• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No já mu tu mičudu nepořizovala :grinning: protože to bude právník :grinning:
25. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
jitko, to me pobavilo s tim pravnikem :grinning:
25. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
aloha damy
zdravim my dneska spinkali od osmi do tri hodin ani nevim jak ale danikovi se podarilo vymanit z karpova tak mel obe rucky venku samo byl naprosto probrany tak jsme kecali do ctyr pak jsem kategoricky zhasla a slo se spat a jo a jeste predtim vycucl 120 mlika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted mi ho probudila izzina pac jak se otrepava tak ji ta jeji hubena pleska pipina jedna :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted danulka prednasi hrackam
tak mi nemame rymu ale sem tam zakucka jakoby spatne spolkl tak nevimn doufam ze z toho nic nebude dnes jdem kocarkovat s luckou a manzilkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samo ze skoncime na pivu chodime ke konim je tam fajn maj tam i kozy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a my doplaceli loni za elektriku 10000 a letos doplacime za plyn 6000 jj baracek :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
26. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj.
Alex chrněl od cca 20 (muž ho přivezl kolem půl 8, tou dobou už většinou spí) až do 4 a pak do půl 8. Nějak se to ustálilo na jedno kojení kolem té třetí - čtvrté. Tak se i docela vyspím, ale když by přestal chtít jíst v noci, tak bych se nezlobila :grinning:

Evčo, Alex se taky někdy vymotá z Karpa, Ale já nesvazuju ty nožičky, tak to nemá tak těžký.
26. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Jinak přednáška hračkám je u nás taky. :grinning:
26. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Tak Mareček spal od půl 9 do 2, pak se vzbudil v 5 a v 8. A přednáška je pro mě a ne pro hračky :grinning: . Tady vykecává o 106 :grinning: .
My jdeme dneska zase k našim. Manža není doma, tak ať si Maru babča užije :slight_smile:
26. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
jj miso my ho mame jeste ve ctvercove zavince klasicke babickovske s krajkama :grinning: a ted spi v lehatku od fisher price miluje ho co ho tam dam usne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko tak u nás je přednáška pro tatku :grinning: my jsme vstávaly ve čtyři :confounded: byli časy kdy vydržel do šesti asi jsme ho přechválilli.
26. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Sun, a od těch 4 je vzhůru :confused: ? To by mě asi kleplo :sweat_smile:
26. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
sun tak si nestezuj at nevstavate v jednu bud rada i za tu ctvrtou hodinu ja myslim ze je to pekne :slight_smile:
26. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
jsou zenske ktere nespi skoro vubec jeste v roce ditete
ja nevim ja to beru asi trosku jinak proste to vse beru tak jak to lezi a bezi pac jsem fakt cekala dlouho na to abych mohla byt mamou :wink:
26. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
ne blani potom jsme si ještě schruply (naštěstí) do osmi. já vím evi už se bojím něco vůbec říkat :grinning: abych to nezakřikla. jenže člověk si rád zvykne na pozdější vstávání :grinning:
26. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
to jo je to pravda me danik taky spal do ctyr pak se zacal budit v jednu a ve tri nasadila jsem vyvar z vlocek a danik opet spi do tri ctyr takze pohoda jj je to vyssi odborna s tema nasima prckama :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
holky poslouchala jsem fakt denne tuhle pisnicku v tehu http://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o
a kdyz ji ted pustim danikovi naprosto zklidni i kdyz zrovna place ze neco chce dokud hraje pisnicka je kliiiiiidek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
jo a taky jsem denne vysavala a danik mi ted usina u vysavani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo zna to z briska
26. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
čůůs ženský,

tak u nás odsáváme soplíky o sto šest :grinning: Vnoci to malou pěkně budilo, chuděra chroptí a pšiká :confounded:

Mě se z tý rýmu udělal obr opar, no bezva :astonished:
26. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
no tak to je super evi :grinning: my nic takovýho nepozorujem. on je ted filípek ten poslední týden nějakej i přes den protivnej v noci se častěji budí tak nevím asi má svý dny :confounded: snad je to jen přechodný.
26. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jéje Andrejkám vše nej k dnešnímu svátku :grinning:
26. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
:grinning: tak jsem na to v týdnu myslela jak jim popřeju a zapomněla jsem na to přidávám se ke gratulacím :dizzy_face: :dizzy_face: at jim mimísci dělají jen a jen radost. no my jsme ted opět uspávaly v náručí :confused:
26. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
My tou rýmou spíme úplně samy. Malá je z toho fakt hotová. Stačilo se napapkat a byla ko
26. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdu se porozhlídnout nad těma zimníma fusáčkama, ale stejně nakonec objednám ten od Emitexu :wink:
26. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
jojo taky gratuluju všem Andrejkám :wink:
26. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
fusak už máme, taky od emitexu, je moc hezkej, černo oranžový, bude se hodit ke kočárku
26. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Evi já mám letní fusak Emitex, černo-oranžový a teď právě koukám po těch zimních :wink:
Je to dobrá věc. Koukám, že na mimibazaru se dá koupit pod tisícovku, ale tam mě štve, že to tak strašně dlouho trvá, čeká se než přijde platba atd atd, jiný eshopy ho maj na skladě, pošlou ho na dobírku a je to, ale tam to vychází nad tisíc Kč. Teď si vybrat, že? Škoda, že jsem si ho neobjednala v létě, bylo to slevněný :confused:
26. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Milá Andrejko,k tomu našemu svátku Ti moc přeji hodně štěstíčka zdravíčka,lásky,pohody a hlavně ať je Sabinka šikovná a šťastná holčička :wink:
Holky díky za přáníčko. :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
charlie: já ho právě kupovala v červnu, byla na něj sleva :wink:
26. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
já bych ho asi koupila v eshopu. já ho tedy mám taky z mimibazaru, ale užila jsem si s tou paní svý a už jsem tak zklamaná, že se mi tam už ani nechce nic kupovat
26. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak ja ho mam z mimi bazaru a uplne v poho jako novy vyprany zadne zmolky no proste parada a za petikilo i s postovnym cernozluty mame velice dobre zkusenosti s imibazarem :wink:
26. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
andrejkam vse nej :wink:
26. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
andrejko tobe taky vse nej, at je vojtisek zdravy a vesely chlapecek :wink:
holky jinak diky moc :slight_smile:
my tu dnes meli moji mamku, bylo to super, bylo nadherne, tak jsme byli dlouho venku..
jak jste se tu bavili o tech fotacich, tak jsme si vcera poridili zrcadlovku canon, je to veda vam povim.. dela moc hezky fotky :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.