to je jasné, že je ti bez Marečka smutno a taky pořád přemýšlíš, jestli spinká nebo brečí? to já vždycky mám i "slyšiny" že brečí, když ho hlídá tchýně :grinning:
a to zavinutí podle Karpa je co? to co píše Blanka? Ručičky k tělíčku? :confused:
Mareček spinká venku v kočárku, jsem zvědavá, jak dlouho tam vydrží, potřebovala bych, aby se už probudil a papal, jinak budeme dnes zase jíst jen 5 krát a to je málo :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
chtěla jsem napsat, že lepší by bylo to nosítko :grinning: a ne klokanka - nějak v těch termínech plavu :grinning:
19. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tady je video s miminkem.
http://www.youtube.com/watch?v=WkR_e1L6zxI&feature=related

Já nemám tak velkou deku, tak nožičky nezavinuju, teď jsem k tomu zase přistoupila, když byla zima :grinning:
19. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Kačenko, nosítka si vyber podle toho, co se Ti líbí a co bude sedět. Zatím má myslím nosítko jen Charlie a je to Manduca.

Jinak krom ní je ještě Rgo, Bondolino, Beco, Liliputi, Potapum. V podstatě je to všechno na jedno brďo.
19. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
jmisa: jsem četla nejšťastnější miminko v okolí,tak to tam takhle popisovali. To je fakt zázrak :wink:
19. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Kači, já jsem šla radši uklízet, abych nepřemýšlela :grinning: . Ale hned, jak se vrátili, tak jsem se ptala, jestli brečel a hodně a tak. Zpověď hadr :sweat_smile:
19. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Jitu, do toho se snad zamotám aji já :sweat_smile: . Ale vypadá to zázračně. Vyzkouším na medvědovi a pak na Marečkovi.
19. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Evule, jj, to je z tej knížky. Pak je další - Nejšťastnější batole v okolí.
19. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Koukám, že mi nahoře vypadlo E. není Rgo ale ERGO :grinning:
19. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Tady je ještě taky dobrý video s návodem
http://www.youtube.com/watch?v=B8FheWM83rY&feature=related
19. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
jmisa: já jsem si to myslela. To pokračovaní té knížky si chci taky přečíst. Až bude trocha času, jestli tedy bude :grinning:
19. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
koukám, že se tady bavíte o nosítkách. Jaké tedy budete pořizovat? Určitě bych do toho taky šla, ale nemám jaksi taksi přehled :grinning:
19. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Evule, pořiď si jedno z těch, co jsem vyjmenovala výše a chybu neuděláš. Nejlepší si je ozkoušet, co bude nejlíp sedět.
19. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.