• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já bych v první řadě rozpustila čssz, protože nejen, že nemám PPM, ale nïkdo tam nebere telefony.
22. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Ještě furt :confused: ? Neříkali, že to posílají?
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
jitko to je teda sila :angry: vlitni tam na ne!
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
no to je teda hrůza s tou mateřskou :angry: ti bába slibovala do konce minulýho týdne ne?
22. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
jo a už mi vlastně dlužej mateřský dvě - červenec, srpen. :angry:

Andreasku, přes celou Prahu až do Trojský s prckem fakt nepoletím, bych je tam musela pěstičkama umlátit.
22. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu křížila jsem je páč mam drobmý ramena a v příručce píšou že málo ramenaté osůbky si je můžou překřížit :wink: ale už to dělat nebudu za chvilku to zkusíme znova a uvidíme :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
si vem co takovýhle zpoždění znamená pro samoživitelku :angry: holky nevíte co dneska vařit? nějak mi dochází inspirace. :confounded: jo a něco rychlího a dobrýho :wink:
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
já vepřový na paprice.

tak jsem se dovolala, prý to 17.9. šlo k výplatě, to by mě zajímalo, co používaj za vypořádací banku, že jí to tak dlouho trvá.
22. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
kecám, vepřový na houbách
22. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Jitu, splíst si papriku s houbama. Teda teda :grinning: :wink:
22. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
sunset, ja vcera delala kureci na houbach :slight_smile: tomikovi s kroketama, sobe s ryzi :wink:
jitko, dobra shoda :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Sun já mam dneska kuře na smetaně od mamky :wink:
22. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
no my kuře s rýží měly včera :slight_smile: takže by to chtělo nějakou změnu, ale díky za tipy.
22. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
koukam, ze tu kure jede ve velkym :grinning:
sun tak kup listove testo a udelej tasticky plnene spenatem, slaninou a syrem :wink: to milujem a je to rychlovka :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobre ranko, damy.
Po dlouhe dobe zase nakukuju a pisu. Koukam, ze se vam vsem dari dobre! Coz je prima.
Mala uz se taky rozhodla, ze noc prospi, takze posledni krmeni je v 22 hodin a prvni ranni krmeni je v 7. Hura, hura.

Co dnes budu varit, nevim... hmm, asi budou lasagne. Ty ma manzilek rad.
22. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Já mám naložený maso, ale to se mi asi chtít dělat nebude, tak pak možná rajskou z mražáku :grinning: a nebo se něčím odbydu :sweat_smile:

Jdeme se přebalit, nachystat a půjdeme k dr. a spojíme to i s procházkou. Tak zatím pa :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
no andrej dobrej nápad, ale doma nemám ani jednu ingredienci a do města se dopoledne nedostanu, tak budu muset vymyslet něco z toho mála co tu je :grinning: jdu to omrknout
22. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
sun no a co mas? :grinning: neco vymyslime :wink:
tak nejaky zapeceny testoviny.. ja kdyz nevim co, tak zapecu gnocchi treba se sunkou a smetanou a je to :slight_smile:
rychlovka a tomas to i ja to milujem :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
no martin těstoviny nemá moc rád, je spíš na tu klasiku řízek a atd. :grinning: vylovila jsem v mrazáku kousek vepřovýho tak to zapeču v troubě s bramborem a ono z toho něco vznikne :slight_smile:
22. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Bree rano :slight_smile:
Holky on ten zoubecek jeste neni vyklubanej, to bude jeste tam par tydnu trvat - je zatim videt bila tecka v dasnicce,takze to nijak zatim nepocituju,pak dam vedet az me prvne kousne :grinning:

Smouli-ja mam ze Senova manzela, takze znam Markovi :grinning: no a pak jeste par lidicek jeho kamosu atd. ale ty Burdovi ne, se zeptam manzi :wink:

Tak dneska jsem male dala na noc mlicko s kasi od Nestle, se mi zdalo,ze ma malo,pac se v noci casto budi a stejne spala od 20-1 a pak se budila po 2hodkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ten zoubecek zlobi, tak jsme koupili v lekarne gel na dasne,ma to chladit.Masirovat dasen 2-3x denne, ale nez ji to tam dam tam mi to ta potvora olize :grinning:
Ale jinak ji ta kasiska moc chutna, je to od 4mesice,takovy hustsi mlicko a chutnala jsem to a je to mnamka :slight_smile: Jinak s prikrmama,jako zeleninkou a presnidavkama zacnem az nekdy v prosinci po tom 6.mesici.
22. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Holkýýý tak odpor k Manduce byl zlomen :wink: :grinning: :grinning: huráááááá Jitu jj chodila jsem a chodila a chodila a šlo to :slight_smile: hodila jsem i fotečku do albíka :wink:
Andreasku jééé ta poslední fotečka je super :slight_smile: Sabča tu má rostomilej výraz :grinning:
Sun no to zní taky jako super oběd :wink:
Andaro tak snad se zoubek brzičko vyklube a bude klid :wink:
Janeke super noc :wink: jen kdyby takové byli všechny že? :slight_smile:
Blani tak ať u Dr. dopadnete na jedničku :wink:
22. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
kaci diky :grinning:
a super, ze uz vam jde "manducovat" :slight_smile:
andaro ahoj, at malou zoubecek moc nezlobi!
sun, tak hlavne zadne pripaleni jo :grinning:
22. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
budu se snažit andrej :wink: ted jde papat filípek tomu naštěstí chutná vždy :slight_smile:
22. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Sun jo to je pravda prckové si nikdy nestěžujou a to dlabou pořád to samé :wink: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky,tak my máme pořád noci že se budí v 1h,v 5h a v 7h..dneska přidala ještě 21h protože vytuhla už v 19h..už se těším až vydrží spát dýl v kuse..jo a včera jsme jí zkoušeli dát mlíčko s flašky-máme advent a vůbec to nechtěla,takže super nemůžu jí nechat Petrovi na hlídání dokud se to nenaučí,zřejmě budu muset vyzkoušet i jiné flaštičky,avent jí moc nejede..dudlíka taky nechce,tak to bude těžký :frowning2:
22. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak hlásím, že obídek se povedl šla jsem si ted ještě přidat, filípek tady spokojeně chrupe. tak filip ten asi strčí do pusy cokoliv dudlíka vzal hned prvního jakýho jsem mu dala (nuk) no a z aventu pije čaj a mlíko má taky nuk.
22. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Sun no vidíš jaká jsi šikulka :wink: :slight_smile:
Hani jé tak asi fakt vyzkoušet jiné flašky :confused: a co zkusit krmit třeba tou stříkačkou nebo kádinkou :wink: :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Já jdu teprve vařit, snědla jsem veikej celozrnej rohlík a velkým hrnkem plnotučnýho mlíka :grinning: A jdu se vrhnout na obědovaření, stejně je to na zítra a pozítra, ale musím to stihnout, co bude Alex spát.

A jinak si žabáka - hračku z Ikea tak oblíbil, že jsem ho musela zavinout do deky i se žabákem :grinning:
22. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
jmisa: tak to s tou mateřskou znám. Já jí zase nedostala za červen červenec a dostala jsem to až skoro na konci srpna.No hrůza :angry:
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
no tak samozřejmě jen jsem to napsala tak byl vzhůru :rolling_eyes: přes den toho už moc nenaspí no třeba ještě usne na chvilku. díky za pochvalu kačí no někdy se zadaří :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.