• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Smouli, jak kdy. Většinou chce po dvou a půl hodinách jíst a v tom cyklu si aspoň na dvacet minut vždy schrupne. Někdy spí dvě hodiny, to ale jen po obědě a v kočárku spí třeba půl hodiny a pak už kouká, kde co lítá, včera tedy doslova, kočár měl plnej lupení :grinning: Akorát od těch 17 do koupání většinou nezabere dýl než na 10 minut a někdy ani to ne.
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
My máme 11 stupňů.
Tak jdu oblíkat, nakojit a razíme ven.
30. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
tak my máme skoro třináct, ale nikam nejdem, ted jsem malýho uspala tak se vrhnu na úklid :slight_smile: a pak si doufám, ještě v klidu stihnu vyfoukat hlavu.
30. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráínko holky,tak my opět ukázková noc,usnul v devět a vstával po šesté a pak jsme usli ještě v osum a vstávali v devět.Teďka řádí pod hrazdičkou.Venku počasí fakt nic moc,celou noc pršelo,ale ven musíme. :unamused:
30. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak prďola vstával ve 3,v půl 6 a pak v 9 :wink:
30. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky..tak Sofince už začíná být asi líp,teplotu nemá a rýma taky pomalu ustupuje,ovšem v noci se stále budí tak po 2-3h s pláčem takže doufám že toho se taky zbavíme,dřív spinkala krásně 6-7h a když se probudila tak si jen tak broukala,ale ted má ještě skoro zavřený oči a úplně hystericky pláče a uklidní se jen u prsa :frowning2:
Venku je hnusně tak budeme celej den zavřený,akorát vždycky vyběhnu s Rozárkou..
30. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Hani to je dobře že je malé líp :wink: a neboj i to spaníčko se časem zase srovná :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
tak to je dobře, že je sofince líp jen zůstante doma není tam o co stát my taky dneska nevylezem odpoledne přijede nejspíš návštěva. je tam taková tma, že tady u pc musím svítit. tak filip už je vzhůru to zas bylo spaní půlhodinový :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Sun Honzule dřímal sotva 15 minut :unamused:
30. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
:grinning: to jsou teda spánky co :sweat_smile: člověk toho opravdu stihne mnoho
30. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Sun :wink: jj a toho ještě musím udrncat v koši a pak drncat pořád :rolling_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my se taky navracíme na začátky, už jsme chrupkaly celou noc a teď se jí ty intervaly začínaj pěkně zkracovat, místo aby se natahovaly :angry:
První noc se vzbudila ve 3h, pak v 6:30, druhou ve 2:20h, pak v 6 a včera v 1:40h a 5:30h, no doufám, že tohle si holka brzo rozmyslí :grinning: :grinning: :grinning:
Já si myslím, že je to tím spurtem, hltá jak divočák a málem se mě u toho zalkne, asi má fakt hodně hladík :wink:
30. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Charlie jj nám se ty noce taky začínají kouskovat :pensive: minulý týden spal celou noc a teď na to jen vzpomínám :grinning:
30. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak jsme doma. Teď dokonce přestalo i pršet.
Ale malej se krásně prochrupnul, vzbudil se až v sámošce.

Hani, mně doktorka řekla, že chodit ven furt, že se jim na vlhkém a chladném vzdcuchu líp s rýmou dýchá. Tak pokud nemá horečku, tak bych šla, pořádně ji oblíkla. To nemůže uškodit.

Charlie, to asi bude spurt. Bývá kolem toho třetího měsíce a pak ještě v půl roce.
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
katy ty mimča to koukám mají asi fakt naprogramovaný, je to to samý co máš ty, Sun....

Jitu já si to taky myslím, podle toho jak strašně moc tahá mlíčko, to skoro přes den neznám.. Jako tu intenzitu, ne :grinning:

Já se ven chystám, ale až odpo, teď malá chrní, tak jsem ráda, že je klid a že můžu něco doma porobit a surfovat po netu, to já ráda :grinning:
30. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
tak u nás právě začalo tak jsem si říkala je tu zima zapnu topení a ono už zapnutý bylo :astonished: charlii u nás je to to samý vracíme se do šestinedělí :unamused:
30. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Já nemám co zapnout, u nás se ještě netopí, ale už to máme "jen" 22,5 stupně. Klesá to klesá.
30. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky to je mi líto,že vám prckové takhle v noci řádí,my zatím spinkáme dobře,a to doufám zůstane,podle Vojtíška bych si mohla nastavovat budík,mezi půl šestou až šestou je vhůru,hold asi nechce aby to tatínkovi bylo líto,že musí stávat do práce. :grinning:
No za chvilku taky vyrazíme ven,malý s erozhodl že teda pojí,poslední dobou pěkně stávkuje,prská mi u toho,jsem zvědavá jak budeme papat pak mrkvičku to abych si nasadila nějaký kryt na obličej,a všechen nábytek schovala pod nějaké plachty :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
jitu, ale pořád máte tepleji než my :sweat_smile: my topíme a máme 21. už aby byly ty nový okna snad to trošku pomůže.
30. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Jé tak my netopíme a máme 21,5 :wink: ale včera večer mi to přišlo jako pěkná kosa :grinning: a teď ze mě leje
30. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
No mně zima není, ale malému už to moc večer po koupání myslím neprospívá.
Ale dneska se "vykoupe" na vaničkách, pak už nám koupání nedoporučují, tak nekoupu a zítra už snad budou topit, abych mu zavlažila aspoň na nahatou chvilku před a po koupání.
30. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak jsme doma, jsem celkem vymrzla :sweat_smile: . Už je oběd v troubě a já mám hlad, jak vlk.
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
My teda máme 22, ale malýmu při koupání už přitápíme, protože se třepal zimou.
30. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Blanko :grinning: :grinning: Vymrzla? Co budeš dělat v zimě.
Já měla triko a větrovku a bylo mi docela vedro.
30. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jitu, to jsem si taky říkala :grinning: . Já měla triko s dlouhým a bundu řekla bych dost teplou :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak my koupem v pokojíčku a taky tam přitápíme :wink: elektrickým fukárkem a pak to vyvětrám zatímco malej dlabe :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky:http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska-se-ma-snizit-o-tisicikoruny.html :angry: to jsme to měly jen tak tak co?
30. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tý jo, to je teda skok dolů :confused:

Holky, co dneska vaříte? Ať mám inspiraci na další dny :wink:
30. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
no mě by se to asi ani nedotklo, když mi socka doplácí :sweat_smile: malej na chvilku usnul tak snad stihnu vyfoukat tu hlavu.
30. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: kdo mi smazal foto :astonished:
30. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.