• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj mamulky :slight_smile:
Tak především: Andrejky přeju vám všechno nej,nej,nej :wink: a hlavně šťastná a zdravá miminka :slight_smile:
Charie jj asi tu Manducu pořídím :wink: malej je v ní spokojenej :slight_smile:
Dneska jsem byla u holičky-huráááá takže mam na hlavě konečně po čase zase nějakej účes :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky tak u nás opět pokračoval boj jeli jsme na pizzu malej to tam celou dobu prořval, a ted doma pokračoval, ted se mi ho podařilo uspat (samozřejmě v náručí) ach jo už jsem z toho zoufalá, :pensive: už má zase ty svoje hysteráky co ze začátku a já myslela, že už bude klid. :frowning2:
26. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
kaci, ja jdu ke kadernici v utery, po porodu podruhe..
ale strasne mi ted zacaly padat vlasy, tak zobu zinek a panthenol kapsle, snad to zabere.. doufam..
sun, tak at se filipek brzy polepsi.. :wink:
26. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
no doufám, opravdu mi to přijde jako návrat o dva měsíce zpět :confounded: mě zatím vlasy padat nezačaly, ale prý je to až tak po těch třech měsících tak uvidíme.
26. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
tak dobré ráno, koukám, že jsem včera končila a dneska začínám :slight_smile: tak noc byla super malej spal až do půl šesty a ted tady huláká na žárovku nechala jsem mu svítit to ho zabaví než vypiju kafčo. krásnou neděli všem
27. zář 2009 v 07:16  • Odpověz
Ahoj všem.

Andrejkám dodatečně vše nej k svátku.
Alex spal od půl 8 do 5 a pak do 8, teď má samostatnou chvilku v postýlce a já snídám, muž tedy taky. Po desáté jsem jim naplánovala prochajdu, potřebuju tu pořádně uklidit a s nima doma to fakt nejde.
27. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko kočenky,

sun tak to je zvláštní, že se tak Filípek navrací zpět, ale jednou mi jedna kámoška (maminka 2 dětí) řekla, že nemá smysl nad ničím přemýšlet a neříkat si, proč to tak je? Je to prostě tak a člověk to tak má brát.
A je to svatá pravda :grinning: Samozřejmě ti přeju ať je malej co nejdřív zas v klídečku a usměvavej :wink:

Holky, já ještě u kadeřnice nebyla, furt váhám jak to provést... Ale už mám nejvyšší čas se objednat a nějak to pořešit :dizzy_face:
Ani mě nepřijde, že by mě vlasy nějak padaly víc, spíš se mi mastí, a to je taky hnůůůůs

Jo a dneska chceme jet na chajdu grilovat, tak doufám, že se přes papeže dostanem. Máme to tu samou závoru, zákaz vjezdu a policajty :slight_smile:
27. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Jo a taky jsem si už objednala fusak, samože Emitex, dokonce novou kolekci, tak jsem zvědavá, jestli to bude taková pecka jak o tom píšou :grinning: A k tomu jsem přihodila chrastítko :wink:
27. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Sun, třeba je v období spurtu, to se mimča chovaj divně, uvidíš, snad to za pár dnů přejde.

Já už u kadeřnice taky byla. Ale já to mám 10 minut od domu, tak není problém, navíc jsou tam i o víkendech, takže si muž hlídal. :grinning:
27. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Včera jsem zase trpěla, potkali jsem v nákupáku lidi s klookankou a navíc tam kluk visel čelem dopředu, no děs běs.
27. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Charlie ještě jak jsi se ptala na tu novorozeneckou vložku tak do toho už ho nenarvu ani omylem :grinning:
Já byla u holičky po 4 měsících :grinning: manža vozil prcka po městě a pak mi ho přinesl nahoru na kojo páč se holička děsně vykecávala a dělala ještě zároveň jednu holčinu :angry: ale zvládli jsme to :wink:
Sun tak snad se malej brzy uklidní a zase bude pohodář :wink: :slight_smile:
Andreasku no oni ty vlasy po porudu prý hodně padají :confused: :wink:
27. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Aloha dámy mame nové foto kuk
27. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Evčo, hezký fotky. :wink:

