• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni ja mam baby vac na vysavac :wink:
1. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
neboj reni ona si zvykne....mě taky nesnáší čepice, taky si zvykne-se nedá svítit :wink:
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak jsem ho musela uspat to se nedalo? nevíte jak dlouho ten spurt trvá? :rolling_eyes: už mě to neba. reni jo dneska je super den tiskárna mi tady tiskne kraviny do toho vařím malej řval no fakt na nerv občas. :rolling_eyes: já mám taky baby vac a vysáváme denně, holky jak čistíte ty nástavce?
1. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Začalo svítit sluníčko :slight_smile: . Mareček ještě k mému údivu dospává, tak se snad stihnu najíst.
1. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Sun, já to dám do misky nebo lavorku s vodou a nechám odmočit a pak to propláchnu horkou vodou z kohoutku, ono se v tom lavorku uvolní to, co se nalepí na stěny.
1. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo a spurt u někoho den, u někoho dva-tři a někdo říká i týden.
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
já tam právě napustím horkou vodu a protřepávám to , někdy to jde dobře, ale někdy je to tam fakt dobře chytlý :grinning:
1. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak Sofinku to oblíkání taky rozčiluje a úplně nejvíc čepice tu přímo nesnáší,ale co se dá dělat že..
Jinak my odsáváme rýmu tak 5x denně a řve pokaždý,ale jakmile skončím tak se tlemí..
Holky Sofinka je od rána strašně protivná,už fakt nevim co sní,nosit se nechce,laažet nechce,lehátko ani deka jí nebaví a spát taky nechce,už jsme z toho otrávěný obě :rolling_eyes:
Sun já to opláchnu vodou pak jsme si koupila ten kartáček přímo na ty nástavce a tím to jde krásně a pak to sterilizuji ve vodě,ale to tak 1x denně..
1. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hanko, tak se běžte provětrat, třeba to pomůže.
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
no tak u nás to spurt asi nebude už je to dýl jak týden :confounded: jo hani dneska taky nemáme náladu jen doufám, že odpoledne až půjdu do města tak bude v klidu protože jinak budem muset jít dom :rolling_eyes:
1. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sun, já ten nástavec dám pod proud vody a šťárám v tom špejlí. Sem tam sterilizuju.

Jitu, a jak jsi to na chirurgii zvládla ty? A tos musela zaplatit :confused: ?
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky to je milíto že máte takový den bl...
u nás je všechno fajn,Vojtík v dobré náladě ale nechci to zakřiknout.
My naštěstí u osávaní nekřičíme,jen na mě divně hledí,asi si myslí,co zase chci :grinning:
taky to proplachuji horkou vodou,Hani a ten kartáček jsi na to koupila kde?
1. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
při odsávání taky neřve jen vyjeveně kouká :grinning: ted spí napůll oka asi ten klid nebude mít dlouhého trvání :pensive:
1. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Andrej, já jsem ho viděla na netu myslím v lékárně docsimon. Ale stojí do 40,-Kč, takže se mi nevyplatí objednávat jenom ho :rolling_eyes: . Ale taky bych ho brala.
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Čau holky, jsem tu jen na skok :confused: Mám furt dost práce a zařizování, takže nestíhám :angry:

