• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já jí šoupla na balkon děala jsem jen takovou mini u nás se toh sladkýho tolik nejí tak jsem si koupila malou formu :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo, tak to jo :slight_smile:

Jo jo, Hani, spací počasí :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Blani no já právě nesla na poštu tu Manducu :sweat_smile: :grinning: a kromě toho to na ní mam dobře 5 kiláků :confounded:
Tak jsem byla na poště a ve městě a utratila jsem zase moooře peněz koupila jsem Honzulkovi náááádherný punčocháčky :slight_smile: s mašinkou,s autíčkem a se zajíčkem a ještě ponožtičky s buldozerem,s nákladním autem a dvoje s krtečkem a ještě dvě čepky a sobě 2 trika :sweat_smile: :grinning:
Tak ten náš kukačka spal dneska jestli 2x 15 minut no děs tak snad bude spinkat v noci :wink: tak jsem si říkala že bysme šli ven po koju v 5,ale nevim nevim nějak se tam hnusně zatahuje :frowning2:
30. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak my jsme doma po plavču, pak jsme ještě vzali šátek a šli s psékoj ven.
Dneska jsme zkoušeli první dva kroky k potápění, Alexe to vůbez nevzrušilo, tak to snad tak půjde dál. Akorát to s ním musím trénovat doma, tak abych si napsala někam to heslo, co u toho provolávám :grinning:
30. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Já dneska vařila nebo spíš pekla takovej bramborák na plech, bramborákový těsto, do něj jsem nakrájela kousek uzenýho nebo co to bylo a dala kysaný zelí a šup s tím na plech, pokapat sádlem a do trouby.

Vy s tím zelím naděláte :grinning: Já ho jím bez přestávky a malej je OK.
30. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Kači, aha :grinning: . To máš daleko tu poštu. Hoď fotky :wink:

Jitu, a co u toho provoláváš :grinning: ? A jakej je ten bramborák na plech. Už jsem ten recept viděla několikrát, ale asi jako bramborák to nechutná, co?
Já jsem přemýšlela, že zkusím zelňačku nebo halušky se zelím.
30. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Blani, musím zvolat: "Alexi, áááá šup" :grinning: :grinning:

Blani, docela to chutná jako bramborák, já si kupovala v práci bramborák se zelím, tohle jsem si přečetla v časopise, co maj v Albert jako jeich firemní, tak uvidím, co na to muž.
Halušky jsou moc pracný :grinning: Já teda nemám ani ten cedník na halušky, bo se mi právě zdaj moc pracný. :grinning:
30. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
ahojky holky, jak se máte? jsem tu dlouho nebyla, co je nového? mimísci rostou?
30. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
blani, sabinka uz hlavicku drzi, ale prece jen ji jeste jistim aspon trosku..
ahojky jitusko.. my se mame moc fajn, co vy? :wink:
30. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Blani nové věcičky jsiu v pračce,ale po uschnutí vyfotím :wink: :slight_smile:
Tak náš prcek dneska prdí o 106 :grinning: fakt jak dospělák :grinning:
Jitu rostou jako z vody(nebo žeby z mlíka??) :grinning:
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
kaci ze smetany :grinning:
30. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
tak náštěva už odešla bábovka byla pochválena :grinning: malej se choval vzorně :slight_smile: samá sranda snad mu to ještě chvilku vydrží, holky co děláte, když vám prcci usnou u koja? budíte je nakrknutí? mě je to vždycky tak líto ho budit. :confused:
30. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak u nás se udělalo celkem pěkně tak jsme nakonec na hodku ven vyrazli,malou jsme nabalila jak v lednu,dala jí do kočárku a do 5 minut spala..
Jmisa ty jíš zelí a v pohodě jo?tak to zkusím taky prubnout,malá zatim s ničím problém neměla,tak uvidíme,já zelí úplně zbožnuji hlavně kyselí a segedýnský guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Sun, nebudím a poslední dobou ani krknout nenechávám, on stejně v 90% nejkrkne, tak se nenemáhám a pokud pije svých maximálních 10 minut, tak to neřeším.
30. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
no tak to je dobře :slight_smile: on stejně poslední dobou docela ublinkává, ale krkne si pokaždý i když si teda někdy dává na čas, hlavně v noci :grinning: já taky zelí jím normálně a v pohodě.
30. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Jitu, to heslo sis vymyslela sama :grinning: . Nešlo třeba jenom šup :grinning: . Hlavně bolijou ruce z toho, jak se ty halušky cedníkujou.

