• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heli :grinning:
29. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Blani, malýho obleč jako sebe, dej mu nějakou mikinu s kapuckou, aby mu netáhlo na krček, normálně čepičku, aby měl na ouškách a na nohy dej klidně dvoje ponožky, nejhorší jsou nožičky, ale zase taková zima není, my máme 15 stupňů.
29. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Jitu, my taky 15. Ale mě tam přijde kosa :grinning: . Ty 2 ponožky jsem si říkala taky. Takže jenom tričko, dupky, mikču? Jsem nás chtěla ještě zabalit do manžovi bundy :sweat_smile: . Totiž nevím, když já si dám jenom tričko, tak mi bude asi zima a kdybych si dala svetr a na to ještě šátek, tak mi bude zase vedro :grinning:
29. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Blani, když půjdu v tomhle ven já, tak malej dostane body s dlouhým rukávem, nějaký kalhoty, mikinu s kapucou, čepičku, ponožky a capáčky. Já si vezmu triko a velkou zapínací mikinu, kterou v případě potřeby zapnu ještě přes malého v šátku.
29. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jitu, díky :slight_smile: . Asi teda vyrazíme. Sice nejsu zvyklá chodit bez kočárku, bude mi připadat, že mám prázdný ruce :grinning: , ale lepší než sedět doma.
29. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak Vojtíšek včera usnul v osum hodina vstával v šest a¨pak jsme to ještě zalomili do devíti.
Včera jsme nakonec neplánovaně skončili u našich,mamka mi volala co děláme a do hopdiny byl taťka u nás,byly to fofry,protože malý brečel,nechtěl jíst,tak já byla aspoň ráda že si stihla umýt zuby. :slight_smile:
Hani snad se brzo Sofinka uzdraví,mě taky pobolívalo v krku,tak jen doufám že Vojtík to nechytne.
29. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Blani no malej má dny kdy chrápe skoro pořád a pak zase třeba skoro vůbec a nějdy je mrzutej a někdy ne :sweat_smile: čert aby se v něm vyznal :confused: teď jsem byla nakoupit tchyně se nabídla že ho pohlídá než půjde do háku a co jsem přišla tak pořád plakal zase úplnej hysterka :confused: tak dostal pár kapek Sab Simplex(použito asi po třetí) a jej jakpa pak dudlal :grinning: teď ho tu odrncávam v košíku a asi to zabralo :slight_smile: potřebovala bych jít do kuchyně uklidit nákup a uvařit obídek :wink:
29. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj kočenky,

tak my se navracíme s papáním zpět...Už nespíme celou noc, ale máme v noci obr hlad, sajem jak divý, tak si říkám, že asi vstupujem do období spurtu. Snad ho brzo překonáme a zas budem chrnět celou noc, už jsem si zvykla :wink:
29. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy :slight_smile: . Stary žensky na nás hleděly s otevřenou pusou :grinning:

Ten 3. měsíc vypadá jakejsi přelomovej :confused:
29. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: ty takle čuměj na všecko :wink:
29. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
čauky-tyjo co to tady čtu-ti vaši prcci se na vás domluvili nebo co? :astonished:
my teda naštěstí pořád spinkáme od 20:00až do 5 do rána a pak se budí až kolem 8-9ráno a teď chrní u nás v posteli a to si dá dycky tak 2 hodinky spánku,takže luxus,no doufám,že se nám to nějak rapidně nebude měnit,to bych nerada :sweat_smile:

Hani-ať je Sofinka brzo v pořádku,chudina malá :wink:

Sun-vy dobře pořiďte na kyčličkách :dizzy_face:

no nám pořád nedošla pozvánka na vítání občánků-tak nevím kdy na nás dojde řada,ale prý se tak moc rodí,že to musí dělat na etapy,tak uvidíme
29. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
reni my taky nebyly přivítané :confounded:
29. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Kači :grinning:

Nás taky ještě nevítali :unamused:
29. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
tak nás asi budou vítat až budou prcci větší než se dostanem na řadu,asi fakt nestíhaj a rodí se osto šest :sweat_smile:

unás se to nějak zatahuje,a ráno to vypadalo celkem nadějně :confounded:
29. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Reni nestraš, my jsme kousek od vás a tady to vypadá nadějně pořád, plánuju jít ven až mě sedne obíd :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak kyčličky v pořádku jen ještě nemáme jádro, tak v půl roce ještě jednou. a u dr. jsme byli chvilku vážíme 6,2 a píchanec nebyl ještě to nemá úplně zhojený a taky nemá mít rýmu tak dorazíme někdy později. u nás nakonec vysvitlo sluníčko, ale docela tam fučí. no opravdu jak tak koukám je ten 3. měsíc nějakej přelomovej :confused:
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsme zpět,tak naštěstí se jí ty hleny zatim nikde neusadili,máme odsávat co nejčastěji,dostala mucosolvan na kašel,libenar na zvlhčení sliznice,otrivin na rýmu a ještě jsme koupila panadol baby kdyby měla zas teplotu,ale ten se má dát jen pokud je víc než 28st..tak snad to bude co nejdříve ok..
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Sun, tak to je fajn, že máte kyčle v pořádku :slight_smile: . A váha je taky pěkná :wink:

