• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme zpátky, udělalo se tam pěkný vedro. Hlásím, že vážíme 4010g :slight_smile: . Máme přijít za 14 dní a možná ho už naočkuje.

Holky, co jste byly na očkování, platí se? Mě se na to ptala mamka a já nevím, ale předpokládám, že ne.

Kači, tak to je super, že se manduca chytla. A Honzík do ní opravdu není malej :wink: . Nám bylo vidět jenom chodidlo :grinning:
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Blani, to je hubeňour. To má míň než Alex v šesti týdnech :_D
22. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Evule, nakopat je do zadnic je málo.
22. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jitu :grinning:

Jéžiš, ta fotka je boží :dizzy_face: .
22. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jitu to je suprácká fotka :wink: :grinning: :grinning:
Blani jé tolik měl malej v 6-ti týdnech :grinning: no jsem zvědavá kolik mu naváží zejtra doktor :wink: no že by byl prcek se zrovna říct nedá :grinning: už je ho plnej kočár :wink:
22. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoooj

jitko vypadá jak holčička...je tam kráááásně :dizzy_face:

já vás obdivuju jak ty prcky taháte v těch nosítkách...já jdu s ní jen vedle do paneláku ke kámošce a bolej mě záda!! Jinak to nepoužívám.
Sem musím hodit to foto toho účesu mojeho :grinning:
A kámošce se už narodila předčasně 38+3tt Vanesska 3810g 50cm...zítra jdu na kukačku, má toho dnes prej plný zuby :grinning: nechápu čeho :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kači :grinning:

Šmouli, ale tebe bolijou záda, protože máš klokanku :wink: . Ty si srandista :grinning: . To je ale macek, když měla ještě 2 týdny čas :wink:
22. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak to asi jo...s tou klokankou, to je fakt záhul! :unamused: :wink:
22. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
jmisa já bych je taky nakopala kamsi.Těch telefonátů než se to vyřídilo... :angry:
22. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Šmouli, ty jsi byla kóča černovlasá :wink: . A ten novej účes je pěknej. Sekne ti :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
aloha damy sem tu predstavte si my dnes s danikem spali az do ctvrt na dvanact vecer usl v pul devate probudil se ve 4-6-8-10-a zakoncili jme to v 11:15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted tady vedle me lezi na gauci drzi me za ruku a posloucha hajanka jak mu hraje a kdyz se na neho podivam okamzite nahodi rohlik
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak jsme byly venku dve hodky :slight_smile: pekny vedro..
jitu, super zabacka fotka :grinning:
jdu se juknout na smoulinku, jak ji to sekne :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
smouli jj slusi ti to
22. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
jo a jeste mi spal od 12 do 13 ma dneska spavou a ted uz ho to zas bere dnes jdem na porosku s luckou poletuskou a nasima chlapama a stavime se na pivko mnam
22. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
nojo nojo nechte toho :sweat_smile: ......
blani jsem tam prej jak odbarvená cigoška :grinning: to mi bylo 22let :fearful:

taky bych si dala pivo, anebo já raději střik :dizzy_face: a za 14dní jdu s holkama pařit :confounded:
venku je fakt hic, byla jsem už od 10h venku a už taky bylo teplo- snad do čtvrka to má vydržet :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
smouli peknej rostak :grinning:
22. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak jsem si chvilku schrupla :slight_smile: . Lehla jsem si vedle Marečka, protože mi tady usl a ten by už asi vstával aji dřív, ake vždycky se zavrtěl, já jsem na něho funěla, tak spal dál :grinning: . Jak jsem vstala, tak vstal taky :wink:

Evi, teda, to je spáč :sunglasses:

Šmouli, tobě se nechce jít pařit?
22. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Jsem chtěla jít ven, ale Alex po kojení usnul, jsem ho odložila do postýlky, abych hodila plíny do pračky a zapúla ji a než jsem se vrátila, tak byl tuhej. tak nikam nepůjdu, půjdem až po dalším kojení před koupáním.
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Taky jsem dneska koupila malému lehátko do vany, takový jako za komančů :grinning:
http://www.dannel.cz/#nabidka
V kyblu si mi začíná stoupat, tak ho asi střelím a budu koupat už jen ve velké vaně, no a tam mě neba mu držet hlavičku, tak jsem koupila to lehátko, za ty prachy, nekup to.
22. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Jitu, kdyť to je normoš lehátko :wink: . To jsem viděla myslím aji v tescu.

Tak jsem Marečka odtrhla od prsa. Kdybych to neudělala, tak tam bude snad celej den :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak jsme právě dorazili z procházky a hned jsme se vytočila přišlo mi z VZP že nemám zaplacené pojištění za červenec a srpen :angry: přitom pobírám rodičovský příspěvek tak to za mě má platit stát,ted zas budu muset všechno obvolávat a zařizovat :angry:
22. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Blani koukám že jste byli na prohlídce ten Mareček je ale drobek :wink:
Holky z jakých flaštiček krmíte vy?A uměli si jí vaši prckové hned vzít a cucat?
Jmisa tohle lehátko máme u mamči a je dobrý,budeš sním spokojená a fotka Alexe nemá chybu,je krásnej :wink:
Evcca to je teda spáč,to je super že ti takhle vydrží pochrupovat :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Hanko, já myslím, že máš oznamovací povinnost.

Blani, no jo, vždyť říkám - jak za komančů :grinning:
22. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Flašku má rád jen MaM z DM drogerie, na milost bere ještě Chicco a canpol.
22. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
Jmiso jak oznamovací povinnost?Když pobírám rodičovský příspěvek,tak snad stát ví že jsem doma na mateřské a má to za mě platit..vy jste to někam oznamovali? :confused:
22. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Jo a v neděli jedem nakrýt Rozárku-budeme mít štěnátka-teda doufám,tak budeme mít doma veselo :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Hani, Mareček si poprvé flašku vůbec nevzal, až podruhé a potřetí. Víckrát jsem zatím nedávala. A jednou dával tatínek a to teda ani omylem. Dávala jsem tu aventku, ale chcu taky koupit mam, když dudlá mam. Ten jejich dudlík je měkčí, než kaučukovej chicco :confused: , takže možná i ta flaška bude měkčí. Sice to je asi zbytečnost, když pije z aventky, ale to je jedno :sweat_smile:

Tak ať se štěnátka zadaří :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Mareček mi teď po kojení vytuhl a to má jenom 2 čč, který jsem mu dávala tak v 1 po koju :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
hani, ja mam lahvicku avent, takovou tu jak to z ni hure tece, aby si snadno mimco nezvyklo.. takze bere flasu i prso :slight_smile: jinak mne to zarizovala prace tyhle veci.. juu a stenatka, to je super, my bychom chteli s bellcou pristi nebo ten dalsi rok.. :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.