• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jéé, tak já jsem dnes Štěpánka taky oblíkla do mikče, bodyčka, tepláčků a ponožky, jo a čepka a zakryla tenkou fleecovou dekou. A bylo mu fajne :grinning:

Sun, já taky čekám, kdy mu něco v té pusině vyleze :grinning: Ony se možná jen zakládají, takže než vylezou může ještě chvilku trvat, ale myslím že celkově ta změna bude kvůli těm zoubkům. Dnes mám zatím celkem klid...musím zaťukat :grinning: Jen se pořád chce přetáčet a plazit, tak se u toho zas nervuje...paličák...
29. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
no když nespí tak jo :sweat_smile: on si střčí ruce do pusy tak oslintá rukávy atd. no snad to trošku přejde. doma je to horší a na břiše to je úplně nejhorší to bych pod něj mohla dát lavor :grinning:
29. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak mu to vydrželo 10 minut :rolling_eyes:

Sun :grinning:
29. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
tak filípek spí od půl jedný ve dvě měl jíst a chrní pořád až se vzbudí tak nakojíme a pak vyrazíme na chvilku ven na čerstvej vzduch, aby se mu večer lépe spalo. já toho vaše karpa čtu pořád jak kapra :grinning: ale to by sedělo ne? :wink:
29. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky.. :slight_smile:
jee sun, pekna nova fotka :wink:
tady se schyluje k desti, takze zadna prochajda, ale uz jsme byly venku rano, ja si dosla ke kadernici, sabca to prospala :slight_smile:
jinak teda vlasy mi padaji silene, vam nikomu ne? jim panthenol kapsle, snad to zabere, je to pry normalka po porodu.. :unamused:
29. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
díky andrej, tak já vlasy zatím dobrý (tuk tuk) a co máš nový účes? se pochlub.my jdeme ted na chvilku naprocházku zatím je tam dobře, jen fučí. martin ho má oblíkat a místo toho tam s ním dělá blbiny tak nevím, kdy se vypravíme, ale už začíná fnukat :grinning:
29. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Andrej, mě taky padají. Ale v těhu mi skoro vůbec nepadaly, takže se hlava asi čistí. Ale myslím, že nepadají o moc víc, než před těhu. My jsme vždycky měli všude moje vlasy :sweat_smile:

Podařilo se mi uspat Marečka podruhé, tak snad to vydrží dýl. Nechala jsem si ho radši tady v obýváku.
29. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
sun, nic noveho, klasika.. lehce prosvetlene melirem a zastrihane konecky..
priste bych si mozna dala cokoladovou ofinu a svetly i cokoladovy melir, ale prave jsem ted toho nechtela moc, kdyz mi ty vlasy tak padaji a mam jeste i lupy..
29. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoj holky...jdu na vás jen juknout mám střevní chřipku...hrůza, furt mi je blbě...zatím to nikdo nechytl naštěstí trpím jen já!! tak pa a někdy vás dočtu|!!! :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Sofinka spí skoro celé odpoledne-to je dobře..
Mě vlasy nepadají-zatim tuk tuk ale sousedku už sem ostříhala na krátko,protože tý padali fakt dost..
Holky já musim taky někam vyrazit nebo mi doma už hrábne,od porodu jsme nebyla u kadeřnice,na kosmetice na masáži-hrůza..
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Šmouli :confused: , tak ať jsi brzo fit a nikdo to nechytne :wink:

Hani, ty se máš :wink: . Mareček teď začal brečet :frowning2:
29. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
smouli super fotka :grinning:
tak at je ti brzy lip.. tomovi vcera vecer taky nebylo nejlip, ale spis se prejedl.. delala jsem vinnou klobasu s bramborama..
pockej hani, ty ses vlastne kadernice vid nebo ne? ja ti ted nevim :grinning:
ja uz byla u kadernice podruhe, ale nikam jinam nechodim.. manikuru, pedikuru zvladam sama a na masaz mam tomase :grinning:
29. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Andreasku jo jo sem kadeřnice,ale na vlasy jsem jezdila za kamarádkou,sama si melír neudělám,jenže ona na mě ted dost kašle,tak mám smůlu..já dělala v salonu kde bylo vše kadeřnictví,kosmetika,manikura,masáže,pedikura takže jsme si z holkama vypomáhali navzájem,to bylo fajn,ted jsem poněkud zanedbávána a taky nemám tolik peněz abych chodila do nějakých salonu..ale masáž bych potřebovala záda mi pěkně bolí..
29. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Smouli tak at je ti brzo líp :wink:
29. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
U kadeřnice jsem byla jednou, bohjatě mi to stačí, chodím nejdřív po dvou měsících, podle toho, co mám na hlavě, teď musím za ty dva, protože má stříhanou ofinu do šikma a tu si sama pořádně neustřihnu. Taky bych chtěla mít sousedu kadeřnici :grinning:

