• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
stále všichni venkku :confused: ???
28. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj.
Jsem tu měli návštěvu, moji sestru s rodinou, tak mi aspoń uklidila kuchyň :grinning: Ona je uklízecí maniačka a tak když můj muž uvařil a já jsem kojila, tak se jala uklízet v kuchyni :grinning: no já ji nebránila.

Včera jsme byli s manžou na burčáku.

Ted jsem dožehlila, ještě udělám knedle, protože omáčka nám zůstala, ale knedlíky z půl kila mouky jsou fuč, ta děcka v pubertě jsou jak kobylky :grinning: Tak čekám až mi v pekárně dokyne těsto.
28. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
jitu pošlu ti do ip naši adresu předej ji prosím sestře :grinning: už musím zase jít malej už zas protivka tak se ho jdu snažit zabavit. snad večer nakouknu :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky, my byli dnes v parku a na zamku ve ctenicich :slight_smile:
jo napadlo me, nejste nektera na facebooku? mame tam vic fotek, kdyz tak mi do interni posty poslete cele jmeno s prijmenim :wink: a pridam si vas :grinning:
28. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
ahojky-tak my sme byly taky celej den venku s malou,bylo nádherně,ale myslím,že už nám to krásný počásko končí :confounded: příští rok už si v klidu na zahrádce pivko nedáme,páč budem prcky už honit :sunglasses:

my čekáme na stav.povolení,takže jak nám ho dají tak budem bourat a já se stěhuju k našim,takže doufám že příští léto už budem v novým :dizzy_face: sem si už naten barák tak zvykla,že se mi do toho paneláku vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase mám od máti pomoc a budou mi odpadat domácí práce :sweat_smile:

tak zatím pá a dobrou,mě malá spala dnes až do 6 do rána,a to chodí spinkat v 8 večer :slight_smile: tak snad si to dnes zopakuje
28. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj.
Tak po půl hodině převalování jsem vylezla a udělala si snídani.
Alex se po víkendovém od půl 8 do 5 a pak do 8 vrátil na pracovní týden - od půl 8 do 4 a ... no to ještě uvidíme :grinning: Jsem ho večer zkusmo neodsála, ale to byla chyba, nad ránem začal pokašlávat, asi mu to v krku vadí, tak ho až se probudí musím odsát.
Včera večer se tak zeblil, že jsem nechápala, kde se v něm tolika zásob bere. No ale pak se najedl a hned usnul, takže se asi potřeboval jen pročistit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 05:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já už jsem taky hore :slight_smile:
Nevím proč, tale malej se nám vrací zas ke kojení po cca 2-3hod a to i v noci. To už necelých čtrnáct dní. Nějak po šestinedělí nám začal spinkávat tak do 4-5hod a teď tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si říkám, jestli mu třeba stačí mlíčko, když je tak velikej...zas mlíka mám pořád dost...tak nevím :unamused:
Taky je přes den víc umrčenej, tak nevím :confounded: Včera byl konečně hodnej, no doufám, že už to bude ok a dnes bude taky :sweat_smile: Nevím, jestli se mu třeba nezakládají zoubky či co...

Dnes jedu na otočku do práce vyřídit rodičovskou, tak jsem zvědavá, jestli si vezme flašku od babičky..no, nic jinýmu mu chudákovi nezbyde, když bude mít hlad :pensive:

O víkendu jsme měli zas fofry, tak jsem ani neměla čas jít na MK :unamused: V sobotu večer jsme asi do půl noci byli na zapíjení kamarádčinýho kluka. Tak manža to pořádně zapil, já se musela holt držet zpátky...Kluk se jmenuje Ríša a měl 4,20kg a 53cm...takže chlapák :grinning:
29. zář 2009 v 06:11  • Odpověz
dobré ránko, tak my jsme si dneska taky přivstaly jdeme na ty kyčle a k dr. a než se vypravíme, tak jsem radši vylezla. venku je hotovej podzim :unamused: my se taky poslední týden vrátily zpět :confounded: hysterický záchvaty uspávání na rukou atd. nevím co se to s těma dětma děje. :confused: zuby jsem taky hledala :grinning:
29. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Tak to jsem sun ráda, že v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: Vidím, že klučini jsou stejně staří, jsem zvědavá, co se z toho vyklube...
29. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
no já doufám, že to přejde, už jsem si po tom šestinedělí oddychla pak byl úplně zlatej a ted zas ty jeho záchvaty vzteku :angry: přemýšlím jestli mám jet k dr. autem nebo s kočárem? :confused:
29. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
Sun, tak vidím, že jsme na tom stejně :frowning2: Já taky věřím, že bude líp :slight_smile:
Tak to ti neporadím :grinning: my jeli autem, ale my to máme 20km od nás :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 07:30  • Odpověz
no my to máme do města 3 no a pak ještě zpátky nevím nějak se mi nechce :sweat_smile: ale neprší tak by se to dalo no uvidíme zavolám ségře bude nám dělat doprovod jak se cítí.
29. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak my měli včera večer taky doma hysterku :rolling_eyes: jak jsem ho položila tak děsně plakal až se zalikal a tak jsem nosila a houpala na rukou :rolling_eyes: pak se nadlábnul a vytuhnul :wink: dneska jdeme k Dr. páč si malej zlomil nehet na palečku na noze až má vidět nehtové lůžko a má to nějaké červené tak se bojil aby mu to nezačalo hnisat :confused: tak jsem včera volala doktorovi a se tam máme dneska zastavit že se na to koukne :wink: zatím mu to patlam řepíkem
29. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
no tak koukám, že jsou ty mimča všechny stejný, přesně jak píšeš kačí akorát, když už je hodně rozeřvanej tak ani náruč nepomůže :confused: tak snad bude paleček o.k. chci mu dneska koupit nějaký čajík dobrej (na uklidnění :slight_smile: tak uvidíme.
29. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Vidím, že tři měsíce jsou přelomový :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, malej se mi včera přitáhl do sedu :sweat_smile: dala jsem mu prsty do dlaní a on se pomalu začal potvůrka přitahovat na potřetí se mu to podařilo. Potvůrka jedna :confused: Teď když ho chovám v klubíčku, tak se hned snaží rovnat do sedu. Já mu říkala ještě nééééé, je brzo, ale jak do dubu :confused: Tak doufám, že mu ještě chvilku potrvá, než na to přijde úplně sám. Já ho v tom podporovat zatím nebudu :grinning:
29. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
heli my taky :dizzy_face: když leží tak se zvedne tak do půlky a když leží podloženej peřinkou tak jde do sedu úplně i k prsu zvedá hlavu strašně vysoko, no ale co s ním to mu mám říct nedělej to :grinning: jsou to zlobivý šikulky :slight_smile:
29. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
no jo, vypadá to, že nám za chvilku skončí období "klidu" - kam ho položíme, tam ho najdeme...
29. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Sun taky doufám že paleček bude v pořádku :wink: to je s těma prckama pořád něco :slight_smile:
Jej tak klucí už jdou do sedu jo no to koukam :astonished: náš bambulka nejeví sbemenší snahu :grinning: ten teď zvedá furt nožičky :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky..zdravim vás po prodlouženém víkendu kterej jsme strávili u Petrovo rodiny..za chvilku vyrážíme se Sofinkou k doktorce,měli jsme jít dneska na očkování,bohužel od včerejška je Sofinka nemocná,má strašnou rýmu,teplotu 37,9 a kašla-takže fakt super,včera chudák celej den proplakala,bohužel tenhle hnus chytla ode mne,já s tím bojuji už týden..tak nám držte palce..
29. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
tak pojedem nakonec autem, malej spí samožřejmě jako dřevo , kdybych chtěla spát tak je vzhůru nato tata :rolling_eyes: to známe.
29. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Hani jé to je mi líto :unamused: tak snad se z toho brzy dostanete obě dvě :wink:
29. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
Jó Sun krásná nová fotečka :wink: :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
díky musela jsem to už změnit všichni jste tu každý týden nový :slight_smile: teda hani tak at jste se sofinkou brzo fit, zalezte do postele stejně je tam hnusně. my by jsme měli jít taky dneska na očkování, ale myslím, že z toho nic nebude ještě nemá to ramínko pořádně zahojený
29. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile:

Mareček byl včera večer taky strašně uplakanej. Jak kdyby ho něco bolelo :unamused: . Ale on byl spíš strašně unavenej, protože celý odpoledne nespal.

Hani, jej, tak ať jste obě brzo fit :wink:
29. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Koukám že s rýmou vás tady bojuje víc ,ale my máme tu zadní musíme odsávat každou chvilkou,má úplně plnej nos a zelený soplíky,do toho ten kašel a teploty,včera už jsem brečela taky,protože jsem jí nakazila já i když mi dětská doktorka říkala že by to chytnout neměla..v noci se budí tak po 2h protože nemůže pořádně dýchat tak jsme odsávali a taky měla pořád žízen asi kvůli té teplotě..
29. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Hani, to si vůbec nedávej za vinu :wink: .

Manža si nechal klíč od sklepa, kde máme kočárek, u sebe, takže dneska budeme asi celej den doma :unamused:
29. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Blani no Honzule včera spal tak hoďku za celej den :confounded: takže byl taky úplně hotovka :pensive:
Hani a co třeba nějaký nosní sprej třeba Vincentku :wink:
29. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Tak to je mi líto s tou rýmou, nám se to naštěstí ještě pořád vyhýbá. Věřím, že to je pro prcky hodně nepříjemný. Chudáčci :frowning2:
Štěpán taky toho přes den nenaspí. Ale to už bude asi tím, že přece jen už budou aktivnější...
29. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
jéé už se zas rozčiluje, že se nemůže doplazit kam chce...a když mu pomůžu, tak bude ještě větší řev, paličák jeden :grinning:
29. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Kači, Mareček je právě zvyklej být tak hodinu vzhůru a pak chce spinkat. Někdy teda vydrží ty 2 hodiny do dalšího krmení, ale pak usne. A včera mu prostě nešlo zabrat. Tak jsem se těšila, jak ho dneska vyvezu na vzduch, to se mu moc dobře spinká a prd :pensive: . Možná půjdeme v šátku, ale to nevím. Hlavně jak s oblečením.
29. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.