• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, mateřská už nám neklesne, protože nám končí někdy v prosinci, ale rodičák klesne.
22. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
hani tak to klobouk dolu autem na andel..
tak tomas je v hospode, ale v devet je tu pry jako na koni, to jsem zvedava.. ale zas budu mit klidek na ruzovku, no i kdyz sabca je nejaka rozvrkocena, uz jsem ji vykoupala, dnes driv, jinak koupem v 8..
22. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
U nás už se půl hodiny spí, já jdu žehlit. Muž ještě není z práce. Kdyby mu aspoň za ty hodiny navíc někdo zaplatil :angry:
22. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já mám Petra v Německu,Sofinka už spinká,dneska usla naprosto ukázkově a já jdu koukat na ordinaci a přitom budu žehlit..tak se mějte..papa
22. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak teda dneska to byl boj :pensive: jsme se s malým vykoupaly to bylo ještě dobrý a chtěla jsem mu dát pít a začal strašně brečet vůbec ne nepřisál ani se o to nepokusil a strašně brečel vůbec jsem nevěděla co se děje :pensive: zkusila jsem obě prsa a čím víc jsem mu je dávala tím víc řval tak jsem nakonec rozmrazila mlíko a to vycucl, ale pak plakal dál nakonec jsem ho musela uspat v náručí. :fearful: vůbec to nechápu :confused: no jsem zvědavá co zítra ráno jak to půjde, snad to bylo jen přechodný zrovna když jsem tomu kojení přišla na chut :pensive:
22. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
sun neboj se, rano moudrejsi vecera :wink:
hani dobrou a vubec holky vam vsem dobrou noc, hezky se vyspete.. tom uz prijel, mel jen ctyri piva, ma stesti :grinning:
22. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj

Dneska první?
Mám počínající migrénu, bolí mě levá půlka hlavy, tak dosnídám a půjdu zalézt do postele, možná si k sobě vezmu ALexe, kterej teď přednáší osazenstvu postýlky :grinning:
Odpoledne máme první plavání tedy vaničkování, tak jsem na nás zvědavá.
23. zář 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tak včera mamka mi dvě hoďky pohlídala,a pak ještě hoďky chrněl tak se hned jinak gruntovalo :grinning: Konečně jsem to vzala pořádně :grinning: :grinning: , ještě jsem pak očistila zeleninu a dala do balíčků na mražák. Pak jsem byla ještě na stavbě, takže dnes si dám pohov :dizzy_face:
Dnes jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá. Pokaždý to bylo ok, tak myslím, že i dnes by nás nic nemělo překvapit :confused:
23. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Potom musíš dát Jitu vědět, jaký byly vaničky :wink: Ale určitě to bude super a Alexovi se to bude líbit :slight_smile: Jo, a ať ta migréna potvůrka zmizne :angry:
23. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: .

Jitu, tak já migrénu naštěstí vůbec neznám. Tak ať je rychle pryč :wink:

Manža musel ráno odjet, tak snad se stihne vrátit na krmení, aby zkusil tu flašku.
23. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dnes chci taky zkoušet flašku. Dvakrát si ji vzal, sice se vždycky kroutil, ale nakonec to šlo...tak jsem zvědavá...
23. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Manža už je tady. Má štěstí :grinning: . Ode mě si ji taky už 2x vzal, ale od manži ne, tak musíme zkusit.

Heli, už jsi prala kočárek? Já bych potřebovala vyprat to, co je v korbičce, ta bílá je jakási ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bojím se, že ta vnitřní strana, jak je černá, tak to zabarví :zipper_mouth: .
23. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
dobrá ráno.....

tak jak se vede? nám výborně!! koukám že řešíte dudliky, naštěstí nemáme problém :grinning:
no a míšo co jsi dělala za tu práci??
23. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
jj blani teším se na pařbu, už tento pátek jdeme na Kolibu tak to tam rozjedeme...ani nevim jak se dnes už tancuje :grinning: akorát teda nevim do kolika to bude :confounded: to přijdu až někdy ve 4h to vidím....ale manža mě nechá vyspat, jenže jak uslyším pláč, tak vystřelím :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Jo, jo prala Blani. Před křtinama, a bylo to krásně bílý. Dokonce se mi zdálo, že lepší než předtím :grinning: Jo, blani, jak jste dopadli vy s těma křtinama??
Aaaa mladej se probouzí....
23. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Koukam tady už je hojná účast :grinning:
Jitu tak ať migréna jedna hnusná brzy zmizí :wink:
Holky držím pěsti ať mimískové přijmou flaškový mlíko v pohodě :wink:
My dnes jdeme na tříměsíční kontrolu tak jsem zvědavá kolik prďola váží a jestli dostane včeličku :confused: :wink:
23. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my sjme včera absolvovali úspěšně kyčle,vše je v pořádku,já myslela že už je to poslední kontrola ale doktor nás chce vidět ještě v půl roku.Taky jsem mu šlápla na nohu :grinning: ale omylem.
Vojtík mi ještě spinká,ale na dlouho to už nevidím,teďka spíme každou noc úplně krásně,vůbec se nebudí,takže se parádně všichni vyspíme.)
Jinak se chci zeptat kdo máte vlasaté prďolky,rvou si vaši miláčci vlásky?Ten náš jo,vždy se chytne za hlavu chytne vlasy a škube,že ho to nebolí,v ruce pak nacházím jeho chloupky.Taky se naučil pořádně štíápat,au au au
23. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
dobré ráno, tak ráno se kojení podařilo bez problému, asi měl jen nějakej výpadek paměti včera :slight_smile: dneska už je zase samá sranda, taky včera před koupáním jak ležel na bříšku začal zvedat zadek jako by se chtěl plazit to byla sranda :grinning:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak flašku si vzal,ale když bumbá, tak furt na mě kouká a když se na něho kouknu i já, tak se hrozně směje a pak nepije....ale kdo má ten provokativní pohled vydržet :grinning: :grinning: :grinning: ale vypil ji nakonec celou :grinning:

Andrej, tak to máte super, že Vojťulka spinká celou noc. To my máme většinou pořád buzení od 3-5h, ale taky pohoda.. My máme dnes kyčle, tak doufám, že už nás nebude chtít vidět :unamused:
Sun, Štěpánek sice zadek nezvedá, ale na bříšku má už nějakou dobu taky tendenci se pořád odrážet nožkama, nebo se snaží přitáhnout ručkama. Když mu to už nějakou dobu nejde, začne se rozčilovat ale vzít nesmím, to je pak ještě větší vyrvál... :grinning: :grinning: paličák jeden...

No nic, valím na poštu a do obchodu...
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
my při zvedání hlavičky taky občas zvedáme zadeček a odrážíme se nožičkami. :grinning:
a daří se vám přitahování za ručičky,Vojtík nám pokaždé dělá most.
Já s ejdu taky zkulturnit,dokud ještě můžu,malý pořád vyspává.
23. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
no on vystrčí zadek rukama nehne tak padne jakoby na pusu :slight_smile: je to sranda s těma dětma já jdu za chvilku na dopolední procházku s tou kamarádkou a pak jedu s mámou do sekáče tak snad něco pořídíme.
23. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak jsme právě vyzkoušela flaštičku od BéBé Jou opět bez výsledku :frowning2: převaluje si to v pusince,jak kdyby nevěděla co s tím,chvilku jí to baví po chvilce se začne rozčilovat a to už jí pak musím dát bradavku kde se chytne hned na první pokus hned ví co s tím má dělat-potvůrka jedna mrnavá..
23. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
tak malej mi právě usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máme jít v deset na tu prochajdu no a v jedenáct má jíst no nějak nám to nevychází. :sweat_smile: pak si s dětma něco plánuj :slight_smile: to je zvláštní, že ty mimísci nechtějí ty flašky jsem myslela, že pro ně je to jednoduší než tahat z prsa :confused:
23. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
taky my jsme pravý opak,flašku jo,prso neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,já už se ani nesnažím mu to prso dávat,šíleně mi morduje tu bradavku a stejně když odstříkávám tak je to tak 40ml,což je velká slabota.
Sun to je jak mi včera na půl desátou jsem byla domluvená s mamkou že jdeme na ty kyčle,malý vstával 8.45což jsem si říkala super čas,jídlo nachystané,jenže malýd pán se orzhodl že jíst nechce,tím pádem se to protáhlo,protože jsem mu ještě několikrát dala flašku,pak jsem letěli na ty kyčle,a venku s erozhodl že zase tu flašku chce,potvůrka jedna.
23. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Přitom se říká že se jim z flašky nemá dávat že pak nechtějí prso,ale u nás se s flašky asi pít nebude,budu kojit dokud se nenaučí pít už rovnou z hrnečku nebo skleničky :angry: :grinning:
Dneska v noci se mi budila po 2h,jsme si říkala že to neni možný,pořád byla hladová,mlíka mám dost,ale zřejmě ho nějak rychle tráví tak jsme myslela že bych jí zkusila dát na noc Nutrilon jak schválně dlouho vydrží,jenže když nechce flašku tak jí ho nemám jak dát,ze stříkačky jí to dávat nebudu..
Andy a jak venku tu flašku pak ohříváš?
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
venku je na mlíko dobrý mít termosku s horkou vodou a hrneček :wink: no některý děti vydrží po nutrilonu mín než po mlíku. tak pán chrní tvrdě jako by to dělal naschvál, když jsem doma a potřebuju, aby spal delší dobu tak to ne to jsou ty jeho čtvrthodinovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
ahoj holky, pekne dopoledne :slight_smile:,
chci se vas zeptat.. porizovala jste nektera cestovni postylku?
my ted pojedem na moravu a asi ji budem kupovat, v kociku moc nechci, aby sabca byla celou dobu.. premyslim nad touhle.. http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=2640 co vy na to?
23. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Hani jak píše Sun,v termoláhvi mám vodu,flašku a mlíko a pak to jenom smíchám,když kjsme byli na té svatbě,tak jsme měli i svůj hrnec a v kuchyni jsme si vařili vodu
Sun takže už jenom kojíš?to je super že Filípek si nezvykl jenom na flašku.
Andy my cestovní postýlku máme už dlouho,mamka ji kupovala když hlídala jednu holčičku,tu co sis vybrala je moc pěkná :wink:
23. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky,

andrej: moc hezká :wink:
23. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
23. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.