• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katy a manduca vám vyhovuje? Takže jdeš do ní? Jinak se dívám, že už máš malýho bez tý novorozenecký vložky. Už je tak velkej, že se ti tam nevejde?
25. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
kaci a charlie diky, takze azalka jo.. no uvidim jeste..
ja se vcera toma ptam, jestli si dal pozor, no a pry ze se snazil no.. jako druhy mimco jo, ale ne zas takhle brzy :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsme vyprocházkovaní :slight_smile:

Andrej, já mám taky azalii, ale asi půjdu do toho tělíska. Ještě se furt nemůžu pevně rozhodnout.

Nám autosedačka na podvozek dát jde, ale vůbec to nevyužíváme. Když jdeme na nákupy, tak ju šupnem na vozík a je to.
25. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Andrej, a odsávala jsi ve škole?
25. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
blani fakt jo? ja bych telisko nechtela.. ani nevim proc.. ten pocit, ze tam neco mam :sweat_smile:
nam jde taky dat autosedajda na podvozek a vyuzili jsme to asi 2x..
jinak ve skole jsem neodsavala, jelikoz mi tom malou vozi :wink:
25. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Charlie, to ja zavinovačka do autosedačky zimní od Emitex.

Blani, u toho tělíska - není zákaz tamponů? Jinak z jedné diskuse si holka nechala zavést tělísko a to ji furt klesá, takže asi bude muset ven. :confused:
25. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky, vůůůůůůůůůbec Vás nestíhám, teď jsem už od středy s malou a hafanem na chalupě na horách, je tu úúúúúúúžasněj vzduch a dnes taky pěkná zima, dokonce jsem měla malou v termo zavinovačce, je fakt super, ještě že ji mám :grinning:

Dotaz: jak často měříme mimískům teplotu a kolik tak zhruba mají?
25. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Andrej, tak to máš dobrý :wink:

Jitu, myslím, že jenom než si sedne, tak se asi nemůžou používat. Jako kdybych nemohla používat kalíšek, tak do toho nejdu, protože vložky teda nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vadí mi, že mu jde hormon do mlíka. Jako kdyby byl holčička, tak by mi to asi tak nevadilo, protože to je ženskej hormon. Ale když je to kluk... :unamused: . Ještě jsem přemýšlela nad tím pharmatexem, ale to nevím, jak uhlídat manžu, aby se 2 hoďky před neumýval mýdlem :confounded:

Ahoj Kači, tak to je super, že jste na chatě. Jenom si to užívejte :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
kacenko ja merila sabince teplotu asi jen 2x a mela myslim nejak 37..
25. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo, a teplotu měřím jak kdy, když se mi zdá být hodně teplej, tak změřím. Ale většinou to bylo kolem těch 37, jak píše Andrej.
25. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
:slight_smile: Díky Blani :slight_smile:

Andrej já měřím každé ráno, jsme asi moc ustrašená a má okolo 37,2.
Teplota je nad 37,5 pamatuju si to dobře?
25. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Blani právě, že Kačenka má docela dost teplou hlavičku.
25. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ale možná se mi to zdá, mám ze všeho strach. Ale vypadá spokojeně povídá a směje se nahlas :grinning:
25. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak zkus změřit teplotu i během dne :wink: . Jo, do 37,5 je to OK :slight_smile: . Mně taky někdy přišlo, že měl Mareček teplou hlavičku. Ale každé ráno neměřím.
25. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Asi jo, abych se z toho nezblaznila :grinning:
25. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Já měřím jen když mi přijde teplej jinak ne. A teplota do 38 po odečtu se nesráží.
25. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Tak kluci jsou venku, jsem zvědavá, kdy muž přitáhne a já jdu pokračovat v úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
tak jsme se dneska pěkně prošly až mě z toho bolí chodičky :slight_smile: filípek ted zase stávkoval musela jsem ho uspávat na rukou, naštěstí zabral hned, my taky můžem nasadit autosedačku na podvozek, ale nelíbí se mi to a navíc ten podvozek je těžkej sám o sobě tak jsme to ještě nepoužily. já jsem myslela takej podvozek přímo jenom na autosedačku.
25. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak malá má rýmu, no majn got. Už jsem si všimla, že víc prská a chroptí než kdy jindy. Tak snad ji to brzo pustí. Používáte něco na rýmu? Já zatím jen odsávám nosík :fearful:
25. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
my taky zatím jen odsáváme až se dostanu do lékárny tak, ale něco pořídím, aby jsme se toho co nejdřív zbavily, jestli to teda bude k něčemu. teda ten virus rýmy se tu nějak začíná rozšiřovat :fearful:
25. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sun no jo, je toho ted hodně a asi bude aji hůř, dyt chřipková epidemie teprve přijde :confounded:
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já stříkám po odsátí ten otrivin baby care, obsahuje dexpanthenol na zklidnění nosíku, zvlhčuje to a navíc ta snadná aplikace :grinning:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jsme dostali vyúčtování ze elektriku :angry: nedoplatek dva litry :cry:
25. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
jitu budu se muset taky vybavit

no to nepotěší co?
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
No to ne a rovnou nám zvedli zálohy o 300 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
nám letos za el. vracely, ale to jen protože platíme dost vysokou zálohu :frowning2: to jo charlii ta hlavní vlna teprve dorazí no snad se to tu všem mamčám a mimčám vyhne.
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sun, jsem ti koukala do alba a musela jsem se u poslední fotky smát, protože manža zase hustí Alexovi do hlavy, že bude fotbalista :grinning:
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
no tak malej kopačák a jděte na to :grinning: to víš konkurence je dneska velká. to jsem zvědavá jak to bude on si to představuje strašně jednoduše, nejbližší zimní stadion je 40 km tak ho chci vidět jak bude mít čas ho tam vozit.
25. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
No bacha, už má doma malej míč adidas :grinning:
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
:grinning: určitě od tatínka co? martin tu hokejku kupoval, když se na utz ve 20 t dozvěděl, že je to kluk. tak já to dneska holky balím tak dobrou ničím nerušenou noc pa
25. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.