Hani, vy jste teda vybavení :wink: . A co ta flaštička a dudlík, zkoušela jsi to ještě?
29. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
no možná spíš 38 :wink: tak snad to brzo zabere a sofinka bude fit, musí to být pro ty mimča hrozný :frowning2:
tak tady zas vylízá oskar,tak nevím co malé odpo ven oblíct,včera měla jen tenký dupky a dnes jí budu balit do deky,no ta zima to bude mazec,vůbec se nato netěšim :unamused:

sun-malej je kus chlapa,pěkná váha :wink:

Hani-tak se stím co nejrychlejc poperte ať je malá brzo zdravá
Reni, já do deky balím už tak týden. Ale mi chodíme dopo, tak je kosa.
29. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
díky holky. :slight_smile: já už dávám body punčošky kalhoty a mikču a čapku a capáčky, no v zimě to oblíkání bude fakt záhul mi to stačilo dneska u ortopeda svlíknout oblíknout přejít k dr. slíknout oblíknout jsem z toho byla zpocená jak myš. jsem filípkovi dneska koupila čaj pro celkovou pohodu tak jsem zvědavá jak zabere :grinning:
29. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Sun, tak pak napiš, jestli je Filípek na pohodu :grinning: :wink: . Já bych potřebovala čaj pro spánek, protože jestli dneska Mareček zase nebude spat (jakože zatím vypadá, že ne), tak mě štrejchne :zipper_mouth:
29. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
jéé, tak to Alex je asi otužilec. Dneska dopo měl ponožky, tepláčky, body s krátkým rukávem, mikinu a čepičku a přikrytej byl dekou a určitě mu bylo teplo, protože ruce měl teplé.
Jinak teď chrní, jsem zvědavá jak dlouho bude, už je tam hodinu a kousek.
29. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Blani nezkoušela ted jí nebudu trápit,ale doktorka říkala že kdyby měla opravdu hlad tak si tu flaštičku vezme,kdyby jí nic jiného nezbylo,ale třeba 2 dny trvá,než si na ní zvykne,chci to zkoušet až jí bude líp..
Sun to vám dopadli kyčle jako nám,jadýrka taky ještě nemáme..
Sofinka na dnešní prohlídce vážila 5080g takže za 3 týdny přibrala 180g-pěkně málo,přitom jí kojim každé 2h a mlíka mám dost,tak nevim kde je chyba..a měříme 62cm..
29. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo dám vědět blani snad to zabere, a na dobrý spánek tam měly čaj taky :wink: hani tak sofinka bude drobná, když nepláče hlady tak si myslím, že je to v pohodě, nebo dr. něco říkala? filípek ted jak hrozně slintá tak má kolikrát mokrý úplně rukávy a kolem krku nevím co s tím vždyt mu kvůli tomu bude zima no a v zimě tam bude mít asi rovnou rampouch :fearful:
29. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
No doktorka se mi akorát zeptala jestli mám dost mlíka a at přijdu příští týden na převážení..
Sun tohle přesně dělal sousedky syn Oliver narozen 30.5 a včera mu vylezli první dva zoubky,takže možná se Filípkovi už taky klubou..
29. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
taky jsem na to už myslela hani, ale co s tím? s tím slintáním, vždyt až začne mrznout tak mu tam ty ruce přimrznout? a rukavice nemají nejspíš smysl skončily by v puse taky :grinning:
29. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hani, tak to jo :wink: . A nehýbe se Sofinka hodně? Že by to všechno vycvičila :wink:

Jitu, tak to je fakt otužilec :wink:

Tak Mareček zase tak strašně plakal (už byl unavenej) a nešlo ho uklidnit, tak jsem ho narychlo zamotama do Karpa (aji bez nácviku jsem to zvládla :grinning: ) a teď už snad spinká :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Sun, a on po sobě tak slintá aji venku? Tak to je pěkně naprd :unamused: . To bych se taky bála, že nastydne.
29. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.