• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak mi Mareček ty zatvrdliny vypil. Šikula :grinning: . Dala jsem si ho bradičkou k nim a už to jelo.

Andrejko, a vzal si k tomu návod? Určitě to zvládne aji bez něho, co :grinning: ? Tak ať ji zapojí správně a pračka pere :grinning: :wink:
20. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Blani jj nějaké papíry k tomu má,tak to budu muset nastudovat,máme ji přes známé,maminka naší kámošky pracuje vtom oboru,kde se prodávají věci ketré jsou vyřazené,protože jsou natlouklé nebo tak něcö-mají ěnjaký drobný kaz.Takže s 19000máme pračku za 11000,a nikdo by na ní ten mini kaz nepoznal,takže jsem moc šťastná,protože s tou starou jsem už někdy ztrácela nervy
20. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Jsem byla s Alexem v Ikea. Koupila jsem mu spacáček, osušku s kapuckou na plavčo, ve středu už začínáme. Pak ještě mazlíčka a něco do kuchyně. Ale nějak ho Ikea nechala chladnou, po mně nebude :grinning:
Teď je po obědě a chrní, tedy asi, je v postýlce a je tam ticho.
20. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já chci taky novou pračku, ale to by mi musela dojít mateřská, že :confounded:
20. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andrejko, tak to je super :slight_smile:

Jitu :grinning: , ještě pořád nemáš mateřskou. To jsou darebáci :angry:
20. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky tak hlasim prichod ze skoly :slight_smile:
utekla jsem o trochu driv a jela na nakupy :slight_smile:
ale koupila jsem si jen dve tricka a svetrik, nic moc..
tom to krasne zvladnul, k obedu jsem mu vzala 4 burgery (sesrotoval vsechny! :grinning: ) a sobe objednala pizzu, tak jsme to meli bez prace :slight_smile:
sabinka usnula, jdu si taky dachnout :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj...tak dnes se moje malá princeznička vzbudila už v 1h napapkala a rozhodla se nespat...takže do půl3 si hrála v lehátku a já vedle ni usla...pak začala pobrekávat , tak jsem ji sundala z lehátka tu hrazdičku a bum, spadla na hlavu...hm :frowning2: jsem se teda tak lekla ta vyváděla chudinka, ale dobrý pak usla a vstávali jsme v půl8. Hlavička v pořádku, žádná boule ani modřinka! :unamused: :wink:

:grinning: :grinning: dala jsem fotky...furt hledám nějakou podobu, manžel je našel a řekl že je celá jááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
20. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
ahojky tak my jsme dneska byly na obědě u našich koupila jsem včera kachnu tak jsme si pošmákly, šmouly tak hlavně, že není boule my jsme minule taky bouraly hlavou do toho přidělátka na kolotoč jsem se lekla a malýmu hned začala hlavičku pusinkovat a on se choval jako by nic :grinning: tvrďák :wink: andrej tak školu zvládáte dobře ne? to je fajn, ono je to jen k dobru když tatínci zůstanou s dětma sami :wink: :slight_smile:
20. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
kde všechny jste???? :confused:
20. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
20. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
já taky koukám nikde nikdo...dnes jsme měli taky ještě kachnu a pak jsem dělala rybí pomazánku a ted mě skoro vše prohání, pobolívá břuch a všichni když si prdnem to je teda síííla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
sun to je hezká fotka s tou hokejkou :dizzy_face: :slight_smile: a pěkný piráti :grinning: :wink:
20. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
no tak nic :sunglasses: jdu si asi dát kafe na balkon a vidím to na cigaretku, aspon mě to řádně prožene....pa

a držte palce at nejdeme na tu operaci s tou pup kýlou!!! zítra dám vědět!papa
20. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
smouli palce vam drzet budu urcite! :wink: :slight_smile: i na nohach :slight_smile:
mame na pozadi superstar, to je teda fakt desny obcas.. tomas koupe a ja budu kojit a sabca pujde do hajan..
ja asi s ni, jsem docela k. o.. skola, nakupy, prochazka.. to se to bude spinkat :grinning:
dobrou noc vsem holky, i vasim mimiskum :wink:
20. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj.

Tak u nás se to poslední dobou ustálilo, že koupu v 19 a v půl 8 už je malej v postýlce a v 99% usíná ihned.
Dneska budíček v půl 4 a pak v 7 a teď je v postýlce na samotce a po konferenci s hračkama určitě ještě usne aspoň do 9, pak půjdem ven.
21. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Akorát jsem teda zvědavá, co s ním udělá změna času. Na mě to nepůsobí, já se srovnám během dvou tří dnů, ale abychom nekoupali už v šest :grinning:
21. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Koukám že jsem tu dnes první???? :astonished:
malej dneska v noci trhnul rekord :sweat_smile: usnul v půl 9 a vstávačka až v půl 7 ráááááno :astonished: :astonished: :grinning: no jsem čubrněla jako blázen
Šmouli pěkný fotečky :wink: :grinning: :grinning: ale bych řekla že tam nějaká podobičky i bude :wink:
Andreasku tak co jak se ti spinkalo po tom náročném víkendu? :slight_smile:
Jitu a jak vůbec bylo na biojarmarku??? :slight_smile:
Sun ta fotečka s hokejkou je super :grinning:
Andreako tak to je super cena za tu pračku :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Á tak nééé Jíťa tu byla dřív koukam :sweat_smile: jsem slepota slepááááá :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Katko, na biojarmarku stovky lidí, velký vedro, ale jinak tradiční zboží. Akorát jsem většinu času prožvanila s kamarádkou, co jsem tam potkala a tak jsem to jen prolítla, protože začínal byl pomalu čas kojení. No a hlavně malej v šátku a ze mě docela teklo, jsme se hřáli navzájem :grinning:
21. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Jitu no tak koukám že jste si to oba užili :wink: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Mareček dneska vstával ve 3 a pak v 5 a teď až o půl 9.
21. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
U nás se momentálně chrní, aspoň bych mohla jít naplnit myčku :grinning:
21. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
dobre ranko, tak jsme se krasne vyspali, tom uz jel do prace.. dnes se nikam moc vzdalovat asi nebudem, budem doma, na zahrade a pujdem na prochazku, zadny cestovani :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
Jo Blani jsem si vzpoměla jak jsi tu psala že ti ty Tesco sáčky na MM přišli že nejdou doplňovat tak jdou :wink: je tam takovej dvojtej "zip" nahoře a ten se dá libovolně otevírat a zavírat :wink:
Andreasku říkáž že cestování jste si užili dost o víkendu jo? :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
kaci no ja hlavne do skoly, ze skoly a pak tomas s malou jak za mnou jezdili vis.. tak nam chci doprat trosku klidu :grinning:
zobu tady ted krekry s dynovym a lnenym seminkem, tak vzpominam, jak jsme resily to seminko pred porodem :grinning:
21. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Kači, tak to je super. Dík. Příště si je koupím :wink:

Andrej, a kam jezdíš do školy?
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
blani na zizkov :slight_smile: praha 3
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Andreasku jj ale uteklo to viď celé to těhu :wink: :grinning:
Blani :wink:
21. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
kaci straasne rychle.. fakt ze jo..
chtelo by to dalsi tehu :grinning:
21. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Andrej, tak to jo :slight_smile:

Já jsem si zrovna nedávno říkala, když jsem byla s Marečkem venku, že bych chtěla to kopací bříško :dizzy_face: . Ale nesmělo by z něho vylízt miminko :grinning: , protože to bych opravdu nezvládla.

Tak bobek si ode mě flašku vzal. Tak budeme muset trénovat s tatínkem.
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.