• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ipusko děkuju :wink: :slight_smile: jé no mě to bolelo jako na ms od 4 od rána po 5-10 minutach a pak od 18:00 začli fakt kontra a v 02:20 byl malej na světě :wink: takže to vypadá nadějně :slight_smile: držím pěsti
28. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Káťo děkuju, kdyby aspoň praskla ta voda :confounded: . Já mám "bolesti" od 10:30
28. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ipuska: tak hodně štěstíčka, snad bude Amálka již brzy na světě :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
katerina85 • děkuju moc :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
ipusko tak to jsem zvedava.. drzim palecky :slight_smile:
28. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak holky, manžel odjel na masáž :unamused: a já čučim zase na tu TV, asi budu koukat na chalupáře, mám ráda české filmy.

Doufám, že bude zítra hezké počasí potřebuji prát, jak je takhle nic moc, tak to vůbec nechce schnout :frowning2:

Uvidíme zítra jestli bude nějaké další mimčo na světě :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
kaci moc hezka nova fotecka honzika, je to zlaticko vid :wink: vypada tak hodnoucce :slight_smile:
katerino taky jdu cucet na chalupare, tomas vari, tak jsem rada, ze nemusim litat kolem plotny..
my zkusili sexik.. no nic moc teda s tim bruchem, ale prostaglandiny v prirodni forme by nemusely byt na skodu :grinning:
28. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak u nás taky vedou chalupáři, je to švanda :grinning:

káťo, Honzíček je krasavec, moc hezký miminko. :wink:
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Andreasku: ted jsi mne pobavila s tím "nic moc" :grinning:

Jeee já mám taky ráda když manža vaří, ale teď jak přistavujeme tak je většinou opravdu unavený.

Teď když mne chytá ta vařící mánie :grinning: , tak si stěžuje, že ho moc vykrmuju :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak to je dobrý, já si myslela, že jsem nějaká divná, že lidi kolem mě na takový filmy nekoukaj a on se ještě někdo najde :slight_smile: . Tak to je Evi opravdu švanda :grinning:
28. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak už nám to začíná :slight_smile: Tak papa
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
tyky jdu cucet.. zatiim.. :wink:
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
kat: tak to jsem taky divná. Já mám takový filmy ráda. :wink:
28. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Evi: já už je znám normálně nazpamět, ale stejně se vždycky musím koukat, hodně si u takového filmu odpočinu, protože jsou pohodový :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
kat: přesně tak, jde o ten relax.Taky se na to dokážu dívat po stý a pořád mě to baví. :grinning:
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
já jdu chrnět, zítra musím vstávat a jedu na monitor, tak ať nejsem jak přejetá parním válcem.

Mějte hezkou noc. Papa zítra.
28. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak jsem si dala spršku a zrovna slyším, že manža dorazil. Tak mu jdu otevřít nemá klíče ani telefon. :grinning:
28. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
ipuska-taky držím palce :wink:

Kači-Honzíček je krásnej,teda my tady máme samý nádherný mimoušky :slight_smile: mě už tak zajímá jak vypadá ta naše cácorka :dizzy_face:

sem dnes vyprala deky a 2 prajdy prádla a nechce to schnout, a pořád něco uklízím jak se ten porod blíží :sweat_smile: když pak budu utěch našich ať je tady aspoň chvíli pořádek než budu redy,ještě zitra Martinovi nakoupím ať má nějaký zásoby,já sem fakt magor-aby mi náhodou nepošel hlady :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Reni: s tím prádlem to je hrůza viď, vůbec to neschne.

Nejsi magor, jsi vzorná žena :grinning:
28. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Evi: dobrou noc, ať Ti dobře dopadně monitor. Papa zítra
28. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já jdu taky na kutě dobrou
28. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
koukam, ze uz jste sly vsechny do hajan.. taky pujdu asi za chvilku.. dobrou noc.. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky vidím, že už asi chrníte.
Jen jsem vás chtěla pozdravit. dočítat nestačím :frowning2:
Nějak se k počítači ani nedostanu. Ne, že bych furt musela lítat kolem Štěpánka, ale když je volno, tak se snažím být co nejvíc s manželem - když už je se mnou doma :wink: anebo odpočívám :pensive:
Štěpánek už jen pořád nespinká, ráno a večer už tak ze dvě hodinky koulí na nás očkama a pořád si všechno prohlíží, je to hrozná sranda se dívat jak chudák očkama mžourá a šklíbí se na nás :grinning:
Tak dobrou :pensive:
28. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
psala JMIS!!!
TAK TU LEŽÍM S PRSAMA VENKU.PŘED KOJENÍM TEPLÝ RUČNÍK,PO KOJENÍ UŽ JE STUDENÝ,K TOMU PARALEN A ČEKÁM NA ZÁZRAK.PRÝ TO ZABERE A DO DVOU DNŮ SE PŘIZPŮSOBÍ.KLIKA,ŽE ZÍTRA JDEME DOMŮ. :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky odchazim na kontrolu tak uvidime co bude kazdopadne bud napisu nebo prijdu na kona paaaa
29. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Všem, kdo jdou na kontrolu, přeju, at dobře dopadnou :wink:

Ipuska zřejmě rodí, co? Aspon to tipuju podle toho, co popisovala.
29. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno hoky,
Blani: v kolikátem týdnu jsi rodila, bylo to v 37 tt?
Tak to vypadá, že by jsme tu mohli mít zprávičku o narození dalšího mimíska od Ipusky :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky holky..
tak vcerejsi sexik nezabral.. smirila jsem se se stredou.. :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak fakt asi nerodím :frowning2: . Bolesti mi přestali o půlnoci!!!!! Ale teď mě zase bolí podbříšek. Já už fakt nevím. Jdu na procházku a uvidíme co se bude dít. Já ležet nemůžu, pak to bolí ještě víc.

Andreasku mě taky nic nezabírá
29. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Připadám si jak blbec a hysterka :rolling_eyes: co nepozná porod od poslů :unamused: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.