• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andarko tak uz mam jineho favorita :wink: diky moc :grinning: tahle ma i prebalovak, to je bomba :wink:
23. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Jeee,to je super-je fakt skvela a maj i ruzovou,ale ja brala neutralni a hodi se nam ke kocarku :wink:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak migréna se mě drží furt, je sice relativně mírná, ale je to na prd.
Od 9 jsme byli s alexem venku, přišel za náma manžův brácha, tak jsme s psékama šli ven.
Teď jdu nakrmit a šoupnout Alexe do postýlky, protože po půl druhý musí vstávat, abychom se vypravili a dojeli tam včas, kor když nevím, kde to přesně je, jen zhruba. Klika, že mám plnou nádrž :grinning:

Smouli, dělala jsem referenta na oddělení komunikace s médii a veřejností. Takže kancelářská krysa, jen oddělení se jmenovalo honosně, aby si to šéf mohl dát pěkně na vizitky :grinning:

Andreasku, postýlka pěkná, my nekupovali, nepotřebujem.
23. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
asi taky vezmu neutralni, tu bezovou, kdybychom meli jako dalsi mimi chlapecka :wink: fakticky diky moc za tip :dizzy_face:
23. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Tak my jsme zpět, malej se mi probudil těsně před příchodem domů, takže je hore a mlátí do hraček. Sem zvědavá, jak nám dnes vyjde se vypravit na kyčle. Nějak si začíná měnit režim a to pak jeden neví... :unamused:
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
My cestovní postýlku nemáme, nepotřebujeme :wink: Ale jinak jsou moc hezký :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak mi už po druhé volali a přeobjednali nám kyčle, tak jdem až 7.10. Nutila mi 12 hodinu, to jsem zamítla, tak jdem v 9,30.
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jsme z procházky zpět nejdřív dostal najíst filípek za to že vydržel :slight_smile: a ted jdu jíst já mám hllad jak vlkk. jo andrej posledních čtrnáct dní pouze kojíme (kromě včerejší epizody :pensive: ) už jsem ani nedoufala, že by jsme se ještě vrátily, ale je to tak, dokonce to vůbec nebolí ze začátku to byl dost děs :sweat_smile:
postýlky jsou krásný a to polohovatelný lůžko doporučuju, já mám postýlku půjčenou od kamarádky měli jsme jí na tý chatě a je to strašně nízko :fearful:
23. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Nebudete tomu věřit, ale mně přišla PPM.
23. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
jitko super, gratulace :grinning:
23. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
tak to taky gratuluju :wink:
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Andreasku-nemas zac, budes spokojena :wink: Ja ji mam v obyvaku,pac mi z kosiku uz vyrostla.

Tady jedna fotecka ze vcera: http://img508.imageshack.us/i/prdelka.jpg/
23. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
:grinning: andara: jé ta má krásnýho kohouta :grinning:
23. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
tak jsem zrovna dodělala přes 50 švestkových knedlíků. To máme tedy co jíst :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojky,tak jsme zpět..strávila jsme super odpoledne s kamarádkou,Sofinka byla hodná,tak všechno proběhlo v pohodě,akorát jak jsme pořád na vesnici tak jsme byla v šoku kolik je na Andělu lidí..
Andreasku ta postýlka vypadá fakt suprově :wink:
Jo přišlo nám vítání občánků na 7.10 v 17h doufám že bude Petr doma..
A tu VZP mám vyřízenou,jsme tam zajela,dala jim rodnej list Sofinky,potvrzení že pobírám rodičovský příspěvek a je to..měla jsme to oznámit do 8 dnů od porodu-takže moje chyba i když jsme o tom neměla ani tucha,ale paní byla příjemná,naštěstí nic platit nemusím..
23. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Andaro Madlenka je úžasná princezna a jak je vysmátá :slight_smile: koukám že máte taky kohouta :slight_smile:
Evule pošli mi tak tři-ráda ochutnám :grinning:
My máme cestovní postýlku bez polohování a je pěkně naprd,protože je tam hrozně nízko a já na ní skoro nedošáhnu :unamused:
23. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Jo jo holky, kohout vede-jsem ji to zkousela uplacnout a neni to proste ona :grinning: ,proste mame pankacka :grinning:
Na vitani nas jeste nikdo nezval,ale pry se to tu dela, tak cekame :slight_smile:

