• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jé taky bych si dala nanuka asi si ho koupím ve městě za takovou štreku si ho zasloužím :grinning: tak koukám, že do hodky tu bude pusto prázdno všichni razí ven, no my taky tak. chci se vyhnout před druhou až půjdou domů fabrikanti.
25. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Andrej, a odstříkávalas ve škole?

Mareček už je po jídle a teď se snažím najest já :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
jo my dostali rýmu včera a k tomu trochu kašlík. ach jo :frowning2:
25. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Evul :frowning2:
25. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Evule, vítej do klubu.
25. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jitu no jo, holt, když člověk vybírá kočár a prd o tom ví a prd ví, kdy a k čemu přesně bude potřeba :confounded:
Sun objednala jsem Mikrus Alu sprint, má ho kamoška, tak jsem dala na její doporučení, nemám jaksi čas ani náladu pátrat kterej zas vybrat :grinning:
25. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky rýmu jako, že mu vyloženě teče z nosu nebo že má ucpanej nos a třeba chrápe? :sweat_smile: my chrápem tak odsáváme skoro každý den. tak at se ty vaše prdolky brzo uzdravý rýma je pěknej opruz i v dospělosti natož pro takový mimčo.
25. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Charlie, ten je ale taky dost těžkej, koukám, že sporťák má 17 kilo.
25. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Sun, my máme zadní rýmu, nic z něj neteče, musím ji odsát.
25. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
jitu jo to jo, ale dá se rozložit vršek od spodku, u patrona udávají váhu 14kg, což mě nepřijde tak moc, ale tím, že ho nemůžu rozložit na dvě části, tak se mě vždycky sekne v kufru a já si vytahováním morduju jak kufr auta, tak i ten kočárek :sweat_smile:
Ten Mikrus rozložím, konstrukce půjde do kufru a korba třebas na zadní sedadlo :wink: . No však uvidíme :grinning:
25. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
ten mikrus je pěknej koukala jsem taky na něj :slight_smile: no já jsem s kočárem zatím naprosto spokojená, jen mi občas nejde odbrzdit :angry: :grinning: :grinning: ale příště si pořídím autosedačku rovnou s tím podvozkem a bude je to moc šikovný na takový přejíždění. jo tak to máme taky chrápe víc než táta občas, na druhou stranu nepotřebuju ani monitor :grinning: máte nějaký kapky na to?
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Evulko jej to je blbý :confounded: tak ať je rýma brzy prič :wink: -to platí pro všechny mimísky
holky tak se rozmyslim, jestli nakonec tu antiko nebrat..
nejak tomasovi neverim :grinning:
a ted babo rad.. azalia nebo cerazette??
Sun to mě nakonec u toho patrona taky chybí, i když jsem si myslela, že to nebudu potřebovat :grinning:
Když jsem pořád nad tím dumala, jestli koupit nebo nekoupit, tak jsem si říkala, že jestli jo, tak hned teď a využiju je oba pro malou a pak pro druhý mimi :wink:
Taky si pak toho patrona můžu vynést nahoru na zahradu (zahradu máme v 1.patře - holt bydlíme v kopci)
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
andreasku já mám azalku :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Sun, máme otrivin baby care a nebo ještě dr. řeka že může libenar, ale já mám radši stříkací, tak mám ten otrivin baby care.
Na kašel nám dala sinecod kapky. Ale on spíš jen tak pokašlává.
25. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Andreasku no ono je to ve finále jedno :wink: Azalia a Cerazete jsou skoro stejný :slight_smile: taky mam Azalii
Ježíííš taková hrubka no fůůůůk samo jsem chtěla napsat prYč :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
no my taky občas pokašláváme alle přijde mi to spíš jako by mu zaskočila slina :slight_smile: tak se nabaštíme a valíme.
25. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Já autosedačku na podvozek používám docela často, je to pohodlný. Naštěstí mám skladnej podvozek a není těžkej a hlavně se vejde do fabie :grinning:
25. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky děkujem, radši bych tu rýmu vzala na sebe, to je fakt pech :angry:
25. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Brouček mi furt spinká, jak se probudil, tak jsem ho zkusila ještě udrncat a vyšlo to. Tak jsem si vklidu mohla navařit :grinning:
Byla jsem dnes objednávat dřevo na vazbu a připadala jsem si jak blbec, ach jo, jsem přece jen ženská :sweat_smile: Za chvilku nám mají dovést stropy, jsem zvědavá, jestli to manža stihne z práce odejít dřív, jinak mě picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

My autosedajdu na podvozku používáme hlavně na nákupy :grinning: Ale je to fakt super věc :wink:
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
to mi taky používáme tu autosedačku na podvozek hlavně na nákupy
25. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak auotosedajdu na podvozek nedám a ani jsem to nechtěla páč ta X-landrovská autosedačka je děsně těžká sama osobě a si to nedovedu představit v ní tahat toho našeho otesánka :grinning: už teď funim když ho nesu jen tak :grinning: a do krámu s ním nechodím skoro vůbec to ho raděj necham tchyni či manžovi a vyrazím sama :wink:
25. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Sun jj malej taky takle pokašlává :wink: jako by mu zaskočilo :slight_smile:
25. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Prej je tam takhle dráždí ta rýma.
25. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jitu aha :confused: sákryš
Tak prcek ještě pořád chrápe :confused: jsem myslela že se vzbudí v 1 na papů a ono nic :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Katy kámoška má taky xlandera a bylo jí doporučeno si koupit radši sedajdu např. od Maxi Cosi, že prý ty sedajdy jsou lepší, lehčí a dají se na podvozek připevnit. Je zvláštní, že ty původní sedajdy jsou tak těžký :wink:

Jitu Alex je nádhernej, koukla jsem ti na albíčko a je tam malej fakt k sežrání. A máte taky moc krásňoučký fusáček. Je to už asi zimní, že? Jaká je to značka? Už bych měla taky objednat, tak mi dej tipa :grinning:
25. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jináč katy mě malá spinká od 11h, jsem ji uspala na gauči a je jak zlatíčko. Včera přes den skoro nespala, tak dneska to dohání :grinning: A mě se nic nechce, schrupla jsem si taky :wink:
25. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Charie malej chrápe tak od 12 a taky se mi nic necéééé a tak tu dřepim u PC :wink: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Katy jj, my pořád spíme :grinning: Valím bulvy :slight_smile: No jo, když ju celej týden někde vláčím, tak teď konečně jsme zas doma a tak má na spaní klid :grinning: Hlavně jsem ji uspala na boku a teď hajá na bříšku, no valím očka jak ďas. Asi už toho ležení na zádech má až až :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.