• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj Janne, tak to je fajn, že se vám spinkání upravilo :wink: . A děkuji za pochvalu nožiček :grinning:

Mareček už je napapanej, tak půjdeme přebalit a vyrazíme ven. Tak zatím pa :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko holky,já taky koupu mezi půl osmou až osmou,pak papáme,a většinou spinká mezi devátou-desátou,včera teda odpadnul rychle,to jsem mu ještě narychlo strčila flašku do pusinky,tak ji vypil v polospánku.Vojtík si ještě většinou schrupne kolem šesté večer tak proto to máme tak posunuté,byla bych ráda kdyby usínal kolem deváté,o to se i snažím,někdy senám to i povede.
Vítám po dlouhé době Jitušku,tak jak Šimonek už se nevzteká při pasení koníčků?
Dneska mám sraz s kámoškou a její malou Aničkou,tak už se těším na naše kočárkování.
Blani moc pěkné fotečky Marečka,je to takový malý skřítek a jeho kukuč je super.
Hani Vojtíšek taky stávkuje s papáním,když mu dám mlíko,tak mi to začne prskat a šíleně se u toho chechtá,tak jsem do něj dostala aspoYň trochu čaje,už jsem si zvykla,že dopoledne je to u nás s jídlem boj.Ale zatím váha jde nahoru,tak to je hlavní.
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky,
hani nic si z toho nedělej my na tom nebyly o moc líp :frowning2: do třech dvakrát nahazování dudlu ve tři přebalování a kojo pak scény se spaním :rolling_eyes: a v sedm budíček :confounded: a tak jsme si chrupkaly celou noc ještě před čtrnácti dni. my půjdem ven až odpoledne máme zase sraz matek :grinning: vypadá to, že by mohlo svítit, ale nechci to zakřiknout. no a ted malej usnul :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
jitko diky moc za tipy :wink: mozna na neco z toho prijde rada :slight_smile:
jinak holky, sice se to zda mozna pozde, ze mala chodi spat tak v tech 21:30, ale nam to tak uplne vyhovuje, protoze tom chodi z prace po 19 h, malou si jeste uzije, po zpravach a veceri ji vykoupeme, nez se nadejem je 21, ja nakojim a pak mala usne a je to :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Andy přesně i to tak máme,Jindra taky většinou chodí večřer,vždy mu do toho ještě něco vleze,když bylo fajn počasí tak jsme ještě vyrazili na společnou prochajdu,a najednou bylo půl osmé,a už se jelo,a ten čas tak rychle letí,že najednou půl desáté a já uspávám Vojtíka.
Holky která z vás už byla na vítání občanků?Nám ještě ani nepřišla pozvánka,to jim to trvá.
1. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
andrej gratuluju ke tříměsíčninám. andrej h :grinning: nám taky ještě nic nepřišlo a nedělám si iluze, že by jsme šli ještě letos asi mají na úřadě plno práce vždyt to znáš. známá tady taky čeká a to jsou březnový takže tak. :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
andrej, my jdeme 22/10 na vitani.. to ma sabinka akorat svatek :slight_smile:¨
ja ale necekala na pozvanku, sama jsem si podala zadost..
1. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
no u nás se posílají pozvánky,ale slyšela jsem že to dělají jen dvakrát do roka,tak jsem zvědavá kdy půjdeme.Mám totiž ještě trvalé bydliště u našich,takže to je malé město,tak proto ty pozvánky.
Taky gratuluji Sabince k tříměsičním narozeinkám.Holky toto letí,jsem moc zvědavá kdo tady jednou první napíše že budou mít další přírustek :slight_smile: ještě nedávno jsme hlavně bavili,o kopanečcích,jak byla na monitoru,atd.
Tak Vojtík mi aspoň na 15minut usnul,tak se jdu trochu zkulturnit,minule jsem vyrazila ven,a pak jsem si uvědomila že ani zuby nemám umyté :grinning: :sweat_smile:
1. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
u nás na vsi taky letos nově chodí i sudičky :slight_smile: to se musí objednávat, ale ještě počkáme, až bude filípek trošku větší tak v listopadu si myslím, že by to bylo o.k. na vítání si mě zapsaly, když jsem byla malýho přihlásit na matrice a stále nic už si z toho dělám srandu, že tam nejspíš půjdem s malým za ruku.
1. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
dobré ránko... já teda uspávám kolem 8, teda snažím se, ale někdy to jde, někdy ne. šimonek má už taky svoji hlavu:slight_smile: na bríšku se vzteká jenom, když ho něco nazabaví. známí nám půjčili hrací deku, která jde používat i když mimčo je na bříšku nebo sedí a to ho baví. včera objevil knižku, takovou tu látkovou co šustí a je z ní hotovej. mám pocit, že teprve za poslední týden si tak nějak bere hračky a zajímají ho. on je děsněj lenoch.
my jsme na vítání taky ještě nebyli,a le už vím, že to bude v listopadu. jsme na vesbnici, tak se čeká na víc dětí. letos jich teda je hodně, ale šimon je jedinej kluk:slight_smile: třeba se ještě narodí nějakej kámoš...
http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=abbc9c652da942b0a764211aa248116c&dep=474
to je ta deko-hrazdička
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
sun a andrej moc diky za gratulace :wink: :grinning:
1. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
andrej, radeji se na to jeste optej s tim vitanim, abys to nejak nepropasla.. holky to je desny, uz je rijen..
tomik ma 7. listopadu narozeniny, uz mam pro nej tak nejak nakoupeno.. v cacku jsem mu koupila pekny bezovy manzestraky a takovy hnedy bavlneny tricko s dlouhym rukavem, budu mit fesaka :slight_smile: a bracha ma narozky za par dni, pro toho mam parfem ferrari black, meli akci.. ale k vanocum nemam nic jeste..
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Andreasku taky gratuluji Sabince k tříměsíčninám :wink: :slight_smile:
My koupeme v půl 8 a pak se prce napucne a většinou po přesunu do postýlky usne :wink: a probouzí s tak kolem 2,3 ráno :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
andrej nestraš s vánoce :grinning: jsem letos říkala, že si nebudu lámat hlavu s nějakýma dárkama prostě všem koupím první co mě praskne do nosu ale na filípkovi na tom se vyřádím :slight_smile: už se na to moc těším. martin má narozeniny 5. listopadu a nevím co mu koupím asi numerickkou klávesnici k notasovi protože mi to tady furt přepíná :angry: :grinning:
1. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Andreasku krásné nové fotečky :wink:
Teda vánoce tak ty ještě z dááááááleka neřeším :grinning:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
jj 40kg a svádí to na moji mamku, že! to si dycky libovali jak papá a ted to maj...děti se mu smějou ve škole a říkaj buřte, páč neumí ani běžet....je mi ho líto. Ted už se snaží ho nekrmit tolik, ale on zas krade doma sladký no děs :unamused: dispozice může mít od švagrovýho táty...ten je taky pěknej :confounded: ale to ona odmítá...tak at si to dělaj jak chtěj ale at si mi furt nestěžuje! no nííííc :grinning:

já už mám dole 3kg, už i břicho se víc zatahuje, řekla bych že se cítím už lehčeji a dokonce vstanu i ze dřepu s malou :grinning: to jsem před měsícem vstala stěží :sweat_smile:

jdu zas něco žehlit, malá zas usla :wink:
1. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
andry krááásné fotky!!! a má krásnou bundičku a rifličky je to kočka :wink:

taky dám pryč staré fota a dám pak někdy nové...
1. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak Sabinku vítám mezi tříměsíčňany.

Uzdičku už áme přepižlanou, řval jak tur, ale spíš mu vadilo, že se mu hrabe v pusině, krev mu netekla. Vycvakla jsem stovku a jeli jsme dom.
1. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo a malej se právě posral a to tak, že jistě velmi. Leží tu u mě na dece a místo, aby strkal do hraček na hrazdě, tak strká do té hrazdy. Není on vyčůranej??? Tak se mu totiý houpou hračky všechny :grinning:
No a já si jím banán s jogurtem a slyším ten známý zvuk, ale ještě si v klídku dojím :grinning:
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
holky diky.. :slight_smile:
jitko tak super, ze to mate za sebou, to rvani si umim predstavit, tak to bude zrejme vypadat na nausnickach, to asi budu porad oddalovat :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
tak ted jsem se pořádně nas... dělaám peněžní deník, už mám očíslovaný doklady a pak tu najdu další 4 samo že z prostředka.... tak znova, no...
1. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jitu to je super že máte tu chíru za sebou :wink: a to řvaní si taky umím představit já ho zažila teď při kapání do nosánku :pensive:
Šmouli teda 40kg to je faaakt dost,ale muj brácha byl taky takovej dóóst oplácalej a pak z toho vyrostl v pubertě :wink:
Jituško teda tak to fakt nasejří :confounded:
1. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Katko, proto já mám do nosíku sprej :grinning:
1. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
ahojky-tak naše malá asi v zimě vubec nebude chodit ven nebo já u nevim fakt,včera zas tak po půl hodině venku hysterák,ona prostě nesnese když je navlečená a pod teplejší dekou,tak sme zas šly dom,no t je něco na mě :rolling_eyes:

vám se prcci taky tak vstekají když sou víc zababušení?no bude to muset holka vydržet tu zimu,navíc se mi zdá,že když si pčikne že jí lítá voda z nosu,tak nevimj jestli mám koupit odsávajdu a odsávat jí to,ale nosem dýchá pěkně čistě,tak nevim
1. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
reni, sabca se tedy nevzteka.. zatim.. no uvidime..
jinak odsavajdu si kup, tim nic nezkazis :wink:
1. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jitu to řve taky :confounded: jak se dotknu nosu hysterák :unamused: a si nedá vysvětlit že je to pro jeho dobro :grinning:
1. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
ten náš se vzteká furt :rolling_eyes: potřebuju tady něco vytisknout a pořád taky ječí ach jo. :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
no malá tak po půl hodině v kočáru začne řvet a nepomáhá nic,a jak jí domy vysleču tak se usmívá jak měsíček :sweat_smile: a to sme doteď byly celý dny venku a byla spokojená jak žaba,tak buď jí moc navlíkám a je jí vedro nebo jí vadí ta deka

a dnes mám navíc den D všechno mě štve,nemám vůbec na nic náladu,sem nějaká otrávená-to já sem tam mívám
andry-ty máš taky odsávajdu vysavačovou?slyšela sem že n a vysavač pasuj i ta klasická hadičková,nemáte s tím někdo zkušenost?
1. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Alex spinká, nakojila jsem, tak mu to nevadilo po tom pižlání.
Já si dala ten svůj včerejší výrobek ala bramborák a pro jistotu jsem si rovnou uvařila kotel fenyklu :grinning:
1. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak jsem šťastná,konečně se začal Vojtíšek přitahovat za ručičky,hurá,hurá,hurá :grinning: :grinning:
Reni u nás teďka chodíme s řevem pokaždé ven,my zase vůbec nesnášíme čepice,to v zimě bude fakt horor
1. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.