• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun koukam že je malej přesnej jako hodinky :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
tak my sme byly asi 2 hodiny venku,ale ztoho mi hodinu prořvala,asi sewm jí moc nabalila tak se jí nelíbilo to oblečení a byla zabalená do deky :angry: páč jak sme došly dom a vyslikla sem ju tak pohoda

no mě štréchne v zimě až bude ve fusaku,to bude na moje nervy,to budou procházky tak na půl hodiny a dom,páč ona prostě nesnese být navlečená a zabalená do deky,to mi dnes teda předvedla v plné parádě jak se umí vstekat :angry:

no zachvilku jí opláchnu nakojím a půjde bucat
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
už je mi trochu líp :confounded: jsem vás dočetla konečně-ani nic nového koukám...všichni vám slintaj a jsou to šikulky :dizzy_face:

taky se snažím malou otužovat.....dost mě napadaj at ji obleču a dám do deky a pořádně přikreju ještě :grinning: tak malá mívá studené ručičky někdy ikdyž je docela ustrojená, ale to se prý pozná jen podle nosu!!
jinak je taky většinou v krátkým body, ale byli vedra....já mám s dlouhým rukávem jen asi dvě body :confused:

nemocný zatím tuk tuk nejsme - jen jááá chudinkááááá žeru furt suchý rohliky!!
a už nekoukám po fidorkách...spokojeně kolem nich projdu a nemám už konečně ty děsný chutě :sweat_smile: :wink:
29. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
čus Milu!!! :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Reni no taky si říkam že to v zimě bude děs to oblíkání :rolling_eyes:
Šmoulo nazdar posránku :grinning: :grinning: tak ať jsi brzo fit :wink:
29. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
s tim oblekanim to je fakt, ted v lete to byla brnkacka..
29. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Šmouli, Mareček má věčně studený ruce. Ale to má po mně :grinning: . A jak ses kdysi ptala, jestli naše mimča mají na ručičkách nebo nožičkách takové mapy, tak Mareček je poslední dobou taky mívá a známá sestřička mi říkala, že se jim to udělá, když jim je zima.
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Já teda mám víc dlouhých rukávů, než krátkých :grinning: . Ty krátký jsme moc neunosili.
29. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
no tak to vidíš blani :grinning: a mě dr říkala že to není vůbec ze zimy, ale je to nejaký nerv a ten udělá ty mapy :sweat_smile: čert aby se v tom vyznal. Malá usla, jdu si bucnout!! papa :wink:
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Šmouli :grinning: . Ale já bych to fakt asi viděla na tu zimu, protože když to teď pozoruju, tak se to Marečkovi udělá, když větráme prdelku nebo je nahulatej a vystydne. Tak to hezky vylež :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jé tak já taky někde četla že to není ze zimy,ale že se těm mimčům jen ze začátku špatně prokrvujou okončetinky :confused:Honzula to mívá taky,ale to ikdyž má teploučkej nosík
29. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak nechci to zakřiknout, (tuk tuk :grinning: ) ale dneska to uspávání byla rychlovka během deseti minut,po pěti vypadl dudlík a chrní dál :grinning: jsme před koupáním dělaly blbiny tak to bylo super, řehtá se čím dál tím víc a je to super. tak mapky máme taky většinou na rukou při koupání.
29. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
Sun tak to Filípek usnul krásně :slight_smile: nám se dnes povedlo i bez dudla :wink: to je div :grinning:
29. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak to my by jsme nezvládly :sweat_smile: už si na něj dost zvyknul, asi je dneska nějakej dobrej vzduch. jo a k tomu oblíkání to bude boj, malej nemá rád, když ho oblíkám tak většinou řve a vůbec nemá rád čepice.
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Sun jj tak čepice se u nás taky netěší žádný velký oblibě :sweat_smile: :wink: a oblíkání no nemužu říct že by u toho byl zrovna blaženej,ale když má dobrou náladu tak to přežije v pohodě :grinning:
29. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
kačí pamatuješ jak jsme před rokem tady čekaly na testy :grinning: už to bude za chvilku rok co jsem tam našla dvě čárky a ted tady leží v postýlce to naše zlato je to neuvěřitelný. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Sun jó zdá se to jako včera co :wink: :slight_smile: to je neskurečný jak to utíká :confused: :slight_smile:
No nic musí uvolnit PC manžovi :wink: tak páááá a dobrou noc :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Alex má tu "mramorovanou" kůži taky. Někdy možná je to od zimy, ale většinou ne, protože to měl i ve vedrech a dělá se mu to třeba když pase koníky a o ty ruce se opře. tedy tam si toho hlavně všimnu :grinning:

