• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já si asi pořídím to Liliputi.
http://www.branakdetem.cz/ergonomicke-nositko-liliputi.htm

Ještě si ho ozkouším, ale už jsem rozhodnutá na 99%, páčto je super cena.
19. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Já půjdu taky do toho liliputi. Zkoušela jsem si ho a manducu a to liliputi mi přišlo lepší, takové měkčí. Ale každému vyhovuje něco jiného, lepší je to ozkoušet.
19. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
No to mi přišlo i to Ergo Sport z lepšího matroše než ostatní erga a manduca, byla jsem rozhodnutá pro něj, ale jestli tohle bude obdobný, tak je to jasný. Ještě mi zbude na nosící kapsu.
19. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Já jsem to ergo ani nezkoušela.
19. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Tak u nás už se chrní, dneska mě opět celou poblil až na kalhotky :grinning: No já mu říkala, že se nemá přežírat :grinning:
19. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
liliputi vypadá moc pěkně. :wink:
19. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
holky ahooj.. tak jsem zpet ze skoly.. no bylo to teda vyzivny, ale i fajn..
tomik za mnou s malou prijeli na obed a zustali se mnou do pul 4., meli jsme dlouhou prestavku, tak jsme stihli tri koja :slight_smile:
bylo krasne a zas jsem o neco chytrejsi :grinning:
19. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
andrej: tak jsi to zmákla perfektně :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jitu, tak malej a už neposlouchá :grinning:

Andrej, tak to jste šikovní :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky dobrou noc, zitra znova skola vola :grinning: ale jen do 11:15 a pak si mozna zajdu neco koupit do palladia :slight_smile:
tak se hezky vyspete.. :wink:
19. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Achoj cholky :slight_smile:

Tak koukám, že Blanka podala hlášení o nosítkách a hned se rozjela diskuse :grinning: Já bych šla taky do těch liliputů :grinning: už jen kvůli té ceně :wink: a jak to tu už padlo, bylo by i na MaM :slight_smile: No, uvidím, jestli mi to vyjde a budu se moct rozběhnout do brány. Konečně bych taky dokoupila ty plíny, svrchňáky nám sice na šířku jsou, ale jsou z nich docela bokovky a už to není to pravý ořechový :confounded: Kdyžtak si to nechám poslat na půjčení a uvidím, a zrovna s tím a ty pleny :grinning:. Štěpán se nám určitě do toho vleze, malej není a lehkej zrovna taky ne :dizzy_face:

Včera jsme byli na výstavě body´s a bylo to super. Malej to celý prospal, tak z toho neměl nic :dizzy_face:

Jo a dneska máme přesně 3měsíce a 1rok od početí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a první výročí manželství :grinning: Ke všemu budu dnes asi po měsíci konečně slavit narozky, takže to sfouknem všechno zajednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: Krmila jsem v 8 večer a pak až ráno o půl 6 a pak už nemohl Mareček zabrat, ale spal by. Tak jsem ho konečně uspala. Ale vidím to max. do půl osmé. V noci, jak jsem odsávala, tak jsem v jednom prsu měla strašně moc zatvrdlin :confused: a šlo aji špatně odsávat. Jsem ze sebe 60ml mačkala strašně dlouho. Ještě se mi ale zdá, že tam nějaký zatvrdliny jsou :confounded:

Heluli, to máte teda hodně slavnej den dneska :wink:
20. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahoj.

Blani, tak si to prso v těhle případech nejdřív nahřej a pak teprve odsávej.

To Mareček vydrží celou noc bez jídla a spinkat? :confused: To za chvilku bude v noci vyžadovat krmení jen Alex :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 07:03  • Odpověz
Heluli, tak gratuluju ke všemu :grinning:
20. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
Jitu, to jsem zkoušela, nahřávala jsem několikrát, ale těch zatvrdlin bylo v jedné žláze několik :confounded: . Takže jsem nahřála a mačkala to ven, ale nevím no. Snad to Mareček vypije.
No, já myslím, že to byla dneska spíš výjimka :grinning: . Vždycky se aspoň jednou budí. Celou noc mi spal dneska a ještě kdysi jednou.
20. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Tak musíš odsávat, dokud tam ty zatvrdliny jsou. Když jsem měla náběh na ten zánět, tak jsem odsávala jednou hodinu, než jsem cítila v jednom místě úlevu, prostě to bylo tak daleko, že Alex při svých desetiminutovkách nemá šanci to vytáhnout.