Kači, už se těším :slight_smile:

Jitu, tys tu dlouho nebyla :wink: . Šimonek už je velkej kluk, co. Jak mu chutnají příkrmy?
30. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Sun, já teda grknout nenechávám a ani jsem nenechávala :sweat_smile: . Ze začátku, když si grkl, tak se totálně poblil. Teď taky vždycky něco letí ven, ale už si umí grknout. A v noci mi usíná jedině u prsa, takže nenechávám grknout a je to v pohodě. To ani neblinká a nikdy neblinkal. Ale podle mě to je tím, že přes den se strašně mele, tak si hýbe s bříškem a to dělá paseku.
30. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Sun nebudím :wink: nechávam ho krknout jen když je pěkně vzhůru jináč nee :wink: malej dneska pěkně mrzoutí :frowning2:
Holky ještě jsem se vás chtěla zeptat(tedy těch co mají kluky :wink: ) přetahujete předkožku na pindíkovi????já mu s ním nedělám vůbec nic,ale tady na diskuzi jedny píšou jo a některý ne tak jsem z toho hyn já myslela že se nic nedělá :confused:
30. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
kaci, na bulovce v porodce rikali maminkam chlapecku, ze nic nedelat.. tak ja ti nevim..
30. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Andreasku já si právě taky myslím že by se nic dělat nemělo :confused: to by se snad v porodce a nebo doktor zmínili :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Kači, nedělám a ani doktorka ne. Ani mi to neříkala. V časopisech jsem četla, že se to dělá až později.
30. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Katko, nic nedělám a dr. říkali jak v porodce tak naše, že nic nedělat.

Blani, ne, to heslo stanovila instruktorka, asi to maj schválně, jen se to liší jménem, aby pak při hromadném bazénku nebyl bordel :grinning:
30. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak nás přišla OSOBNĚ :fearful: pozvat paní na vítání občánků. Je 17.10 :slight_smile:
Blani díky :wink: já jsem si taky právě říkala že až dýl :slight_smile:
Jinak u nás už se chrní. Alex je po tom koupání pokaždý děsně zmoženej, tak se napucnul, usínal mi u prsa a teď už spí spánkem spravedlivých.
30. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Jitu taky díky :wink:
Děkuji že jste mě ujistili že se nic nedělá :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
tak to je dobře, že nemusím :grinning: ona je to fuška ho uspat. taky nepřetahujem říkala to i dr. tak my jdem opláchnout nakojit a spát dneska jsou přešlapy tak se těším bude tam porod :grinning: tak můžem zavzpomínat :grinning:
30. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Sun jj taky jsem zvědavá jak ten porod zahraje :wink: :grinning: :grinning:
Blani cože osobně???no to čumim :astonished: :grinning:
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
tak zase bylo koupání. je to teda pěknej kolotoč, ale je to krásný. dneska jsem poprvé zvládla navařit a uklidit celej byt a ještě se starat o šimonka. papá už dopoledne ovocnou skleničku a na poledne zeleninovou. je to prča, hrozně mu chutná a papá krásně. teda kromě jablíčka, to je totiž tak kyselý, že se kroutila pusa i mě. jinak už jsme prodělali prní nemoc. měl chycený průdůšky. ale je to obr. má 9 kg a 70 cm...
30. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Jste mi s tim zelím pěkně navnadili asi ho taky vyzkouším..
Já dala Sofču do postýlky jestli neusne sama,ale zatim si tam povídá s kolotočem tak to jsem zvědavá jak dlouho jí to bude bavit..Jiank jak jste se tu bavili o tom říhání tak já jí v noci taky nenechávám odříhnout,usne mi u prsa tak jí přenáším do postýlky ale přes den nechávám odříhnout,ublinkává docela dost čast..
30. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.