• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku: to s tím uklidem mam taky tak a to máme dva hafany, takže o to hůř :grinning: , to jsem ráda, že to nemám jenom já :grinning:

Tak hezké dřímání. Pa

Kat:určo dej vědět, možná, že bychom se tam mohli potkat :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
jj, dám :slight_smile: , tak holky, já pádím ven, snad nezmoknu, dneska se to počasí tváří všelijak :confused:
28. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Hezkou procházku. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Hani-Sofinka je kočena :wink: a mám stejnou zavinku jen bílou a ty růžový dupajdy mám taky stejný :grinning: sem si všimla :sunglasses:

andreasek-já du taky v úterý na monitor a bude mě vyšetřovat ten docent,takže se asi dozvíme ortel,třeba se trefíme do stejnýho termínu :grinning:

du natáhnout nohy mám je opět jak konve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj renčo...já ti pak už zapomněla napsat...na mobil -ip :wink:

a co jinak kočko?? doufám že bude někdy nějaká pařba u vás :slight_smile: :confused: :sweat_smile:
28. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
a jak se asi má míša co?!
mě dnes prdolka nějak moc spinká...aby chrupkala v noci :confounded: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
tak jsem se aspon trosku prospala :slight_smile: i kdyz bellca se ke mne porad choulila.. ted uz totiz nesmi k nam do postele a ja si lehla na gauc, to muze, tak toho vyuzila a byla na mne celou dobru nelepena :grinning:
reni, ja uz to vim na stopro, ze pokud nic, tak ve stredu mi proste porod vyvolaji vis..
budu na tebe ale myslet, co ti v utery reknou.. :wink:
smouli takze ti mala hodne spinka, nezlobi moc? :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
a jo.. co misa a sunsetka.. ta je take jeste asi v porodce..
28. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky, prosím poraďte. Od 10:30 mám bolesti jako při silnější menzes. Nejdřív to bylo po hodince a teď je mám pořád. Zkusila jsem si dát vanu, ve vaně to bylo ok, ale sotva jsem vylezla tak bolesti začali znovu. Jenže mě to břicho a kříž bolí pořád, nemám žádné intervaly. Já už jsem z toho na nervy, nechci jezdit zbytečně do porodky, aby to nebyli poslíčci. Dnes mám 1. termín porodu tak nevím......Ve středu mi doktorka dělala Hamiltona (už po 2). Břicho mám i dost tvrdé a na wc jsem už byla. Děkuju
28. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
ipusko, na jednu stranu ti zavidim, ja nejak nic a to jsem pred tebou :grinning: :sweat_smile:
ja ti nevim, to uz by klidne mohlo byt ono.. ale taky se prave bojim toho, ze to bude jakoby porad, zadne intervaly, jeste se chvili podle meho pozoruj a kdyz to neprestane, tak vyraz.. :wink: ja chci takyy.. :grinning:
28. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Andreasku, každý den na tebe koukám jestli už se s tebou něco děje a četla jak se bojíš aby jsi to poznala :grinning: . Já jsem taky úplně mimo. Prostě ty bolesti trvají pořád, žadné intervaly. Kdyby aspoň praskla voda :angry: . Ty asi budeš mít nějaké malé klíšťátko, ne? :grinning: Drží se tě zuby nehty....
28. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
ipusko no je to fakt prca, kdyz vidim, ze kolem me rodi maminky v 38., 39. tydnu a ja porad nic.. si rikam, to uz neni mozny :grinning: ale citim se dobre, tak aspon to.. jinak nevim.. uz prave pocitam s tou stredou, pochybuju, ze si to sabinka rozmysli driv..
no tak ja ti nevim.. jakoby mas kontrakce, ktere jdou zezhora z briska dolu do podbrisku nebo jen klasika v podbrisku a da se to vydrzet? mne delala dr. hamiltona v patek a nejspis mi odchazi hlenova zatka.. nevim, dokdy muze nastat porod, kdyz uz jsem v 41., skoro 42. tydnu..
muzes pri tech bolestech neco delat nebo se to neda??
28. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
Jo a ještě mě hrozně bolí tříslo a píchá mi v zadnici :sweat_smile:
28. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
ta trisla mela takhle mam pocit helulicek.. ji bolela jen ta trisla a pak se narodil stepanek :slight_smile:
28. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Já jen chodím a sedím, když si lehnu bolí mě dost v kříži. Já si myslím, že se ty bolesti dají vydržet, někdy mě bolí zezhora břicho, ale teď spíš podbříšek a ty záda.
Jinak já po Hamiltonu jen špinila a bolelo mě z toho břicho
28. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Mě to tříslo zlobí už tak 14 dní a ještě mě hrozně bolela stydká kost, ale to už je taky lepší. Chjo :unamused:

