• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Mně ze začátku ne. Jsem u toho žehlila, tak mi trvalo se zorientovat :grinning:
24. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
aloha damy
vidim ze se tady resi vitani obcanku tak my ho uz meli 20 zari bylo to hezounke deti tam zpivali a rikali basnicky tak jsem koikrat az zatlacovala slzu :grinning: :grinning: :grinning: jinak s cumlikem a flasou nemame problem pacv jsme na nutrosi a co varite dneska ja dnes varim zelo kysele uzene maso a brambor to jen kdyby to nekoho zajimalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zelicko uz mam danik spi v moji posteli nemohl zabrat v obyvaku a tak jsem ho soupla tam :grinning: :grinning: :grinning: spali jsme do 9:45 a v noci se probudil v 4:45 a v 6:45 takze pohoda nemuzu si stezovat je proste andilek :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
já jsem dožehlila dopoledne ale už mám na balkoně další dvě nový pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas mi přijde, že nedělám nic jinýho než peru a žehlím.
24. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
a co se tyka koniku tak ty nepasem ale uz rovnou prohanime konecne :grinning: :grinning: :grinning: a pretaci se uz i na zadicka a na bocek to umel jako prvni ale ma tezkou dupu tak se jeste neprekulil na brisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
jj sun napodobne a to nemame latkovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zaplat pan buh ja bych to nedala
24. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
jo a preslapy se mi libily jsme se nasmali s jirkou jak mel tu zapichlouz ruzi v pr...li :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
evi já dělala zapečený brambory s mletým masem a na to byla nějaká hotová omáčka, docela to šlo :slight_smile: no už tady zase knourá budu si muset jít asi lehnout s ním.
24. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
bez bez ja malyho taky uspala a mela jsem uspech :wink:
24. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já jsem Marečka taky uspala, tak čekám, než se mi dovaří oběd, ať se můžu najest. Mám to naložený maso a rýži.

Evi, jo, to bylo supr s tou růží :grinning:
24. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak jsme doma - nenaočkovaní :wink: máme odklad do 13.10. no uvidíme. Koukala jsem, že nám začali topit, tak jsem v bytě vypnula topení, ale ten suchej vzduch tomu asi nepřidá. Dr. nám ještě napsala sinecod na kašel, že trochu chrčí, tak máme nějakou pidi dávku.

Váží 6kilčo, tak jsem to odhadla dobře. Bohužel se pídr zdá krátká uzdička pod jazykem, tak jsme příští čtvrtek objednaní na chirurgii a prý mu tam uzdičku uvolní, tedy střihnou či co. To mi asi bude špatně :pensive: Prý by mohl špatně mluvit.

Jinak klasika - naše slehlá hlava, prý ho mám dávat na bok, to bude řevu, on nerad leží na boku. :grinning:
24. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
A zelíčko bych si teda dala :sunglasses: . Ale nebudu radši pokoušet :pensive: . Včera jsem zkusila brokolici, protože jsem na ní měla hroznou chuť a dopadlo to dobře, prdíky nebyly :slight_smile:

Jitu, tak to jste už taky velcí :wink: . Ona kontroluje uzdičku pod jazykem :confused: ? Ta naše se tam nedívala. No, to mu střihnou, ale jako zaživa :confused: . Kdyť to bude bolet. Mně dělali tu horní uzdičku (u horního rtu) a už jsem teda byla velká (tak 13 let?) a měla jsem to opíchané.
24. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
jak slela hlava on preferuje jednu stranu tyyyyyyy jo tak s tou uzdickou ti nezavidim vysli manzela
24. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
jj zeli je namka uz se tesim
24. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak jsem si nandala jídlo na talíř a klučina se vzbudil :unamused: . Ale zatím klidně leží vedle mě a kouká na mě :grinning:
24. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jé tak zelíčko moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: kysaný a za ztudene ještě jo,ale jinak nee :sweat_smile:
Taky právě obědvám :wink: ucmudila jsem slaný koláč "co lednička dala" :grinning: malej je pěkně mrzoutkovej a poplakává :frowning2: a teď ještě dostal škytku bambulka malinkej
24. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
jmisa: tak to s tou uzdičkou jsem měla jako mimčo taky. :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Doktorka mi řekla, že to mimčů nevadí, že to ani nepostřehne, že je to nebolí a krev neteče, klidně ho prý můžu rovnou kojit.

Jinak nám začli topit.
24. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Evčo, jj, preferuje jednu stranu, sice kouká na obě, ale na levou víc. A otočení v postýlce nepomáhá, klidně si čumí do zdi :grinning: Když mu hlavu zapřu, tak se buď odtrká on a nebo odstrčí tu věc.
Teď jsem ho zavinula a dala mezi válečky, je tam ticho, tak snad bude spát.
24. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
hm to je na guvno dan nastesti polohuje hlavinku od nrozeni sam takze dalsi strarost mi odpadla :slight_smile: je to andelicek muj :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Alex si hlavinku normálně točí, když si stoupnu napravo tak tam kouká, když mu tam dám hračku, tak tam kouká, ale spát bude radši jen na levé straně, já mám taky oblíbenou jen jednu stranu, ale na jeho holé lebce :grinning: je to prostě vidět.
24. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
:grinning: tak se zadařilo malej usnul málem jsem tam vytuhla taky :grinning: jak si dal na čas. my máme taky šišounka, jsem ho dávala víc na jeden bok a pak už to nešlo srovnat :pensive: ale narostou vlasy a ztratí se to. to s tím jazykem zní hrozně auau :confused: ale, když říkají, že to nebolí?
24. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
ty jo holky my dostali od segry hopsadlo uz se tesim az tam bude danik radit je to super
24. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
to jo to si užijete :grinning: pak pořid video :wink:
24. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
urcite
24. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Mareček má taky sleželou jednu stranu hlavinky. Ale už začíná ležet aji na druhé, tak se to snad spraví. Lebka prej roste do roka, tak máme čas :grinning:
24. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
jmisa mamka říkala, že se bála, že po tom zákroku nebubu chtít jíst a ba ne, vzala jsem flašku a vyžahla jí celou
24. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
danik uz zase spinka :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj......
si představte nika chodí 14dní na atletiku a vybrali ji na olympiádu do liberce...v po jedem....dostala tretry a bude běhat a skákat do písku atd....to jsem teda na ni zvědavá :grinning:
pak dočtu
24. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
tak jsme zpet, v praci super, jsem dost unavena, tak si se sabcou asi po koju schrupnem :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Andrej, tak si schrupněte :wink: . Já jsem chtěla taky a myslela jsem si, že když budu ležet u Marečka, tak bude spat dlouho. No, po půl hodině se vzbudil, že má hlad a teď spí, ale to už si zase lehnout nechcu, protože co kdyby to bylo to samé a taky tak za půl hoďky hoďku přijde manža a hnedka frčí pryč, tak ať ho aspoň vidím.

Šmouli, no super, asi je malá šikovná :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.