• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ránko :slight_smile:
Heli tak to je teda mazec :confused: chudinka mimi :pensive: to nepochopim že to těm mámam nedojde :confused:
malej měl včera malinko zvýšenou teplotku tak jsem ho furt chodila večer osahávat :grinning: :grinning: ale teď ráno teplotka už v pohodě :slight_smile:
24. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Heli, tak záleží, jak na lehko, ono v tom nosítku je celkem teplo od toho nošence - ti 2 se zahřívají navzájem. Ale jestli měl třeba holé nožky :unamused: . A to byla spíš klokanka, než nosítko, když tam visel.
24. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Kači, tak to je dobře, že měl teplotku jenom včera :wink: .
24. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj.
Heluli, já se vždy taky držím a dá mi to hodně práce. Jinak Alex měl včera jen bodyčko a tepláčky, čepičku taky neměl.

My jdem dneska na tříměsíční, jsem zvědavá kolik vážím.
Dneska zakusí pediatrička slabej odvar toho, co ji se mnou čeká :grinning: Jsem rozhodla, že dneska hexa teda nebude očkovaná :grinning:
24. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Právě to mělo tvar jak klasický nosítko, ale fakt bylo starý, takže to nebylo tak vychytaný a jakoby vytahaný či co. No prostě děs běs. Jo, nožičky měl holý :frowning2:
Tak jsem si konečně vlezla na bránu a objednala plinky, koukala jsem, že nemají v nabídce půjčení Lilliputů, tak jsem se zkusila zeptat a uvidím...snad to půjde půjčit, jen to tam třebas nemají napsaný...

Kači, tak snad už bude malej v pohodě.
Já jsem zvědavá, jak Štěpi zareaguje dnes na hexu :sweat_smile: Zkusím se zeptat na to očkování pneumokoka a menigokoka, ale uvidím...
24. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Heluli, jinak na půjčení by měli být na nositka.cz což je vlastně vbavlnce.cz Psala jsem si s nima a nabízeli mi tu možnost.
24. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Heli, jaké plínky sis objednala? To liliputi nemají v půjčovném, ale přímo u liliputi je dotaz na půjčení a jde půjčit, jen se to tam musí napsat :wink:

Jitu, kolik vážíš ty, zjistíš doma, nemusí tě vážit pediatrička :grinning: :grinning: :grinning: :wink: . A proč ho nenecháš naočkovat?
24. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Blani no já bych mu ji ani neměřila ,ale vyhecovala mi tchyně :confused: manža totiž včera zase jel pryč a to se mi sem dycky nakvartýruje na koupání :angry: :rolling_eyes: a furt abych mu ji změřila a pak mi clou dobu stála za zadkem a čuměla mi přes rameno což přííímo nesnášííím :angry: ale bydlíme s ní v baráku takže nemůžu ani ceknout :zipper_mouth:
Holky ještě že ty nosítka půjčujou co? :wink: to je super :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Aha blani, no nic, psala jsem do poznámky k objednávce, tak to by bylo super, kdyby to půjčili. Kdyžtak to zkusím jinde...
Já toho blani musela objednat povícero. Malej mi ze všeho jaksi vyrostl :grinning: Takže hlavně PULky a nějaký kalhotovky...jo a vkládačky...

Jitu, proč nechceš hexu?
24. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Blani :grinning: Jsem se upsala no :grinning: Samozřejmě nechám zvážit jen Alexe, já bych jim zničila váhu :grinning:

Očkovat ho zatím nenechám, protože měl tu rýmu a ještě nám tu doma lítá a na hexu jsou dost reakce, tak ji prostě odložím, není kam spěhat. První dávka musí být naočkovaná do 8 měsíců, takže máme hodně času. Čím je starší děcko, tím to líp snese.
24. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Heluli, já ji nechci dneska jinak ji samozřejmě očkovat dám.
Ikdyž třeba nechápu proč zrovna žloutenka B se očkuje mimčům, když se přenáší pohlavním stykem, pak z matky na dítě, což už nejde a hlavně mi na ni brali krev.
24. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Tak to jo Jitu, to je určitě lepší to prozatím odložit. :wink:
24. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Kači :fearful: :zipper_mouth:

Heli, tak to jo. Já když jsem tam byla, tak jsem si nemohla vybrat :grinning: . A manža furt, ať si něco koupím :grinning:

Jitu, jsem myslela, že vám doma lítá Alex :grinning: :sweat_smile: . Jasně, že ta rýma, jenom jsem to prve blbě pochopila :grinning:
24. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Blani :wink:
24. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Jo, a včera jsem se konečně zaregistrovala do DMky (v Přerově). Měla jsem okopírovanej rodnej list, zašrktaný rodný čísla. Paní na to jenom mrkla, opsala údaje a že mi všechno už přijde poštou. Rodnej list vrátila :confused: . Ani nechtěla vidět originál. A když jsem to chtěla v Olomouci, tak že mám přijít ráno, kdy tam je šéfka, že to dělá jenom ona :confused: a ptala jsem se, jestli stačí ukázat rodný list, tak že ne, že musí být okopírovaný. Nechápu, že to všude dělají jinak.