No, vidím, že řešíte spurt. Tak nám snad včera skončil. od úterka je to zas moje zlatíčko se vším všudy a dnes zas :grinning: Tak snad to bude okej. Už i míň slintá, tak si myslím, jestli se mu taky třeba nezakládaly zoubky. No, nevím...U nás to trvalo asi 11dní :rolling_eyes:
Holky, když jsou mimísci tak protivní, tak zkuste toho Karpa. Nás to učili už v porodce, občas to udělám a je klid. Včera mi chvilku taky fňukal, tak jsem ho zabalila a spal mi 4hodiny, což je teda nezvyk na něho :pensive:
Štěpi, když už je dost ufňukanej, tak holt naložím do kočára a jezdím cestou necestou :grinning: Jinak čepici taky nesnášíme :unamused:
1. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Blani, to víš, soukromá ordinace.
Ale zase jsem nečekala, prostředí super čisto, teplo, doktorka byla milá, tak to člověk i zaplatí.
1. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ten kartáček jsme koupila v Malvíku-dětský obchod a stojí 40kč..zkus se zeptat tam kde si tu odsávačku koupila..
Helu a co je to ten Karpa?To neznám :confused:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jitu, aha, to jo. Já jsem myslela, žes byla ve fakultce :wink:
1. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
heli tak to je fajn, že už je u vás klid. tak snad u nás taky brzo nastane. :grinning:
1. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak malá se na 2 hodiny prospala a je lepší,ale si byla hodně unavená tak furt plakala,sem zvědavá co odpol :fearful:

já taky nevím co je to Karpa-slyším to prvně :fearful:
1. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
No myslím, že to má nafocený Jituš s alexem v albíčku na rajčeti, nebo se pletu???Já taky nevěděla, že je to balení dle Karpa, ale v porodce nám to ukázali a právě říkali, že je to dobrý na zklidnění prcků..

Sun, určitě. Já už taky mlela z posledního, ale když člověk ví, že to zas přejde, tak to jde...ale žádnej spurt nám netrval tak dlouho jako tento :angry: mám fakt podezření na ty zoubky. u vás to bude určo to stejný.
1. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
čus kočky,

tak já dneska prvně zkusila to vázání podle Karpa, ale u nás to moc nezabralo :fearful:

Teď usnula, už byla hodně vyfluslá.

U dr. v pohodě, všechno je dobrý, máme 4,5kg, 60cm a očkování jsme odložili kvůli rýmě :wink:

U nás spurt trvá a taky by už mohl přejít, páč to spaní celou noc je táák boží :wink:

Jinak je malá dneska docela fajn, směje se a řekla bych že je vcelku dobře naladěná, snad bude i večer :wink:

Řeším, jestli jít ven nebo ne, jsem docela utahaná, tak si zkusím schrupnout :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak my ted byly venku dve hodinky, spojily jsme to i s nakupem, ted si dam kafco a kdyz mala usne, lehnu si s ni :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
charlie a když byla zavázaná dala jsi ji na bok a pohybovala s ní?Štěpána to zavázání taky jen tak neuklidní, musím s ním chvilku hýbat a je to ok :wink:
1. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
jé já bych taky spala... ale to se nepoštěstí. manža přijel z práce nějakej nas... chtěla jsem mu dát malýho ven, když jde k holičce, že bych si odpočinula, ale bohužel. já nemám nárok si odpočinout.
1. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Charlie, to Verunka váží celkem málo, když po porodu měla 3,3kg :confused: . Neříkala ti dr. nic?

Andrej, já vycházky vždycky spojuju s nákupem. Akorátže se Mareček v obchodě vždycky vzbudí. Není divu, když ti lidi s těma vozíkama tak práskají :rolling_eyes: . Vždycky mám chuť jim něco říct.
1. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Jsem si Marečka uvázala do šátku do kolíbky a už mi tak spí 1,5 hodiny :confused: . Asi se mu to líbí víc, než na svislo :slight_smile: . Akorát jsem mu trošku nadrobila do obličeje :sweat_smile: (kolonády premium - mňam :sunglasses: ).
1. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
blani to by bylo asi zbytečný plýtvání energií. ti co jsou bezohlední, bezohlednýma zůstanou. já ńěkterý věci už neřeším, jinak bycvh byla permanentně nas...
1. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
tak my jsme se vrátili z venku,byli jsme tam přes dvě hodiny,s kámoškou e její Aničkou.Ted se Vojtík nadlábl a čekáme na tatínka,sedí mi tady na klíně a prská mi na ruku.
1. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
My taky přišli z venku, bylo mi tam vedro, musela jsem si sundat mikinu.

Alex tu olizuje světlušku a neskutečně u toho huláká.
1. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.