Jo a taky jsem vypozorovala, že se mu propadne fontanela, když se vzteká, vztekloun jeden. :grinning:
29. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
tak my jsme dneska zas prořvali den :unamused: Asi se fakt navracíme k dřívějším zvykům :grinning: Já se picnu fak :wink:
Naštěstí uspání proběhlo v pohodě, nakojit, odříhnout, položit, přikrýt, dát dudel, pohladit a odejít :grinning: A ono to vyšlo. Neuvěřitelný, po dnešku, kdy už jsem malou musela uklidnit Sabem na dudel, hmmmmm :astonished:
29. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj.
Dneska chválím Alexe - od půl 8 do půl 7 a nekonalo se žádné nahazování dudlíku apod. Teď už zase podřimuje v postýlce.
Tady chčije, mě bolí hlava, tyhle změny počasí nejsou nic pro mě, zvláštní, že v těhu mě to netrápilo.
30. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Jitu, tak to byla super noc :wink: . Tady taky prší a já mám z toho úplně blbou náladu :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Blani, jj, super noc. Ikdyž on spává v kuse aspoń do 4, ale dneska se překonává.
30. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoooj holky!!
tak já zas chválím nelu...dnes jsem se podlouhé době vyspala a že jsem to už potřebovala....usla v 19h-1h-7h a z toho lítání na hajzl jsem zhubla jen kilo :angry:

tady zatím neprší, ale brzy asi začne, ale já jsem ráda že je takhle docela, malá mi hezky spí v tom chladnu!
30. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Mareček se mi vzbudil ve 3, v 6 a pak v 7.

Šmouli, Marečkovi se taky dobře spí, ale museli bysme být venku :unamused:
30. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak venku už jenom mrholí, tak přemýšlím, jestli vyrazíme. No, mohla bych prubnout tu novou bundu s kapucou :grinning:
30. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
No my vyrazíme určitě, je tam krásný vzduch, jsem otevřela v ložnici dokořán, prcek se mi placatí na přebalováku, snaží se dosáhnout na kašpárka při pasení, ha už se mu to povedlo :confused:
30. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
míšo tady se taky furt větrá až mi radek nadává že z toho dycky nastydne :unamused: ale to se muší že jo!!!!!!!! :wink:

zatím se cítím docela fajně až na ten žaludek trochu na vodě...dám kafe po 5dnech tak uvidím :sunglasses: :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
a holky jak to máte s prckama během dne od rána...mě nela dýl jak 2h nevydrží byt vzhůru a vytuhne tak na hodku...pak zas třeba 1-2h vzhůru a zas vytuhne....
30. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Jitu, jo, je tam fakt perfektně. Ale taky pěkná kosa. Počkám, až se mi dovaří těstoviny a vyrazíme.

Šmouli, Mareček taky tak, jenomže on vytuhne u mě a když ho položím, tak se většinou probudí. A to teď nějakou dobu nedělal. Jsem ho uspala a mohla položit a teď tak 2 dny blbne, tak nevím.
30. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
dobré ránko, tak my jsme dnes vstávaly ve tři :confounded: ještě chvíly to takhle půjde a jsme na začátku :rolling_eyes: jo šmouly taky většinou tak po dvou hodkách začne bejt protivnej tak ho jdu uspat někdy usne sám.
30. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.