Manža pořád plaší, jestli už jedeme :grinning: . Tak mu říkám, ať mě neznervózňuje ještě víc.

Máš napečíno Andreasku? :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
a zatka ti uz odesla driv?
ja spinim + si myslim, ze je to ta zatka.. a podbrisek me z toho taky dost bolel, ale dr. mi rekla, ze kontrakce a boleni podbrisku jako pri ms je rozdil, ze to poznam.. tak ja ti nevim..
jestli mate porodku nejak blizko, mozna bych tam jela, daji te na monitor a zjisti, jestli to jsou kontrakce.. za to nic nedas.. radeji prijet vickrat a jako plany poplach, nez pozde..
28. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Já jen špinila, žádná zátka mi neodešla, teda aspoň myslím. Porodnici mám za rohem. Asi 1 minutu autem. Mě toho Ham. dělala ve středu a v pátek už mi nic nebylo ani včera.
28. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
ipuska-já bych asi taky rači jela,přece jen už máš termín a může se ti rozbíhat porod,zato nic nedáš,v nejhorším vás pošlou domů,ale budeš aspoň klidnější,že si byla pod dohledem :wink:

andreasek-kdyby ti to ve středu vyšlo,tak budeš mít krásnej datum 1.7 :slight_smile:
mě jestli přiklepnou ten cisař,tak si myslím,že mě ve středu přijmou a ve čtvrtek kuchnou :sweat_smile:

jo a nakonec budem mít asi Karolínku :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ema neprošla u Martina,Bára neprošla u mě a tak sem jen tak navrhla Karolínu a vida,poprvé sme se shodli na jméně,docela brzo týden před porodem že? :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
reni: Karolínka je moc hezké jméno, také se mi líbí. :wink:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky, nějak mne znervoznuje to, že mám lehký oligohydramnion (málo vody) měla jste to některá nebo máte?
Před 14 dni to bylo na dolní hranici teď je to takhle jak píšu, tak se bojím co bude za 14 na kontrole. Uklidňovali mne, že placenta funguje dobře a malá roste.
28. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Reni7 - Ema je nááádherné jméno. Líbí se mi i Emma :grinning: . Karolínku má moje ségra :astonished:
28. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojky
Katko-jeee Honzicek se narodil presne mesic po co se narodila Majdulka :wink:

Katerino-ja mela jednou taky malo vody a pak to bylo v poho a kamoska ji mela taky malo, asi 4tydny pred porodem a porad to bylo v poho, kdyz placenta funguje tak je vsechno dobre, neboj :wink:
28. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Díky Andaro moc moc :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
ipusko tak co? :confused:
28. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Andaro díky za pochvalu :wink: Majdalenka i náš prcek se narodili i měsíc po mých narozeninách :wink: :grinning:
Holky teď tu byli naši a máme zásobu jídla že přetejká lednice :wink: :grinning: poněvač tchyně se taky nenechala zahanbyt a vaří jako vsteklá :grinning:
přidala jsem nové foto :wink:
28. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
No mě se zdá, že začínají intervaly. Po 5-10 min. Ale dá se to vydržet. Nebolí to, jen se malá hodně mele a píchá mě tam dolů a to je dost nepříjemné
28. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
katka82 • Honzík je nááádhernej :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Teda nebolí to hodně
28. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Jo a taky chodím každé 2 minuty na malou :frowning2:
28. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.