• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, mně dr. řekla, že klidně můžu hned malého kojit, že o ničem nebude vědět. No uvidíme, jestli bude ječet jako dneska, tak se stejně uklidní až po cucnutí.
Musela jsem v čekárně vytáhnout prso a prostě mu chvilku dát napít, nebyl k utišení, ani nevím, co ho tak rozbulelo.
24. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
no my jsme měly boj ted jsem ho třičtvrtě hodiny uspávala řval jak tur :rolling_eyes: no snad vydrží alespoň hodinku a vzbudí se s lepší náladou. teda šmouly nikča je frajerka tak budu držet palce ať dovezete zlatou :dizzy_face: jo ještě jsem se tě chtěla zeptat tak jaký bylo cígo?
24. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak jsme měli takové krušnější odpůldne :pensive: malej měl teplotu 38 a tak dostal čípeček paralen co nám včera poradil Dr. a už je to dobré :wink: lehce si po něm zdřímnul a už se zase směje a povídá :slight_smile:
24. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Kači, a teplota je raakcí na to očkování, že? Může být aji jiná reakce? Těch 38 jsi naměřila v zadečku?
24. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Blani jj si myslím že to měl určo po tom očkování :pensive:a další příznaky?koukni tady:http://www.babyonline.cz/pece-o-dite/ockovani.html#ockovani8 :wink: bod č.8 a v zadečku měk 38,5 a 5 stupínků se odečítá takže to bylo rovných 38
24. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
no to je uspávání tenhe týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: je vždycky večer tak protivnej pořád brečí a nechce spát, už jsem mu hledala i zuby, ale nic tak nevím čím to může být, no snad to brzo přejde jdu na ordinaci tak zítra pa pěknou noc
24. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
jmisa: určitě to zmákne a když bude nějaká slzička,tak ho maminka uklidní mlíčkem :wink:
24. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kuk kočky :wink:

Já jsem přes den pořád venku, tak vás těžce zanedbávám, ani nedočítám, tak nejsem v obraze :confounded:
Ach jo :sweat_smile:

U mě nic novýho, právě bojujem se spaním. Malá nechce spinkat, pořád plače. To je dycky dilema zjistit, co jí je, jestli bříško nebolí a nebo je to jen problém aby usnula....

Snad už půjdu taky spát, jsem docela unavená a není mi uplně nejlíp, zas mám nos jak bambule :grinning:
24. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Holky zdravím!!!

Jéé, to jsem toho nenapsala, malej brečí...nějak brzo, vždycky ještě spinká...no nic valím...
25. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
Tak zas usnul, snad bude ještě spinkat :pensive:

Včera nás mudra neočkovala hexou. Ramínko po TBC bylo sice hezký, ale že tam prý ještě něco cítí, tak mu to musela vyčistit. Chudáček malej řval jak na lesy. Se mu ani nedivím, muselo to pěkně bolet :cry: Řval i v autě, což je co říct, tak to manžel vzal delší trasou domů, aby se udrncal.A podařilo se, doma se probudil hned po příjezdu, ale už byl plnej úsměvů :grinning: Takže jdeme myslím 27.10. na hexu a máme si rozmyslet Prevenar nebo Synflorix. Ale že to neočkuje společně s hexou, že je to zbytečná zátěž...
Jo a máme 7900g a 69cm :grinning:
25. zář 2009 v 06:56  • Odpověz
Nechce se mi moc dočítat, tak doufám, že jsem o nic nepřišla :confused: :grinning:
25. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Heli skoro 8 kilo :astonished: :astonished: :astonished: tééééda a já si říkam jakej je Honzule valibuk,ale kam se na Štěpu hrabe :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj všem.
Heluli, tak to je malej pěknej pořez :slight_smile:

Jak se měří dítě? U nás děti neměřej na dýlku nebo teda na výšku :grinning: Měří se s chodidlama kolmo k zemi ? nebo tak jak nožičky má"sklopený" až k ke konci palce?
25. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
My máme dneska malé narozeniny. Před třema měsícema jsem už začínala mít bolesti.
25. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Kači, dík za valibuka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jitu, u nás měří od vrcholu hlavičky po patu :wink: vleže :wink: Alexovi vše nej :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a to ještě malej při odchodu z ordinace při přebalování počural holčičku na kterou se v čekárně tak krásně usmíval. Já mu říkala, že se to nedělá, ale on ne...musel si ji označkovat...chlapi...manžel bude muset asi začít vysvětlovat určitý věci :dizzy_face:
25. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Heli :grinning: :grinning: :grinning:
Jitu po patičku :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
káťo, co manduca už si Honzík zvykl? a lebedí si v tom s úsměvem??
25. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
Heluli, o tak Alex minule označkoval sestru a celou ordinaci :slight_smile: a včera ve řvaní pročůral plínku, co měl jako jistící, takže jsem to měla trochu na kalhotech :grinning:
25. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Heli docela i jo,ale musíme fakt chodit a chodit a chodit :wink: nebo aspoň koukat do zrcadla(inu chlap ješita :grinning: )akorát včera jak jsme bojovali s tou teplotkou tak tam byl jen chvililinku když jsem ho ukazovala mamce a to teda plakal :pensive: ale dneska už se zasse krásně směje a tak si myslím že i v nosítku to bude v poho :slight_smile:
25. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
Katko, Alex je taky chodivej, když tedy usne, tak si můžu sednout, ale jinak vyžaduje akci :slight_smile: když jdem venčit psici, tak se mu to v šátku líbí nejvíc, rozhlíží se kolem.
25. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Jitu jj měla jsi pravdu že se musí pochodovat :wink: :slight_smile: o víkendu zkusíme taky prošku :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Dneska vypadá, že tam bude hezky :sunglasses:

Jitu, a to ti usne venku, když má takovej rozhled, v pohodě?
25. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Blani, no chvilku se rozhlíží a pak si položí hlavičku a usne a já mu přetáhnu šátek chrní. Je to na něj hodně podnětů, tak ho to unaví.
25. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Štěpánek když se chce chovat, tak jedině s ním chodit. Jakmile si sednem, tak se rozčiluje :grinning: A před zrcadlem se mu taky líbí :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Jitu, tak to jo. Mareček kdysi právě kvůli těm podmětům nemohl usnout.

My taky nemůžeme sedět.

Heli, 8kg :confused: . To budeme mít tak v půl roce :sweat_smile:
25. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Heli no jo ty chlapi jsou koukam stejný co? :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
No jo, ješiti :grinning: jen kdo má nosit tu váhu :angry: ještěže to nevyžaduje celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Už se těším na nosítko, jen mám strach, aby mi v tom vydržel. V šátku mi řval jak tur...no snad když je starší, tak bude mít už trochu rozum :sweat_smile: :grinning:
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Helu tak uvidíš :wink: třeba už se mu to bude líbit :slight_smile:
25. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
v to doufám :wink: Nebo spíš, nebude mít asi jinou možnost :grinning:
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.