No deticky nam krasne rostou holky, jeste pred chvili jsme mely pupiky a resily poslicky atd. :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Tak jsme doma, vaničky dobrý. Alex tam vydržel 14 minut, to je prý na první pokus dobré. Většinu toho s ním odcvičila lektorka, jsem asi nemehlo, ikdyž jako tvrdila, že nééé, že to bylo dobrý, že to je normální :grinning: To určitě :grinning: Jenže mně přeskakuje v tom levém zápěstí a zjistila jsem, že mám trochu omezenou hybnost v něm, takže pravačka pod hlavičkou dobrá a levačka na prd a ty strany se musej střídat.
Pak okoukla "první vzpřímení" a Alex byl už unavenej, tak bylo ještě víc vidět, že preferuje levou stranu, tak mi ukázala cvik, co mám s ním cvičit, jenže jak byl unavenej, tak u něho strašně brečel, bylo mi ho líto.
Na další hodinu jdem za týden a to se domluvíme na návštěvě neuroložky, kterou máme v ceně toho kurzu, tak proč to nevyužít :slight_smile:

Akorát je teď Alex přetaženej a nějak nemůže usnout, spal asi 10 minut v autě.
23. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky. To byl výlet.

Hani, Sofinka musí umět udělat v jazýčku takový korýtko, aby vzala flašku.

Heli, díky, tak já ho vyperu. Teď ta bílá moc bílá není. A křtiny zatím nic, furt připomínám manžovi, ať k tomu farářovi s tchánem zajedem a furt se nic neděje :rolling_eyes: . Oba jsou furt na nějakých fuškách, tak nemají čas :unamused:
23. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Blani tak korýtko zřejmě udělat neumí a jak to tak vypadá tak jí to ani nenaučím :frowning2:
Vložku s kočáru musím taky vyprat,ale nevim kdy když ho denně používáme..
23. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Já jsem si to taky myslela, že se to Mareček nenaučí. A pak najednou, jeden správnej dudlík a už to umí :grinning: . A ten mam se sametovou savičkou jsi zkoušela? Já jsem si dneska koupila takovou flašku. Ten dudlík je takovej plošší a měkkej a jemnej. Není to ten tvrdej silikon, ale má takovej trošilinku zdrsnělej povrch.

Taky právě nevím, kdy to vyperu. Musí být někdy 2 dny škaredě. Navíc kočár ve sklepě, takže musí být doma manža, aby pohlídal nebo to z kočárku šel sundat.
23. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Blani a značka je to jaká?
23. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
přidala jsem si do alba nějaké fotečky-na té poslední je aspon trošku vidět náušnička :slight_smile:
Hani, ta fotka Sofinky, jak leží v košíku a má ruku za hlavou je super :sunglasses: . A má pořád ještě modré oči? Na jedné fotce mi přišly hnědé.
očička už má úplně hnědé-koukáš správně :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Hani, Mam, mají ji v DM drogerii :wink:

Už má hnědá očka? Mně se právě zdá, že Marečkovi ta modrá vybledla, tak přemýšlím, jestli se mi to zdá nebo bude mít modrý oči :grinning:
23. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak my máme oba s Petrem hnědý oči,takže jsme čekala že je bude mít taky hnědý..jestli je má stále modré,tak si myslím že už mu zůstanou..
Tak DM na Zličíně nemám,tak budu muset nějak zajet..díky za tip :wink:
23. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
tak mi jsme celej den prolundaly venku :grinning: v sekáči jsem malýmu pořídila pár věciček nejlepší jsou oteplováčky za šedesát :grinning: ted s malým martin trénuje překulování před chvilkou se překulil z boku na bříško tak trénujou. :dizzy_face: hani vy už máte hnědý kukadla :confused: my pořád nic, občas v určitým uhlu zahlídnu takovej hnědej odstín místy, ale jinak nic. no jsem zvědavá, kdy se vybarví :slight_smile:
23. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Hani, nemáš zač. A nemysli si, já sice machruju :grinning: , ale Mareček ho dudlá ani ne týden :wink:

Sun, a jak se to trénuje? Mareček umí na bok, ale na bříško ještě ne. To jsme ho tak teda našli jednou v noci, ale to byl asi omyl :grinning:
23. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
zkoukla jsem fotečky a jak Majdulenka tak i Sofinka mají krásný kouhouty :wink: :grinning: :grinning:
Andeasku cestovní postýlku taky máme :wink: a to u našich a i jsem tam pořídila to polohování pro malá mimi a určitě si to taky pořiď jinak je to opravdu strašně nízko :wink:
Tak jsme byly na tej kontrole a samo že už má malej 6 kilo :astonished: :grinning: a dostal včeličku kterou samo proplakal :cry: chudinka muj malej :slight_smile: tak jen doufám že nebude mít po ní teploty a vůbec ani žádnou jinou reakci :wink:
23. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.