• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači, 6 kilo? To je macek :grinning: :wink:
23. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Jo, a co tu manducu, budeš ji kupovat?
23. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky kaci :slight_smile:
tak 6 kilo, to je tedy macik :wink:
uz vidim, ze sabinka taky bude jecet, no to k tomu proste patri.. nausnicky budou horsi :unamused:
ja byla s malou v globusu, tak jsme zas utratily penez.. sobe jsem si koupila pekny gatata :grinning: a takovou svetriko-vestu kremovou, tak mam radost.. sabince jsem tam koukala na kombinezky, ale jeste se chci juknout v tescu v cherokee, nechtela jsem to uspechat.. tedka chrni.. ja uvarila testoviny s jatrama a slaninkou, zasypala syrem a nez tom prijede, tak to na chvilku soupnu do trouby na zapeceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
jinak andaro krasna fotka male a hani ty mas taky bomba fotky, ale ja tam tu hnedou v ocickach vidim jen malicko :slight_smile:
jitko, 14 minut je na poprve dobry :wink:
23. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Andrej, to zní zajímavě ta vaše večeře :wink:
23. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
hanka: já je taky miluju, letos jsme je měli snad 10x. :grinning:
23. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
no dal mu matraci na zem, aby měl dost místa na kulení a z každý strany mu dal hračku :grinning: my máme 6,10 a myslím si, že je to akorát :slight_smile: je to spíš taková dlouhá žížala :grinning: musím jít zkouknout ty vaše fotky :grinning:
23. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Až teď čtu, Jitu, že jste zpátky. Tak aspoň že se mu v té vodě líbilo :slight_smile:

Sun, tak to jo :wink:
23. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Myslím, že 6 kilo ve třech měsících je zcela normální váha :grinning: Uvidím, co Alex zítra.
23. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
tak holky jsou kočky majdulka má krásnej dolíček a sofinka supráckýho kohouta, my jsme plešounci takže se nás kohoutek netýká :grinning: tak kulič dokulil ted tam začal řvát :grinning:
23. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Blani do tý manducy asi půjdem :wink: ještě jí pořádně vyzkoušíme o víkendu,ale myslím že hned příští týden jí objednám :grinning: a je na ní super že je i pro novošky takže až bedeme mít další mimi tak v tom budu moct prcka tahat a Honzulu vezmu za ruku :wink: :slight_smile:
No je fakt že malej je docela macík :grinning: já prej měla 6 kilo až skoro v roce :sweat_smile: jé malej si tu teď stěžuje zvížátkům na kolotoči :grinning: asi o tom jak mu dneska Dr. ubližoval :wink:
No nic jdu žehlit plíny ať spálim nějaké ty kalorie :grinning: :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
teda kato 6 kilo v roce :astonished: to je dost málo ne? no žehlení tady mám taky, ale asi to nechám na zítra dopoledne ted už se mi fakt nechce, večer se chci dívat na ty přešlapy snad to bude dobrý.
23. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak Alex chrní, už tedy asi 20 minut. Dneska jsem nekoupali, už byl vykoupanej z vaniček, byl pěkně utahanej, nemohl chudinka zabrat, ale teď už odfukuje.
23. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
taky si myslím, že 6 kg je normální, to je tak akorát :wink:
23. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Já si taky myslím že 6kilo na tříměsíční mimčo nic neni-obzvlášt jedná-li se o kluka :slight_smile:
my jdeme na 3.měsíční prohlídku až příští týden,přitom nám 3.měsíce byli už před týdnem,tak asi taky dostane pigáro..
Jinak Sofča už se taky překulí ze zad na bříško,dokonce už si umí vyndat tu zapomenutou ruku co měla vždycky pod bříškem,ale na bříšku se jí moc nelíbí,vydrží vždycky jen chvilku než se začne vztekat..
23. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Kači, 6 kilo v roce :confused: ? To jsi byla střízlík :sweat_smile:

Sun, taky se chcu dívat na Přešlapy. A vytáhnu k nim žehlení.

Hani, Marečkovi právě ta ruka ještě zavazí a neví, kam ju strčit :grinning:

No nic, jdu udělat očistu a vrhnu se na to žehlení. Tak dobrou noc :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
blani dobrou :wink:
tak vecere mela uspech, to jsem rada :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
23. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
žádný pá pá.....mám v albu už Vanessku-dnes jsem tam byla...ta má háááro :grinning:

jinak u mě dobrýýýý.....tak brou mamky!! :wink:
23. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
jo a mě se nelinka dnes taky přetočila ze zad na bruch :sweat_smile: hned jsem to musela zapsat do knížky, šikula jedna opožděná :grinning: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
šmouli malá je krásná a Nelinka šikovná
23. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahoj evul...díky

jen jsem ještě chtěla dodat, páč jsem ted dočetla vás, že my máme jít na vítání občánků v pátek...ale radek je služebce :frowning2: tak to asi zruším, nebo přeobjednám :unamused: :wink:

tak už páček shledáček :pensive:
23. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
čauvec :slight_smile: nám ještě na vítání občánků nic nepřišlo,doufám,že na nás nezapomněli :confused:

du vás dočíst
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
no čáááuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
už se mi po tobě stýskalo, od tý doby co máš malou, mě ignoruješ :frowning2: :cry: :cry: :cry: bééééé :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
zdááááááár-nebéééééééééééč :grinning:

sme s malou celý dny venku no a pak du dycky na tv,tak to tady zanedbávám :sweat_smile: ale se polepšim :sunglasses:

ale teď už zas prchám,měla bych něco málo požehlit ale vubec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pá a dobrou
23. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
:cry: :cry: tak brou snad se zas sejdem :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
reni ja ti nevim, ale jestli si spis to vitani nemusis zaridit ty sama.. ja si vypisovala na mestsky casti zadost.. :confused: ale asi je to vsude jinak.. my jdem 22/10 na sabinky svatek :dizzy_face: se tesim, to abych nam koupila nejaky parady :grinning:
23. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobrééé ránooo!
Vidím, že je tu aktuální Vítání občánků. Tak my jdeme 11.10. :grinning:

Včera na kyčlích jsme dopadli dobře. Už tam naštěstí chodit nemusíme, což jsem moooc ráda. Dnes nás čeká pediatrička, sem zvědavá co nám řekne na toho našeho obříka:grinning:
24. zář 2009 v 06:03  • Odpověz
Včera, jak jsme byli na těch kyčlích, došla tam maminka aměla 3měsíčního klučinu v nosítku. Nosítko bylo podle vzhledu a barev už staršího data, což by nevadilo že....ALE....dítě v tom viselo jak plyšová opice. Bylo mi ho fakt líto, nožky visely volně dolů, zadeček nepodsazenej, zádička prohnutý, hlavička nedržela...no prostě děs běs...Škoda, že to neviděl ortoped, myslím, že by ji nato musel něco říct...já se teda držela zuby nehty...No a ikdyž bylo včera hezky, tak byl dost na lehko oblečenej a bez čepičky...což teda nevím...
24. zář 2009 v 06:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.