• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky vy davate spat takhle brzy?
my po osme teprve koupeme, v devet jeste kojim a usina tak do desate..
30. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Andrej, jj, my přešli na dřívější dobu, malej tak líp usne a hlavně dýl spí :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
jitko tak to je super, taky mozna vyzkousime :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
my jsme přes léto koupali v 8 a teď, když už se stmívá brzo, tak v 7. ještě si hraje sice, ale je v klidu, vždycky ho to koupání nějak uklidní.
30. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak Sofinka mile překvapila a opravdu v postýlce usnula,kolotoč jsme natahovala pouze 2x-to teda čumim..jdu koukat na Přešlapy a žehlit..
Sofinka je zvyklá na koupání kolem 19h pak už začne být protivná,takže jí vykoupu,nakojim a do 20h vždycky usne..
30. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky, nemate tip, co koupit tchynce k narozeninam?
a jeste teta tomase nam zaridila stavebko pro malou, tak te taky chcem neco koupit.. ale nevim co.. poradte.. :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Andrej, záleží, kolik chceš investovat.

Hanko, Alex je taky později protivnej, většinou ho po půl 7 svlíknu a on se batolí nahatej na přebalováku, to ho na nějakou dobu zabaví a před sedmou jde do vany, kde je tak 10 minut a v půl 8 je většinou tuhej. Ale dneska po tom plavču byl tuhej už v 7.
30. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
jitko, to je vcelku jedno, hlavne, at to udela radost :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak jsem hlady vylezla. Alex tedy v pů 6 chtěl jíst, ale už zase chrní.

Andrej, my kupujem tak různě - nějaký šperk nebo hodinky, ale i pouzdro na brýle, poukázku na masáže, kosmetické služby - kadeřnictví apod. nebo třeba peněženku, tchýně je kancelářská tak jsme kupovali i hedvábný ručně malovaný šátek.
1. říj 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . My jsme taky od 6 vzhůru a Mareček se tvářil, že by ještě spal, tak jsem ho uspala, dala do postýlky a v tu ranu se vzbudil :rolling_eyes: . Tak ho mám teď vedle sebe.
1. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Tak Alex chrněl asi do 7, pak chtěl jíst a teď je ještě v postýlce před chvilkou si vykládal s osazenstvem, ale teď je ticho, tak možná ještě zabral.
Já už vyžehlila a teď se jdu osprchnout, napěchovat myčku. Dneska máme v 10 tu chirurgii, tak ať je tu relativní pořádek, kdyby byl Alex pak neš´tastný.
1. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Co na chirurgii :confused: ? Jsem asi něco nepostřehla nebo zapomněla.
1. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Jo, už vím, zapomněla :sweat_smile: . Tu uzdičku, že? Tak hodně štěstí, ať to Alex zvládne. A ty taky :wink:
1. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
jj, uzdičku pod jazykem.
1. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu zak ať tu chíru v poho zvládnete :wink: oba dva :slight_smile:
Blani tak to jsme na tom stejně malej papal v půl 7 a pak taky že by ještě chrněl,ale prd sem ho dala do postýlky a ani ťuk :grinning:
1. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Kači :grinning: . No jo, chlapi :grinning: . Ale on má úplně malý očička. No, jak ho teďka někdy nakrmím, tak pak vyrazíme ven a bude spinkat. Ale je tam teda pěkná kosa, větší než včera. Ještě jsem radši ani na balkon nevlezla :sweat_smile:
1. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
AHOJ JÉÉÉ JITU TO JE NĚJAK MOC 9kg na 4měsících néééé :astonished: no oni to ti prckové snad vyběhaj pokud nemaj dispozice po rodičích :unamused: nebo příbuzných :unamused: jako bráchy 6tiletej Mates 40kg hrůza, buřt jeden. To je jako děsný, jak von žere a oni ho nechaj!
mnoooo ale ne druhou stranu co bych dala za to kdyby ta Nikola moje takhle chvíli jedla, aby se spravila :grinning:

jsme dneska zase pěkně spinkaůi....to je prostě paráda se vyspat, ted usla jdu žehlit, mám toho hafo!
1. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Blani u nás už svítí sluníčko :wink: vypadá to že bude krásně :slight_smile: prcek si mne očička a je pěkně mrzutej tak ho snad udrncam v koši :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Holky, a vám takhle mimča krásně dlouho spinkají i když spí od osmi h?
Já to mám zatím jak andreasek, většinou kolem půl osmý - osmý koupem, pak kojo a kolem devátý desátý usíná.Ale asi to budu muset pozměnit, protože mi už u koja odpadá, kolikrát hned na začátku, nemá na pití sílu, když ji dám do postýlky, tak za 10min je vzhůru a můžem se napapkat :grinning:
Včera jsem ji dala po deváté spát, 3x jsme podali dudel a spalo se, ve 3h se vzbudila, tak jsem se zaradovala, že už si to kojo protahuje (oproti nocím předchozím) a krásně jsem si plánovala jak se vzbudí třebas až v 8h. No naivní jsem byla, plakala hlady už v 6, asi hodinu a půl po tom, co usnula, prostě jak se v noci vzbudí, pak se jí nechce spát i když mi odpadá u kojení, pak ji přenesu a je vzhůru :confused:
Ještě teda teď spinká, tak to taky není tak úplně od věci :dizzy_face: Já jsem vstala, protože mě přijede mamka, jinak bych spala s ní :grinning:
1. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Šmouli, 40kg v 6 letech :confused: . Ještě chvilku a dožene mě :sweat_smile: . Spíš je to smutný, že ho ti rodiče v tom jídle tak podporují.

U nás sluníčko teda není zdaleka vidět. Jsou tady šedivý hnusný mraky. Ale nějak jsem si na ty procházky zvykla, že už to potřebuju aji já, nejenom Mareček :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Jitu ať vám chirda dobře dopadne,

druhá Jitu hlavně že je Šimonek zdravoučkej a to on vyběhá

katy sluníčko?? U nás je hnus fialovej

šmouli holčičky musí být droboučký, je to přeci jen něžňoučké pohlaví :dizzy_face:

blani váš Mareček je k sežrání klučík, koukám se na tvoje alba pravidelně a z těch jeho výrazů mám dost. Je fakt boží:grinning:
Holky všechny vaše děti jsou suprový :wink:

My jdeme dneska na kontrolu, očkování nejspíš nebude, páč máme pořád tu rýmu :confounded:
1. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Charlie, moc díky :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak se mi tady Mareček ududla. Hodil si plyšového medvěda na tvářičku a je to.
1. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
blani nemáš zač, možná je to tím, že je takovej droboučkej, no je fakt superní :grinning:

Taky jsem si zvykla být každej den venku, včera jsem byla domluvená s kámoškou, ale té se nechtělo do toho počasí ven, tak to mě zas neva, tolik outdoorovejch hader mám, že mě nemůže nic zaskočit :grinning:
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno tak já mám za sebou opět skoro probdělou noc,Sofinka usla v 19.30h,vzbudila se ve 21.30h to jsme byla ještě vzhůru,pak se vzbudila ve 23.30h,ve 3h pak v 6h a od té doby zlobí,nechce spát ani jíst,pořád pobrekává a jediný co pomáhá je nošení...a já bych zrovna táák strašně spala..i ten pes ještě chrápe..
Jitko tak at vám to na chirurgii dobře dopadne..
Blani ty vyrážíš ven takhle brzo jo?To mě by ted ven nikdo nevyhnal..na teploměru je 10 stupnů,pěkná zima,nejradši bych zalezla do postele,ale malá tam se mnou ležet nechce..
1. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Hani tak ať se Sofi brzo umoudří :wink: Třebas má jen nějaký bolení a nejde jí proto chrupkat
1. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Hhhmmmmmmmmm tak sluníčko dezertovalo :angry: potvora
Charlie jé tak outdoorovejch hadříků mam taky hafo,ale ještě mi zbívá 7 kilo abych se do mich vešla :sweat_smile:
1. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak já outdoor nemám. Akorát jsem si teď o víkendu koupila bundu s kapucou a je super. Za ty prachy, aby nebyla :grinning: . Ale měli bundy aji za 5 litrů (po slevě :zipper_mouth: ). To by mě zajímalo, kdo tolik prachů dá za bundu. Ale určitě se někdo najde.
1. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Hani, teda, to je Sofinka zlobidýlko. Jo jo, tak brzo, chodili jsme tak v létě a Mareček si na to už zvykl, že když nejdeme, tak nemůže zabrat doma a je pak protivnej.

Kači, to budešmít brzo dole :wink: . Ještě nedávno jsi psala, že 10kg ne? No vidíš :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobre ranko, damy!
Opet jen nakukuju.
Hani, to ma malicka asi rustovy spurt, ne, ze takhle porad chce pit. Drzim palce, at to rychle prejde.
My koupeme tak v pul 7, v 7 kojime a do ctvrt hodinky spi. Pak ji budim tak kolem 22 hodin, kdyz jdu spat a jeste ji nakrmim (to u toho vetsinou spi a i ve spanku si krkne a spi dal) a vydrzi tak do tech 7 hodin.
To mne poradili v poradne :grinning: Budit ji nez jdu spat, abych se vyspala i ja.

A tady taky prsi, uz treti den, fuj pocasi. Ale co, ven chodime, mame nakonec na kocar plastenku.

Blani, koukla jsem se ti do alba, a to foto Mareckovych nozicek v kybliku je naprosto uzasnyyyyy.
1. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.