• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku tak to máme stejné myšlenky :wink:taky už se těším na další těhulení :grinning: :grinning:
Blani taky jsem tuhle říkala jak mi chybí ty boule na bříšku a kopání :grinning:
Tak už mi přišla ta vypůjčená Manduca :slight_smile: až se prďolka vyspí a napapá tak ji zkusím-už se nemůžu dočkat :grinning:
21. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Kači, tak pak napiš zkušenosti :wink: . Já jsem myslela, žes chtěla jiné nosítko než manducu. Ale asi jsi ji měnila za jiné, co? Už v tom mám zmatky :sweat_smile:

Tak my jsme napapaní, tak přebalím a půjdeme ven.
21. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Blani no chtěla jsem si půjčit Ergo,ale to je od 7 kg a mimi musí držet hlavičku :wink: tak jsem šla do tý Manducy :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Jsme z venku doma. Musela jsem zachraňovat psici, aportovala klacek a když jí to přestane bavit, tak ho pak naporcuje. Tak jse si četla na lavičce a kouknu na psici a vidím, že dělá děsný grimasy, tak jsem zaostřila a ona si trdlo narvala klacek do tlamy a on se jí tam šprajcnul, tak jsem ho musela páčit z tlamy, no úžasný, už jsem viděla jak letím s kočárem na veterinu a psici dole v košíku. Naštěstí to ustála, já ho "odborně" vypáčila a odnesla to jen drobným škrábancem v tlamě, jsem jí to čistila, tak snad jsem tam nic nenechala, aby to nehnisalo.
Budu mít trénink na Alexe :grinning:
21. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky pěkný skoro poledne tak my jsme si dneska pospaly do desíti a pak mi tady blbnul internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je to v pohodě díky za pochvalu fotky, no jestli to chce dotáhnout do nhl tak už musí začít trénovat říkal tatínek :grinning:
holky je to divný, ale taky o těhu přemýšlím, že mi to chybí a už se na další těším :slight_smile: jo taky jsme dneska ráno vyzkoušely trošku medu na dudlík a moc mu chutná :grinning:
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás.

my jsme akorát přišli z procházky a Davča se ještě dospává na zahrádce. Je tam dneska pěkně :wink:

jmisa: to se nám s psicí stávalo taky. Ta když má klacek, tak chvilku aportuje a pak porcuje :grinning:
21. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj evi jo je tam dneska příjemně chystáme se s filípkem na dlouhou procházku odpoledne
21. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
taky jsme ted prisly z prochajdy, sabca ji prospala :slight_smile:
je krasne, az vedro..
mam tu hromadu zehleni, ale fakt se mi do toho nechce..
k obedu jsem se odbyla houskou se sunkou, na vecer ale asi udelam kure na zampionech s ryzi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jitu teda ty máš ty vycházky pěkně zpestřený koukam :wink: :grinning: :grinning:
Tak jsem zkusila malýho nandat do Manducy a první pokus skončil vyloženě nezdarem :confused: malej začal řvát jako když ho na nože berou a nemohla jsem ho vůbec uklidnit až pak u kozy :frowning2: nevím jestli se lekl či co :confused: tak to zkusíme zase po procházce :wink:
21. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
kaci musite zkouset pomalicku, honzik si musi zvyknout :wink:
21. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoooooj tak jsme dojeli domu a je to zatím v pořádku, pup kýla asi jen 8mm a na roce věku máme přijet zas. Jinak operace by asi dobrá byla až dýl, kůli těhu(až malá bude) :grinning: :wink:

jinak jste se zbláznili, že vám chybí ten břuch a boule...no já už teda néééé, to bylo strašný, furt mě něco bolelo!!!! ale vy jste mladinkééé :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Já jsem stařičkáááá a těhupupek jsem měla ráda a klidně bych ho měla furt, to kopání uvnitř bylo super. :grinning:
21. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Katko a kdy začne řvát? Když ho tam dáváš - roztahuješ nožičky a nebo když ho upínáš na sebe?
21. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jo a s psicí se fakt nenudím :grinning:

Ještě k těm nosítkům - jsem potkala u nákupáku ženskou a té chudďátko mimčo viselo na břiše v klokance, vždy mám chuť začít poučovat, ale udržím se :grinning: a odbudu to jen soucitným pohledem.
21. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ty stařenko jenda co kendáš :grinning:
to asi že bylo první...já néééééééééééééééééééééé už néééééééé-ten 7měsíc byl asi nej jinak katastrofa....nemůžu vážně srovnávat s prvním- to byla pohoda a v 7měs jsem hrála i tenis, fakt teda aspon u mě byl znát věk! :wink:
tak to je dobře šmouly, že je nelinka v pořádku :slight_smile: já se tady zrovna morduju s lehátkem potřebuju vyměni baterku a nějak mi to nejde otevřít :angry: no ted by to byl pěknej záhul s tím břuchem a malej k tomu :grinning: ale za devět měsíců si člověk na to tak nějak zvykl, tak to občas chybí :wink:
a brááácha mi řekl, že jsem zestárla hajzlllllll - to se říká sestřičce která ho má(měla) tak ráda???ne neříká!! taky mu to řeknu a basta!!! :angry:
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo a jdu dnes ke kadeřnici...v 18h tam mám být-třeba budu zas krasavice překrásná, úžasnice úžasná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
to je teda sprosťák ten tvůj brácha :angry: určitě budeš šmouly krasavice překrásná . tak jsem to vzdala baterku vymění martin až dorazí domů protože já to nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsme z prochajdy doma.

Jitu, ta psice ti dává zabrat :sweat_smile:

Šmouli, tak to je super, že je Nelinka v pořádku :slight_smile: . A bráchovi řekni, že už není taky takovej mladík, jak býval :grinning: :wink:
21. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Blani, já jsem na psí nehody zvyklá, za těch sedm let, jich už pár bylo :grinning:
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
To by člověk neřekl, takovej malej pes :grinning:
21. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
ted jsem si na iternetu četla diskuze rady starších a docela jsem se pobavila jak je to všude to samý :grinning: jo nová doba :slight_smile: no bude to boj až začnem zavádět příkrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
sun já už malou cpu jablečno-hruškovým pyré-bio- a jak šmakuje :grinning: sní tak půlku/den abych ji neudělala chaos v břuchu...a krásně kaká, žádný průjem ani bolení....spíš furt otvírá pusinu když to vidí :grinning:
21. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak u nás už se dvě hodiny spí, to jsem zvědavá, kdy vstane :grinning:

V rámci tréninku na režim - chci, aby polední spánek probíhal v postýlce, jsem ho začala balit podle Karpa, tak mám jistotu, že vždy vytuhne, jinak někdy dělá blbosti, akorát pak spí hodně dlouho, ten Karp ho prostě uklidňuje.
21. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Smouli, se začíná mrkvičkou ne?
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme byli taky venku,je tam krásně.Už peru třetí pračku v naší nové krasavici,jsem z ní velmi spokojená,je to fakt rozdíl oproti té staré.
Včera jsme byli na oslavě narozenin,Vojtíšek všem krásně ukázal jak umí pást koníčky,už se u toho ani nerozčiluje,pro změnu strašně slintá. :grinning:
Zítra jdeme na kyčle,tak snad to bude v pořádku,a už nebudeme muset
Jinak my teďka poslední dobou v noci spíme krásně,včera usnul o půl deváté,vzbudil se o půl sedmé a pak jsme to ještě zalomili do půl deváté. :slight_smile: Teď mi tady mudruje v košíku,za chvilku mi bude malý,co jen budeme dělat :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
já to neřeším čím se začíná....mě krmili už knedlikama :grinning:
ale jinak jo, začíná zeleninou, aby ji pak neodmítali...tu pak taky musím zkusit :wink:
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
jmisa a do čeho balíš malého podle toho Karpa??
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
šmouli takže už dáváš papu?My zatím ještě ne,pořád jsme na mlíčku,jak já říká, jsme na UM a dokrmujeme MM.My začneme na konci toho 4měsíce.
tak pak dej vědět jak Nelince chutnala mrkvička :wink:
21. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.