Alex se budí jednou v noci, dneska v půl 3 a pak v půl7, to už jsem vylezla. Včera se vzbudil později. Prostě jak kdy. Naštětsí ho přebalím, nakojím, šoupnu do postýlky a spíme.
20. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
Štěpánek se nám budil většinou tak k páté, včera i dnes teda kolem asi té třetí, pak před šestou a teď zas s manželem chrápou. Já to nemohla poslouchat, tak jsem vylezla z pelechu :grinning:
20. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Jitu, fakt :confused: ? Já už jsem teda toho měla dost, odsávala jsem od 2 do 3 :sweat_smile: . A už jsem to prso měla celý bolavý, tak jsem doufala, že to Mareček vypije. No, ještě z něho nepil, až teď, jak se vzbudí, tak bude.

Mně se taky budívá normálně kolem té třetí, takže dneska to byla asi fakt výjimka. Já taky přebalím, nakojím a spí. Ale někdy ne, někdy se potřebuje ududlat - samozřejmě že u prsa, dudlík v noci nechce :unamused:

Heli :grinning:
20. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Já taky musím teď nějak v noci odsávat, asi míň pije či co. Ikdyž se napije, tak stejně cítím, že je pořád jaksi plno :unamused: Ale teda, naštěstí až takový zatvrdlinky nemám. je to děs v noci odsávat co?
vidím, že třetí hodina je nějaká magická :grinning:
20. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Hej blani, byli jste v ten pátek i v té ZOO?
20. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Nebyli, jaksi nevyšel čas. Do Brna jsme přijeli kolem půl 1 a pak jsme asi hodinu hledali bránu :sweat_smile: . A než jsme se najedli, tak už bylo moc hodin.
20. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
jéé, tak proč ses nezeptala, kde je??bych ti vysvětlila, kdeže je schovaná :grinning:
Já na tebe myslela, jak si užíváte krásně páteční odpolko v zoo, tiše záviděla :sweat_smile:, tak snad příště. to už bránu hledat nebudeš :wink:
20. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Stejně by Mareček ze Zoo ještě nic neměl :grinning:

Mě osobně už zase ZOO neba :grinning: Byla jsem párkrát se synovcem a neteří v ZOO a jsem ráda, že už jsou větší a ZOO je tak nebere bo jsme tam museli jít každé prázdniny :grinning:
20. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Heli, obávám se, že bych to stejně nepochopila :sweat_smile: . My jsme v Brně nikdy nebyli, takže tak.

Jitu :grinning: . Ono záleží, jaká. Mě ta v Olomouci taky už neba, protože jsme tam byli furt a přijde mi předražená. Tak před 14 dny jsem byla v Lešné a super - něco nového :grinning:

Tak jsem mrkla na kojení a zkusím fotbalovou polohu, ale obávám se, že Mareček na ty zatvrdliny stejně nedosáhne.
20. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Blani, no leda bys před krmením ještě odsála, aby už tahal ty hlubiny.
20. zář 2009 v 07:43  • Odpověz
Ma bavila ZOO v Praze po povodních, jak bylo všude vidět, kde byla voda, tedy po opravách, oni to tam maj poznačené, tak jako zajímavost, ale jinak mě to moc neba. :grinning:
20. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Já právě v zoo už tak dlouho nebyla. Naposled myslím tak před šesti lety a předtím snad jako děcko či co. Už ani nevím :sweat_smile: Ráda bych viděla tu v Praze, ale to počkáme až bude Štěpula větší, ať z toho něco má :grinning:
20. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Jitu, to bych taky možná mohla zkusit :wink:

V Praze jsme byli, když jsem byla malá.
20. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj mamušky :wink:
Heli teda jedno výročí za druhým koukam :wink: :grinning: já měla včera přesně 1 rok od poslední mrchy :grinning:
Andreasku to je dobře že to doma Tomáš s sabnkou zvládli a i za tebou přijeli :slight_smile:
Blani to ti věřím že sis nemohla v bráně vybrat :wink: asi bych dopadla stejně :grinning:
tak my měli úplmě super luxusní noc :slight_smile: malej spal od půl 9 do půl 6 a pak zase až do 8 :wink: tak jdu pomalu začít cmudit obídek :wink: paa
20. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Krásnou neděli holky,tak my jsme dneska psinkali od osmi do pěti a pak asi od půl šesté do osmi. :slight_smile:
Akorát mi pak usnul na posteli,celý se tam rozvalil a já měla pro sebe jen kousíček místečka. :frowning2:
Dneska jedeme popřát kamarádovi Štěpánkovi k jeho prvním narozeninkám.
Včera jsme byli celý den u našich,Jindra dělal fušku-kuchyň,tak jsme nechtěli být s malým sami.
A už konečně máme novou pračku,bylo načase,teď se Jindra snaží o zapojení a já už se těším až v ní budu prát,protože ta stará byla už fakt na odstřel.
20. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.