My byli poctivě venku dopo a i odpo, teď teda pěkně fučí, honí se tu černé mraky, ale nepršelo. Jen jsem před barákem musela vyndat z kočárku hromadu lupení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alex spal v poledne něco nad dvě hodinky, teď asi půl hodiny v kočíku, dopo taky v kočíku, teď tedy spíš pozoroval to lítající lupení, stáhla jsem mu boudu, aby něco viděl a pak z toho usnul. Teď tu na dece hypnotizuje hračky na hrazdě, už asi zase neví, že do nich musí bouchnout rukou :grinning:
29. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
jitko ja taky chodim po dvou mesicich.. prave ze to silene leti, byla jsem 5. srpna, no tak skoro dva to budou no.. :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
tak jsme doma začalo se zatahovat a dost tam fučí tak jsme to radši zabalily, filípek spal tak jsem ho musela vzbudit, ale vyspal se do růžova ted tu řádí v křesílku :grinning: šmouly tak at jsi brzo fit ta fotka je super nellinka už se chystá na zimu co? :grinning: tak mojí kadeřnicí je máma tak je to super :grinning:
29. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Jo, Šmouli, takový klapky jsem taky nosila :grinning:
29. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Jitu, co šátek, prodala jsi?
29. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
my jsme byli taky venku,teďka Vojtíšek spinká v košíku,dneska má nějaký spavý den,doufám,že bude dobře spát i v noci.Zase jsem utrácela,koupila jsem mu dvoje punčošky,ať je pak teplo na nožičky.
Jinak venku měl ponožky,kalhoty,body s dlouhým rukávem,mikču,čapku,a zima mu nebyla,byl krásně teploučký.
29. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
holky v tom šátku už se nedají ty mimča nosit? my když máme ponožky a někdo ho vezme z kočáru tak má kalhoty až nad kolenama a taky ponožky rychle sundavá tak ted už dáváme tenký punčochy.
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Sun, jo dají.
29. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
tak proč je prodáváte a kupujete ty nosítka to je lepší? tak se mi podařilo filípka uspat snad vydrží alespoň půl hodinky už začínal být protivnej, ale zase nechci, aby spal moc, aby si ten spánek šetřil na noc :grinning:
29. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Blani, zatím ne.
Sun, já mám elastickej šátek, ten je omezenej váhově, ikdyž správně by se v něm malej ještě v pohodě měl nosit, ale jak je živej, tak se v tom elastickém dokáže odpérovat a pak mi to není pohodlný.
29. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
aha tak to jo dík za vysvětlení :slight_smile: živej no to mi povídej já mu ted dávám dudla aby usnul a on mě chytne za ruce a začne se přitahovat :slight_smile: se zase naučil něco novýho tak to chce trénovat.
29. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Alex už se taky snaží přitahovat. Navíc se mu párkrát povedlo otočit ze zad na bok, tak ještě kousek a je na bříšku, to už ho nebudu moct jen tak někde odložit :grinning:
29. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
to ne už to jsou pěkný divočáci :slight_smile: aby jsme si začaly dávat pozor. teda ten chrápe kam se hrabe táta jen co se vzbudí tak půjdem vysávat to bude asi běh na dloouhou trat s tou rýmou. :confounded:
29. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Tak jsme byli na prošce a fůůůj pořádně jsem vykosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: foukal parádní severák :rolling_eyes: nojo no už tu máme podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Sun, přesně jak píše Jitka :wink:
29. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
no tak už je po spaní no vidíte jak poslouchá jsem řekla půl hodky a je to půl hodky :grinning: jdu ho zabavit zatím
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.