• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky dáváte prcky do vajíčka už bez té novorozenecké vložky?
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Andrej, my ne, my ještě tu vložku máme :grinning:
21. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
jj andy, ještě máme 2týdny čas...ale ono to neva, teda jak komu. Kdyby to nechtěla tak ji to nedám, ale chutná ji zatím :wink: jj řeknu jak na tom bude s mrkví, ale moc tomu nedávám :sweat_smile: :wink:

evul je to hrůza už jsem to četla :angry:
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
jo taky jsem to už četla co ty blbci schválily to už není snad ani možný :angry: bych je chtěla vidět jak by s mateřskou vyšly páprdové. vložku jsem zkoušela vyndat, ale zdá se mi to bez ní takový dost nepohodlný tak jsem jí tam zase vrátila. tak mi valíme na tu prochajdu tak zatím pa
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Smouli, no ono se začíná zeleninou, že není tak sladká a proto ji děti nebojkotují, když začneš sladkým ovocem, tak pak je na zeleninu menší šance, že to bude jíst.

Evule, mám deku, asi 90*110, takovou tenkou, ale balím hlavně ručičky a tělíčko, nožky nechávám volné, to ALex nemá rád zavinuté.
21. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Evule, popzději to vyblejsknu, teď už se probudikl, letím ho přebalit a nakrmit a jdem ven.
21. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jitu, díky. To budu ráda. taky to zkusím
21. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Evi co davídek už mu jde pasení koníčků? :wink:
21. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky,jak se mate?Asi nestihnu docist co je novyho. :wink:
Nam se klube dole zoubecek :grinning: tak ji to trosku zlobi,ale je sikulka-uz jsme byli na druhe hexe a zadna reakce,tak jsem rada :wink:
21. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
Já jsem to zkusila dneska do tetra osušky a teda se to Marečkovi nelíbilo, jak měl ty ručičky svázané. A zkoušela jsem ho uvázat do kolíbky, protože tak nejraději dudlá dudana a vůbec mi to nešlo :frowning2:
21. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
andarka ahoooooj a co naušničky?? a naval nový foto :wink:
21. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak jsem tu z prochajdy :wink: malej se nadláb,ukrutně se posral(až na svrchní kalhotky :grinning: ) a pak si ho vyžádala tchyňa na prošku :wink:
Jitu já si to asi udělala sma(trubka) že plakal jsem ho ze začátku chudinku rvala do té novorozenecké vložky-kam už se teda ani ooomylem nevleze :sweat_smile: a to se mu nelíbilo a pak už to jelo takže další pokus bude pijánko v klídku a pooooomaaaaliiiinkůůůůůůůůů :wink:
Jinak v autosedajdě máme tu vložku furtka :wink: :slight_smile: a to zavázání má malej taky rád :slight_smile: na noc ho ještě pořád balím do ryrlozavinky a krásně usíná :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
nám říkali v porodce, že můžeme otěhotnět při kojení bez menzesu...že je to tak!!!
21. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
Smouli,nausnicky super a Nelca je uz taky kocka :wink: Novy fota mam,ale uz je nedavam sem,tak ti poslu do ip kde sou jo?Nejak me stve jak se kradou fotky vis :angry: a stim otehotnenim mas pravdu,ikdyz neni MS a koji se,otehotnet se muze-tak ja to v patek dostala (uz poctvrty od porodu),takze sourozenec nebude :grinning:
21. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
a chtěla bys už zase mimíse?? tak já bych na to teda neměla nervy :grinning: tak dík za odkaz :wink:
21. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
andrej: už je to lepší, ale taky když třeba nemá náladu,tak jí prostě nezvedne a dá si pěstičku do pusinky... :sweat_smile:
Ale když se mu chce, tak mu to jde moc pěkně...
21. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
teď jsme přišli zase z procházky, teď leží s taťkou na gauči a vyplazuje na něj jazyk :grinning:
21. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
holky mě už je asi necelý týden nějak divně od žaludku a mám občas málí průjmík :grinning: a divnou chut v puse, bojim že mám střevní chřipku, ono to u nás totiž řádí a bojim aby malá nechytla ode mně :frowning2:
zrovna jdu k tý kadeřnici v půl 6 tak je taky nakazim at v tom nejsem sama a vezmu si asi už prášek :unamused:
21. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Andaro, vy už máte zoubky :confused: ? Tak brzo?
21. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
andara tak ten porod dobrej, hlavně jak tam je vidět ta krvavá nit :grinning: jak tě šili a jak malou zabořili do kozy :grinning: na zbytek pak juknu a koho znáš z Kamenického Šenova??? tam bydlei známí.....Burdovi :wink:
21. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Evule, tak jsem dala fotky na konec alba
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/

Snad z toho něco vyčteš, jinak tu deku jsem změřila a je 75*100, jsem si spletla rozměr s tou, co máme v kočárku.
Můžu to zkusit nahrát na video, ale nevím, jestli by to bylo lepší.
21. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Jsem fakt vykojená.
Alex mi tu leží na dece a kníká, tak jsem vzala za hrazdičkua houpu s tím jak s lehátkem :grinning:
21. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Blani, Alex nesnáší svázaný nohy, ale ruce už v pohodě, ale některý mimča ječej, ale brzo se uklidní. Jsou děti, co děsně ječí chvilku před usnutím.
21. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
Jsem to brzo odeslala.
Alex tak někdy bulel po zavinutí, když byl unavenej, ale jsem ho při strkání do postýlky párkrát zhoupla a přestal.
21. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Jitu :grinning:
Nožičky mě navolno.
21. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Jitu, ten žabák je boží. Vypadá, jak kdybys ho tam svázala aji s Alexem :grinning:
21. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
To je žabák Ikea :grinning:
21. zář 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak jsme se právě vrátili od doktorky nechala jsme Sofince nastřelit náušnice,Petr byl s náma já dovnitř radši vůbec nešla,trochu si poplakala,ale oni ne tak že by jí to bolelo,ale že jí drželi hlavu..tak už doma máme slečinku s náušničkama :wink:
21. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Jitu, jak jinak :grinning: . Věrná své značce :grinning: :wink:

Hani, tak to šikovně zvládla :wink:
21. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.