• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
haha tak už je vzhůru :rolling_eyes: blan já jsem dneska dělala těstoviny se sýrovou omáčkou
30. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak to teda ne!!! :angry: si tam dám znovu!

a cože to je ten spurt??slyšela jsem o tom, ale nezajímala se o to...ted mě to zajímá :grinning:
30. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj sun taky bych si dala těst se sýrovou om...jak to děláš?? do smetany sýr?? :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Šmouli, já jsem myslela, že ty :sweat_smile:

Sun, aha, tak to nic. Já mám dneska zapečený těstoviny se špenátem, takže zítra těstoviny nee. Mně by to teda nevadilo, ale manža by se netvářil.
30. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky šmouly, měla jsem tu jednu z pytlíku jen se přidala voda, ale nic moc :confounded: filip se tady vzteká zívá pusu do kořán asi ho zkusím ještě uspat nebo co. jo a jaký bylo cígo šmouly?
30. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Blani já dělala včera plněný papriky s rajskou :wink:
Šmouli bych tak tipla že ti smázli foto že tam byla malá sama a né s tebou :wink:
Sun no jo malej dřímal taky jen 10-15 minut :confused: tak půjdem odpo ven a snad se ukodrcá :wink:
30. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsme právě snědla gulášek od tchýně,Sofinka opět spí,dobře jí asi ještě nebude,protože skoro pořád spinká,vždycky je vzhůru tak max.hodinu a pak tak 2h spinká..tak já jdu pověsit prádlo..
Tak mě je mateřská taky šumák,ale je to fakt mazec o kolik to chtějí snížit..
30. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jé, tak gulášek bych si dala, ale neumím ho :frowning2:
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
ale dyk nic snižovat nebudou, jsem to četla!!

ten spurt????????? :astonished:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak to já gulášek umim,ale tenhle jsme si přivezli z víkendu..se těšim až přestanu kojit na zelí to přímo zbožnuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
nebudou snižovat rodičovský příspěvek, ale mateřskou jo. tak u nás umí guláš martin,ale měly jsme ho minulý týden mńam. no já budu muset udělat ještě něco rychlího k večeři protože martin taky těstoviny ne ee. mě tak honí mlsná ještě, že tu nic není :grinning:
30. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Na zelí se taky těším :grinning:

Šmouli, je to období, kdy mimčo nějak víc roste a chce víc papkat (aspoň myslím :sweat_smile: )
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Sun, tak to já teda večeřu dělat nebudu, ať si dá těstoviny nebo nejí :grinning: . Ale on to sní. A mlsná mě teď teda taky honí a my tady něco máme. Ale nedám si.
30. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
no je tam stejně už jen jedna porce, takže se bude muset něco přidělat, i když dneska byl dopoledne u zubaře, tak aby mu těstoviny nepřišly vhod :grinning: jo šmouly tak nějak to je s tím spurtem. já jím zelí normálně a zatím dobrý.
30. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
blani, zapekam cuketu :wink:
byla jsem na koznim s tim ekzemem na ruce, tak mam predepsany kortikoid, tak budu mazat..
30. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Andrej, tak ať to zabere :wink:
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Nejhorší je, že ani nevím, cp bych so dala :confounded: . Jak su doma, tak nejsou nápady.
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
jo to je horší než vařit, vymyslet co. tak jsem stihla dát do trouby ještě bábovku jsem zvědavá jak se povede, abych měla návštěvě co nabídnout. tak at se ruce brzo zahojí andrej.
30. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky diky, ten ekzem je fakt otrava :unamused:
30. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jsem si vytáhla ven kočárek a než jsme se vykodrcali ven tak sprchlo a tudíš je kočár mokrej :angry: :angry: no teď už neprší,ale my musíme smrdět doma než uschne :frowning2:
30. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
kaci tak ho vyfenuj :grinning: :sweat_smile: rada nad zlato, vid..
my byli venku dve a pul hodky rano, ted uz asi nepujdem, je dost hnusne..
30. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Andresku :grinning: :grinning: no já teď malýho nakrmim a pak si sjedu na poštu(tchyně bude hlídat) a pak už to určo bude suchý a vyjedeme ven :wink:
30. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Kači, to ti tak rychle uschne :confused: ? Tak vem prcka do manducy, jděte na poštu a projděte se :wink:
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
holky tak uz jsem zalozila treti albicko.. co pak budete delat, az budete mit tri plna?
30. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Andrej, krásné fotky :slight_smile: . Sabinka už drží hlavičku? No, asi promazávat :unamused:
30. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
tak bábovka se povedla už jsem spucla tři kousky :sweat_smile: to můžou být jen tři alba?? andrej krásný fotky, můžu se zeptat jakej foták jste kupovaly? přemýšlím, že si taky pořídíme novej nebo kameru nevím? musíme to promyslet zase si nemůžeme moc vyskakovat jestli začnem stavět, ale za porodný by to snad šlo.
30. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky, až bude mamča krmit z flašky, bude stačit, když ten dudlík jenom umyje horkou vodou nebo přelije vařící z konvice? Koupila jsem ten Mam a Marečkovi vyhovuje víc, než ten Avent, tak bude pít z něho a je jenom 1.
A taky jestli, když budu ve škole odsříkávat, musím každé 2 hodiny a nebo bude stačit jednou třeba za 4 hodiny, ale obě prsa? Ať nejsu víc na záchodě než ve třídě :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
blani já si myslím, že by stačilo za ty čtyři hodky obě, dudlík jsem omývala horkou vodou a jednou za den hodila do toho sterilizátoru.
30. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Sun, tak to je dobře. A to ju porcuješ nějak brzo. To ti už vychladla :confused: ?
Díky, tak jsem si to představovala s odsáváním aji dudlíkem :grinning: .

Malej nějak zas mrčí a nic ho nebaví :rolling_eyes:
30. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jsme vytuhla i se Sofinkou v posteli,ona se taky v tomhle počasí neni čemu divit..
30. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.