• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ale mám pocit, že to je po těch pitomejch kapkách od doktorky. Ani se nedivím, když to je olej či co :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
hm mi taky dáváme ty kapky ale to všici...

taky někdy ublinknem i nosem to je normální neboj....

nelča když hltá a pije rychle tak blinkne, jinak ok...a to ti věřím že ti celodenní spinkání neva :grinning: :wink:
28. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jako ublinkutí jo, ale toho bylo fakt hodně :frowning2:
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj hoky, Kačce moooccc gratuluji k Honzíkovi, je opravdu nádhernej :slight_smile:

Katulen: budeš chodit do poradny každé úterý? Já tam jdu za týden v úterý okolo 13 hod.

Jinak počasí je u nás takové jo a ne a to mělo být údajně hezky :frowning2:
28. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
a zvrací ti normálně, nebo to z něj vyletí jako obloukem?? tak toho třeba spapal víc než mu stačí....
28. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ted to bylo spíš obloukem (teda bylo by, kdyby neležel na boku). Jinak si jen tak málinko ublinkne. Ted jsem nakojila a ani si neublinkl :slight_smile: . Jenom má po každé hroznou škytavku :frowning2:
28. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky holky, koukám bavíte se o blinkání. ten náš si ublinkává často a dvakrát se byblil fakt obloukem, to jsem už chtěla jet k doktorovi,a le vypadal spokojeně a hned usu, tak byl asi přejezenej:slight_smile: mám dotaz. převlíkáte na noc mimouše do jinýho oblečení, třeba do pyžámka?
28. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jitu, Mareček taky vypadal spokojeně, akorá se po 2 hodinách probudil na papání, takže asi nevyblinkal všechno :slight_smile:
Já na noc nepřevlíkám. Mám ho pořád v tom samém, pokud mi to nepoblinká, nepočůrá nebo nepokaká :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
já právě taky nepřevlíká, pokud to není potřeba, ale mamka mi radila, abych ho převlíkala kvůli režimu, jako že ted dáme pyžámko, protože v pyžámku se spinká v noci... dost bojujeme s usínám, tak zkuším kde co...
28. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Aha, tak možná jestli máte nějaký režim, tak to můžeš zkusit. My zatím jenom spinkáme a papáme. Sem tam je horší večer, že třeba 2 hodiny krmím a přebaluju a chovám a nic. Ale jestli už máte nějak zavedený den a vstává třeba ve stejnou dobu a pak si hrajete a tak, tak bych to zkusila :wink:
28. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
právě že režim nemáme. snažím se nějkaej udělat, ale asi je to zatím marný. nevím. uvidím, jak to půjde když bude manža doma. v úterý jde naposled a pak 2 měsíce bude doma, tak třeba nám to pak nějak půjde, jinak to je boj.
28. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jituš, tak uvidíš. A Simonek už je většinu dne vzhůru nebo spinká? Co je boj? Je uplakanej nebo copak?
28. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
je vzhůru hodně. někdy i 8 hodin v kuse a řve, jak tur... a když usne, spí klidně i 5 hodin v kuse. s tímhle se pravidelný režim zavést nedá... aspoň, že v noci to už je docela pohoda. nakrmím půlkou lahvičky, jdu přebalit a přihřát mlíčko a dokrmím zbytek a jde se spát. ale přes ten den to je různý. ale už krásně vnímá a kouká, tak se s ním dá i hrát a to ho baví.
28. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jituš, aha, tak to je fakt těžké s tím režimem. Tak to nevím, co poradit. Mrzí mě, že máš takového uplakánka, to asi pořád musíš chovat, co.
28. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahoj-tek nám konečně de po 2 dnech internet :rolling_eyes:

vidím že ne nerodí,Kači gratuluju k Honzíkovi

tak naše malá včera tak strašně řádila,ona se snad celá otočila,začala v 11 a až do 3 do rána sem nespala,páč sem nevědela jak si lehnout,strašně mi přitom kleslo břicho jak sebou mlela,ale dnes už je zase nahoře :sweat_smile:

jinak sme tady měli včera akci asi 150lidí nějaká japonská firma a jak odešli tak si Martin dal s klukama 3 piva a jak nic nejedl celej den tak byl totálně na šrot,tak sem byla nasraná,páč sem mu nadala kdyby to nemě přišlo tak nevím,a on prý zavoláme taxi nebo rovnou vrtulník,tak pak mu nedejte korunu jako :grinning:
28. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
reni: no vrtulník by nemusel být špatnej. :grinning:
28. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
bani, snažím se ho moc nechovat, pak je to ještě horší, když ho položím. uvidíme, no...
28. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
reni: vrtulník, to je fakt dobrý :grinning:
28. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky..co je nového? :slight_smile: Já tady mám mamču,tak nestíhám nakukovat..přidala jsme si pár fotek do albíčka tak koukněte..
28. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
hani: Sofinka je krásná a máte hezký kočárek. :wink:
28. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
hani: moc hezké fotky a pěkný kočárek
28. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Děkujeme.. :slight_smile:
Jíto jak ses ptala na to převlíkání,tak já na noc převlíkám,většinou do overálku,vykoupu a převleču a když má bodíčko které měla na čisté,tak jí ho ráno zas obleču,ale většinou jí přes den tak 2x převlíkám,protože docela dost blinkáme..
28. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahooj holky..
hani sofinka je uzasna :wink:
ja byla dopoledne na monitoru, sabince se pry dari dobre :slight_smile:
pak jsme se byli podivat na auticka v bazarech.. jsem zvedava, co vyberem..
28. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Andreasku: to je skvělé, že se má Sabča dobře. Co vybíráte za autíčko?
28. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj katerino :slight_smile:
ma se dobre, dokonce uz jsme mely na monitoru i nejakou tu kontrakci :grinning: ale jen jednu nebo dve :grinning: uz jsem smirena s tou stredou..
no chteli bychom bud opel astra, wv passat anebo octavku.. tak jsem zvedava.. anebo koupime nove, no jeste uvidime.. je to zase penez..
28. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tak se můžeš těšít, že ve středu nebo ve čtvrtek už bude Sabinka na světě. :slight_smile: a budeš moooccc šťastná :slight_smile:

Tak snad vyberete dobré autíčko, je to dneska těžké těm bazarům věřit viď :frowning2:

Já jsem se dnes asi zbláznila, uvařila jsem hovězí polévku, upekla dvě šišky sekaný, uvařila hovězí maso na zázvoru a upekla tvarohový závin a jsem totálně vyšťavená.

Prostě mě to nějak chytlo, tak mám alespoň navařeno.
28. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
katerina85: jdu teď v úterý, půjdu tam už ráno, na monitor, pak na ultrazvuk a nakonec do poradny, takže to počítám na celé dopoledne :sweat_smile: . Předtím jsem byla minulé úterý, takže asi budu chodit ty úterky :slight_smile: .
Uvidím, na kdy mě pan doktor objedná, dám Ti určo vědět :wink:
Jinak koukám, že už máme fááákt plno miminek, ale holky nebojte, až se do toho dáme, tak budeme komplet, že jo těhulenky :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Andreasku koukám že Sabince se taky nechce na svět vid?já přenášela přesně týden,tak malá taky určitě vyleze sama a dobrovolně..
28. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
je katko tak to mas nejakou vyvareci a vypejkaci, to ja ale posledni dobou taky.. plus uklizeci.. a hrozne me stve, kdyz vysaju a vytru a hned zas nekde objevim drobek :angry: jsem se asi pomatla :grinning:
v utery jdu zas na monitor - posledni..
jj katulen, urcite, musime je nejak popohnat :wink:
jdu si na chvilku zdrimnout.. tak zatiim..
28. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
tak se hezky vyspi, já za chvilku jdu ven, manžílek s Anetkou a ještě se známými vyrazili na kolo, jedou okruhem lesem na místní hřiště, takže já to vemu zkratkou a jdu za nimi :wink: . Musím pomalu Lukáška nějak rozpohybovat :grinning:
28. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.