• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heli, uvidíš. Třeba ho ten šátek řezal nebo něco :wink:
25. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
dobre jitro, damy :slight_smile:
jsem se pustila do uklidu, ale s tim ekzemem na rukou ponekud trpim, jenze zitra prijede mamka, tak at to tu nejak vypada.. anebo dostane, vysavac a hadr s kyblem a muze se cinit mamka :grinning:
25. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky tak noc nic moc, večer to, abych ho uspávalal skoro v náručí a ve dvě se vzbudil a šaškoval do tří :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to nejsme zvyklý je to návrat tak do prvního měsíce :confounded: ted je tady zase vychechtanej víská z kočáru to jsem zvědavá co zase bude předvádět večer.
25. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Helu :grinning: a ty už ho máš ojednaný a koupený?nebo vypůjčený?
Sun asi máte noční ptáče :grinning:
25. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
najednou :rolling_eyes: no snad to brzo přejde už jsem fakt myslela i na ty zuby, slintá jak bernardýn, ale nic jsem nenašla. nebo třeba má jen svý dny :grinning:
25. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
holky sabca si porad cpe rucicku a palecek do pusiny a mlaska u toho strasne, taky to delaji vase ratolesti? :grinning:
25. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jo ten náš si tam občas nacpe obě ruce a ted se rozčiluje, že mu nechci na žužlání půjčit tu mojí :grinning:
25. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Andreasku jj Honzule si taky cumlá ruce a mlaská při tom strašně :wink: :grinning: :grinning:
Sun :grinning: počkej až objeví nožičky a zjistí že se dají taky krááásně cucat :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
no čekám na to kačí, už by to mohlo být brzo :slight_smile: ted tu zase fnukal tak jsem mu dalal napít a doufám, že alespon na chvilku usne. no asi doufám marně už tam zase nadává z kočáru :slight_smile: teda, kde je ten můj hodnej chlapeček z minulýho týdne :pensive:
25. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme měli zase ukázkovou noc,Vojtík ji celou prospal,akorát mi poslední stávkuje s jídlem,mu se stačí najíst a pak strašně dlouho vydrží bez jídla,když mu ho nabídnu tak dělá u něj strašné scény ale nakonec to sní.No snad se to brzo upraví,protože jestli už teďka vyvádí jsem zvědavá jak bude stávkovat u příkrmů. :frowning2:
Jinak taky preferuje jednu stranu i když se mu teďka podvakrát podařilo v noci usnout na druhé straně,tak to byl úspěch.
Už jsme konečně pořídili fusak do kočáru,černooranžový
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Sun, tak má možná jenom nějaké trápení a zase se to spraví :wink: . Pro mě by nebyla taková noc překvapením, ale když jsi zvyklá na prospanou noc, tak pro tebe asi jo :grinning:

Dneska půjdeme ven až odpoledne. Mám celkem hlad, tak jsem nechtěla jít dopo, protože se vracím kolem 12. a než se dostanu k jídlu tak to trvá.
25. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Sun Vojtíšek má taky svoji špatnou náladuje pořádně protivný
Andrejko, i přes den nebo jenom v noci? Tak třeba toho sní moc. Co snížit dávku?
tak já naštěstí dneska nevařím mám tam zbytky od včerejška a odpoledne se chystám do města. no snad jo blani, on je, ale poslední dny protivnej i přes den to je v jednu chvilku sranda až na půdu samý chacha a najednou začne řvát. :confounded:
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj kočenky,

včera jsem nebyla sto uspat malou, tak jsem ji tam holt nechala pofňukávat dokud neusnula. Pak krásně spinkala až skoro do osmi. Už jsem se začla bát, že budem denně vstávat v pět, ale naštěstí to byla výjimka. Snad, budu doufat.

Dneska už mám navařený, udělala jsem gnochci s kuřecím masem a špenátem, Veru se mezitím zvládla koukat na zvířátka, zlatej kolotoč, co bych bez něj dělala???