Jo, a tu flašku, Jitu, měli jenom růžovou :sweat_smile: . Takže nejenom že máme růžovej spacák, ale aji flašku :sweat_smile: . Ale to už bylo aji na manžu asi trošku moc, protože říkal, že když mají aji modrou, tak se mrknem jinde. Ale mě se nechtělo. On by se mnou stejně včera už nikam nejel a bůhví kdy bysme se do DMky zas dostali.
24. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Blani, :grinning: jo ona maj všechno holčičí, asi je víc kluků nebo co. :grinning: Já chtěla ještě jednoho dudla, že bych toho prvního už vyhodila, přeci jen se maj měnit, ale ono maj právě samej růžovej :grinning:
24. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak dudla se sametovou savičkou ani neměli. Ale my ho dudláme teprve chvilku. Růžovýho dudla bych už ale nekoupila :grinning: . Přece jenom je s ním aji na veřejnosti :grinning: . A ta flaška je šumák, když se krmí doma.
24. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
To je jako u nás v Tescu :confused: taky maj všechno jen v růžovým :confounded:
24. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Kači, s tím tescem máš recht, toho klučičího tam je málo. Ale je fakt, že je asi víc holčiček, protože všude v okolí, i tady u nás na vesnici se narodili zatím jenom holčičky od toho června a Mareček je jedinej kluk. No, bude si moct vybírat :grinning:

Půjdeme ven. Je tam ale pěkná kosa, tak ještě nevím, do čeho toho mýho kluka obleču.
24. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
Blani, já dávám normáně bodyčko, tepláčky, případně mikinu a deku nebo tu zavinku do autosedačky, ale tam je bez mikiny. Jo a čepičku, zatím jen tenkou.
24. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
tak uz jsem posnidala, tomas odjel do prace, mala spinka, tak jdu asi hodit sprchu a pak bychom sly ven..
vcera jsem si koupila to nove nescafe sensazione a je moc dobry.. a taky zeleny cajik s brusinkama, ale ted to musim pit jen obcas, aby to sabinku moc neaktivovalo :grinning:
24. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
dobré ránko, tak u nás je jednoznačně víc kluků o holkách letos vím snad jen o dvou :grinning: takže asi vyrazíme na námluvy do oloumouce :grinning: vítání občánků to je u nás katastrofa :astonished: přes léto se na to vykašlaly a ted nestíhají ještě nebyla kámoška z března takže my tak příští rok :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak tu byl pošťák a konečně mi přišel sterilizátor do mikrovlnky :slight_smile: supéééér
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
tak co přešlapy dobrý ne? :wink: tak malej svoji spánkovou čtvrthodinku vyčerpal, jsem si stihla jen umýt hlavu a dát oběd do trouby :slight_smile: ted se asi půjdem vrhnout na to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
holky my jedem do prace se zase ukazat, jak jsme povyrostly :slight_smile:
at zije matersky plural! :grinning:
papaaa :wink:
24. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
dobré ráno kočky..tak at vám ty dnešníé kontroly dopadnou dobře :wink:
Sofinka poslední dobou spí nějak špatně budí se už kolem půlnoci,dřív se budila kolem 2h,takže máme o jedno buzení navíc,pak jsme byli od 6.30-7h vzhůru,naštěstí pak ještě usla se mnou v posteli,ale stejně jsme jak praštěná lopatou,navíc jsme ve 2h ráno zabíjela komára co tam na mě útočil,samozřejmě jsme ho nezabila :angry:
Koukám že my teda budeme mít první to vítání občánků co?
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Sun jj přešlapy jsou dobrý :wink: docela se jim to povedlo :wink:
Andreasku jj mateřský plurál taky hoooojně užíváme :wink: :grinning: :grinning:
Hani a jejda tak to se fakt moc nevyspíš :unamused: a komára hajzlíka jsem honila v 5 ráno :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak jsme zpátky.

Taky nevím, kdy budeme uvítaní :grinning: . Nás si zvou sami, tak budeme čekat.

Jo, Přešlapy se mi líbily. Akorát jsem sem tam měla hokej v těch postavách - kdo ke komu patří. A chvilku to sledoval jedním očkem aji manža a taky se chlámal.
24. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,

my máme vítání občánků 4.10. :wink: to jsem na to zvědavá :grinning:
24. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
vždyt to bylo docela jasný ne? :grinning: kdo ke komu patří. tak malej tady byl protivnej tak jsem ho šoupla do kočáru dala med na dudla hajánka a asi se chytne už mu padají očka :grinning:
24. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.