Vy máte skoro všechny vlasatý děti :confused:
27. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
:slight_smile: tak jsme doma z výletu nakoupily jsme pár kousátek a mamča si koupila jedno tričko protože, je to chlap a nakupování prostě nemá rád, takže se to opět neobešlo bez křiku. konečně jsem navštívila lékárnu tak jsem koupila už ty kapky do nosu dokonce měly akci dvoje za cenu jednich. jitu my nejsme nijak zvlášt vlasatý ted mu začaly růst vlasy vepředu tam neměl skoro nic.
27. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
:dizzy_face: evi super fotky ta koupací je úžasná. vy dáváte rukavičky? proti poškrábání? jdu malej tady začíná knourat tak ho musím do pěti zabavit než bude jíst a pak vyrazíme ještě na prochajdu at si to pěkný počasí ještě užijem
27. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
ahooj holcinky moje.. vubec jsem tu vcera a dnes nebyla..
vcera tu byla mamka a dnes byla skola.. jak se mate? doufam, ze dobre..
venku je azuro, tak pujdem ven :slight_smile:
27. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, kdy Vám mimísci začali pást koníky?Kačenka je nějaká líňoučká, snahu má, ale moc jí to nejde :frowning2:
27. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
kacenko neboj, vsak ona se brzy zlepsi :wink: nam sabinka zacala dost brzy, ale piluje to doted :grinning:
jinak holky dobrou noc :wink:
27. zář 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahojky holky,tak nám dneska na svátek Jindra pláchl do práce,tak budeme s Vojtíškem sami.
Evi moc krásně fotečky :wink:
My jsme byli včera na Štramberské trúbě.Vzali jsme i babičku,tak bylo super,počasí nám krásně přálo,Vojtíšek byl moc hodný.Lidí bylo plno,s mamčou sjme vylezli až nahoru,Vojtíšek spiunkal v kočíku a tatínek hlídal :grinning:
A co plánujete na dnešek?my vyrazíme asi odpo ven,jinak nic zvláštního
28. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Evo pěkné fotečky :wink: :slight_smile: taky jsem nějaké přidala :slight_smile:
Andrej mě taky manža frnknul do práce a přijede až zítra :frowning2:
28. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Kačenko náš malej taky pásl brzo,ale neboj Kačenka se to taky brzo naučí :wink: :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky andrej :slight_smile: tak mi máme tatku doma, ale chrní :slight_smile: vařeno máme, takže celý volný dopoledne. odpoledne půjdem asi na prochajdu a to je tak vše taky nic zvláštního.
28. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Kači moc hezké fotečky,taky jsem něco přidala,jdu za tím svým lumpíkem,už je vzhůru
28. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky-tak mě malá tteď usla,kolem 11 si jí bere babička na hlídání,tak aspoň si udělám nehty a dám se krapet do kupy :sweat_smile:
jinak odpo budem taky venku,od zitranám asi fakt začíná podzim :confounded:
28. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem pridala par fotecek, mame novy fotak, tak se foti o 106.. a musim zalozit treti albicko.. :slight_smile:
28. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
holky krásný fotečky, kačí super účes moc ti to sekne. mě zas po ránu blbnul internet asi všichni sledujou papeže online :grinning: taky chci využít asi posledního pěknýho odpoledne.
28. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Andrejky taky máte krááásný fotečky :slight_smile: my se jdeme dnes podívat na svatováclavskou jízdu :wink:
Sun ježíš doufám že to není poslední pěkný odpoledne :confused: :wink:
28. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Čau holky, od soboty nán nešel net. To by člověk stihl práce, ale musela bych být doma :grinning: . Jdu dočítat.
28. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak jste toho ani moc nenakecaly :wink: . Dočetla jsem se, že Andrejky měly svátek, takže se přidávám ke gratulantům a přeji všechno nejlepší a hlavně hodné a zdravé mimísky :slight_smile:

Všechny máte moc pěkné fotky :slight_smile: . A když jsme u toho, já jsem taky nějaké přidala :wink:

Kači, neboj, Kačenka určitě začne pást. Je malinká. Můj manža vždycky říkal, že je Mareček o kilo menší než ostatní děti, tak mu to trošku dýl trvá :wink: . Ale už je šikovnej kluk jeden, už mu to jde :dizzy_face:
28. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
tak už jste asi všichni venku co? já nahodím fasádu dám malýmu najíst a taky vyrazíme :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.