• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, to víš :grinning: Navíc tyhle mazlící dečky stojí v hrčkách od 200 výš a tady ten stál 69 :grinning:
21. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
Takže story s Manducou č.2 :wink: tak jsem do toho malýho chtěla opět nandat,ale ihned po roztažení nožiček ryk :confused: tak mě napadlo že ho asi šponujou polodupky :sweat_smile: tak šli dolů a při dalším nandavání to chvilku vydržel,ale pak zase začal plakat :unamused:avšak uklidnil ho dudl :slight_smile: až opět to skončilo nezdarem páč jsem si chtěla dát popruhy na zádech křížem což ho doslova nasr.lo :sweat_smile: a už jsem ho nemohla utišit až po vyndání a po 15 minutach uklidňování :dizzy_face: takže hold další pokus zítra :wink:
21. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Jitu, tak to jsem už taky zkoušela, docela to občas pomáhalo. Já jen, jestli jsem to dělala dobře. On se právě Davča dost budí rukama, máchá s nima kolem hlavy a pak řve
21. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
Jitu, no nekup to :grinning: :wink:

Kači, a není do ní ještě malej? Nebolijou ho ty nožičky?
21. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Blani-jj zoubecek, moje babicka se se zubem dokonce narodila :slight_smile:

Smouli-no ta nit je dobra, to se manzovi povedlo, budu mit vzpominku peknou :grinning:
21. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Andaro, jo to jsem slyšela, že je to možný. A co kojení, nebolí to?
21. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Blani no malej ani nee :confused: ona je v tom ještě vložka pro novošky :wink: spíš si myslím že tak vyvádí že je to něco jiného a neznámého :sweat_smile: chvilku i vypadal že se mu to líbí,ale to měl pravda dudloně :wink: hold to budeme zkoušet po chvikach jestli si zvykne a když ne tak hold ne a nosítko nebude žádný :frowning2: no uvidíme :wink:
Evulko Honzule se právě rukama taky pořád budil a tak stále na noc zavinujem :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Andaro jj taky jsem se chtěla zeptat jestli tě malá při kóju nekouše? :confused: :sweat_smile:
21. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
káťo, taky tak šachoval rukama? to je konec fakt že jo. :grinning:
21. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
andarko gratuluji k prvnimu zoubecku :wink:
21. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Katko, chodila si s tím nosítkem? Alex nemá rád, když se v šátku sedí :grinning:
21. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
U nás se spí, malej i manžel, já jdu cvičit, tak snad to tu dneska kluci zvládnou bez muziky :grinning:
21. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jitu chodila po celím bytě :wink: akorát teda jak jsem si chtěla překřížit ty popruhy na zádech tak jsem seděla :confused: :sweat_smile: ale pak jsme zase chodili,ale to už řval a i jsem ho zkoušela v něm uklidnit a nic tak uvidíme zítra :wink:
Evulko jj hotovej šermíř :wink: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
andara a koho znáš z toho Šenova??? tak jsem doma od kadeřnice-jsem prej úžasnice úžasná a jdu chrnět jsem náka unavená!! malá až ted usla...začíná chodit pozdějc posl dobou...to bylo v 19h ...pak ve 20h...pak ve 21h a ted až ted :grinning:

tak zatál
21. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Katko, proč si křížila ty popruhy?Vždyť to se křížit nemusí, aspoň tedy jsem nic nekřížila, když jsem si ji zkoušela.
21. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Zdravím maminky :dizzy_face: a přeji všem hezkej den.
Včera jsem sem jen asi jednou, dvakrát narychlo nakoukla. Nebyl nějak čas. Bylo tak krásně, že nás to furt táhlo ven :grinning: Dnes mi přijde mamka na chvilku pohlídat prcka, tak musím udělat pořádnej úklid :grinning:
22. zář 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj všem.

Já bych taky potřebovala nějakýho hlídače, jenže to mám smolíka. Naši jsou daleko a tchýně nějak nechodí, "předstírá" vytíženost v práci. Tak se to snažím dohnat o víkendu, když hlídá muž, jenže to je mi zase líto prouklízet dobu, kdy můžem být spolu.

Dneska jsme měli budíček chvilku po čtvrté, opět volali z práce, opět malér :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Moje máma, by tu nejraději byla s náma pořád :grinning: Ale využívám ji jen občas a dnes mi to fakt bodne, už musím pořádně vygruntovat :slight_smile: Manžel skoro nehlídá, buď je v práci nebo na stavbě, takže v tomto mám smolíka :unamused:
22. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
No muž pohlídá, ale ve všední dny je furt v práci a večer tu nebudu lítat s hadrem, navíc to malej chrní, takže nejnutnější udělám, když spí v poledne. No a o víkendu je vždy vyštvu ven a pak se taky snažím něco udělat.
22. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
No, to se taky snažím přes to poledne něco poklidit, uvařit...ale přece jen to není vončo :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky, zase bude pekne..
ja taky uklizim, kdyz mala spi.. a zehlime spolu :slight_smile:
sabca je v lehatku a ja ji vykladam nebo zpivam :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, malér v práci? Nepsala jsi, že se nejspíš nebudeš mět kam vrátit? Tak ať si poradijou, když už tě nechcou. Ale asi jsi pro ně nepostradatelná, když ti volali v noci, tak by si to ještě mohli rozmyslet :wink:
22. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj a pějkné ráno!!

tak my jsme také na vše samy!! uklízím průběžně jak se dá.......a míšo co jsi dělala za práci???
a blani kdy ty jdeš do školy??
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Blani, volali manželovi z jeho práce :slight_smile: Jsem to blbě napsala.
U nás se bude firma rušit, takže nebudou chtít nikoho.
22. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Já taky Štěpánkovi zpívám a moooc ráda. Je to totiž asi jedinej člověk kterýmu se můj zpěv líbí a rád ho poslouchá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko, :slight_smile: tak my jsme včera prochodily celý odpoledne. heli taky zatím malýmu ze stejných důvodu jako ty :grinning:
22. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Jitu, aha. Hm, to je blbý z tou tvou firmou :unamused:

Šmouli, zítra mám zápis a příští pátek a sobotu už jedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Heluli :grinning:
22. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
heluli no napodobne s tim zpevem.. :grinning:
i kdyz po zhlidnuti vcerejsi superstar pechoty jsem si o sobe docela zacala myslet, ze jsem nakej pevec.. :grinning:
teda nekteri jsou fakt exoti..
22. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Blani, no já myslím, že teď ukončí činnost mnohem více firem.
22. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Jitu, asi jo :unamused:
22. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.