Jinak je venku krásně, asi se půjdem mrknout na papeže, co se tam chystá, bydlíme totiž kousíček od letiště, kde to o víkendu propukne :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
hm tak je po spaní :confounded: a rozhodně není vyspanej do růžova :pensive: ach jooooo jsem myslela že se stihnu ještě naobědvat. no co to s těma dětma je? :confused:
25. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
tak my taky razíme ven až odpoledne,bohužel na oběd tu nic nemám,takže obědvat budu až asi večer :sweat_smile: Blani v noci je to v pohodě protože celou noc spinká,ráno v šest vypil 180ml a od té doby tak stěží třicet určo více ne.Ale asi mu nic není,protože tady na mě střídavě hučí a směje se z košíku,pak začne brečet a je konec.Zatím to neřeším,nehubne tak asi nepotřebuje tolik papt,to má po mě,jak jsem byla mimčo,taky jsem nepapala.Vážíme zhruba 6,4kg,takže to jde.No místo oběda si půjdu uvařit asi kafe a až dostabnu do něj trochu mlíka tak půjdeme ven.
25. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Sun tak u nás se spí, snad aspoň půl hodinky bude klid :grinning: Sleduju Zoufalky, tak ať z toho něco mám :grinning:
Andrej tak to jsi dobrá, že vydržíš bez jídla, já jít ven nenajezená tak zhebnu :grinning:

Jo a objednala jsem druhej kočár - chytla jsem nerva, že ten můj stávající nejsem schopná vytáhnout z auta. Holt ten můj výběr se v praxi ukázal jako ne moc dobrej. Takže kočárky budu mít dva a vybírat si podle terénu :grinning:
25. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Sun, vydrž :wink: . To se spraví.

Andrejko, a není to moc 180ml :sweat_smile: . Nevím no, tak když přibírá, on by si řekl, kdyby měl hlad. To oni umí :grinning:
25. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak jsem završila tříměsíční album
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/
25. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
jmisa:gratuluju k tříměsíčninám :wink:
Tak jsme zpět z prochajdy, malej ještě chrní v kočáře, tak doufám, že mu to chvilku vydrží. Nějak se nám bortí denní režim :angry: Ale naštěstí, ikdyž je vzhůru, tak nemusím být furt s ním...

Kači, dávala jsem požadavek na bránu pro půjčení liliputů, zatím nic...uvidím...

Štěpánek má taky pořád plnou pusu ručiček a slintá jak vzteklej....včera mi říkala teta, jestli to nebudou zuby...no mohlo by to ještě vydržet tak jak to je :grinning:

Jééé já to zakřikla, už mi tam řve :angry: :angry: :angry:
Charlie, ty máš Patrona, ne? To bych se s tím teda taky netahala :grinning:

Ruce do pusy Alex strká taky a taky u toho strašně mlaská.

My venku už byli, teď má Alex polední klid, chrní. Usnul nakonec na boku, ale je to boj, nemá to rád, ale musí si zvykat, šišouna mít nechcem, pokd to bude možné a půjde pro to něco udělat.
25. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
jitko krasna rozesmata fotka :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jitu a Andreasku krásné fotečky :wink: a Alexovi přejeme všechno nej :slight_smile:
Helu tak snad se brzy ozvou :wink:
Blani včera přišel z Brány medvídek :slight_smile: dnes měl premiéru a je fakt suproveeeej :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Jitu, krásné fotky, ta mikča je super :sunglasses:

Andrej, Sabča je kočka :slight_smile:

Kači, tak to su ráda, že je spokojenost :wink:
25. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
holky diky :slight_smile:
sabca usnula, az se probere, dam ji cucnout a padime ven, je tu krasne :slight_smile:
blani, v nedeli zase skola :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Jitu a Andy moc krásně fotečky :wink:
tak náš maldý usnul takže jak se vbudí se už snad konečně nají abychom mohli vyrazit ven.A já si půjdu udělat aspoň chleba ve vajíčku,protože do večera nevydržímmmmmmmmmmm
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
jitu gratuluju k tříměsíčkám :slight_smile: tak on si to víc neslehává protože spí ted rovně, občas hodí hlavu do strany tak jsem mu jí zkoušela srovnat a do minuty jí měl zpět :unamused: tak jsem ho šla přebalit jak byl nahej tak zas výskal a chechtal se tak jsem zvědavá jak dloouho mu to vydrží. charlii a co máš za druhej kočár?
25. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Blani jj na 100% :slight_smile:
My nakrmíme tak za hoďku a taky vyrazíme :wink: včera jsme nebyli kvůliva tej teplotce a docela mi to chybělo :grinning:
Jééé teď jsem si vzpoměla že mi mamka včera přinesla nanuky áááá tak jdu jeden ztrestat :grinning:
25. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.