• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Karp - jj, mám to nafocený v albu ze tří měsíců na rajčeti.

Blani, fakultce a spol. se snažím vyhnout, tam to je na dlouhé lokte a hlavně dlouhé čekání.
1. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak jsme taky přišli z venka :wink: 20-25 minut spaní,15 minut řvaní a zbytek prokoukal :wink:
Blani malej se taky dycky v krámě probudil,ale už tam s ním nechodím to pak nenakoupím nic páč on začne hned vejt :sweat_smile:
Jinak co se týče tej bezohlednosti tuhle na procházce(po cykloztezce) nás předjeli 3 motorky asi tak metr od nás no :confused: rachot šílenej malej už už usínal,ale samo že byl hned z toho rachotu vedle :angry: a jako by to nestačilo oni se ty kreténí po pár metrech otočili a projeli okolo znova :angry: :angry: a teda fakt mě dost nasejřili :unamused:
1. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
darebaci :grinning: :unamused:
ani jsem vam nenapsala, ze jsem dnes v globusu koupila cdcko broucci a sabinka ho ted posloucha :grinning:
jeste meli pejska a kocicku :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
a tomovi jsem koupila k narozeninam nebo uz vanocum od m. viewegha pohadky pro unavene rodice taky na cd :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky moc nechodim pac si uzivam kazde chvilky danik kazdy den umi a dokazuje ze umi neco noveho je to bomba a ty jeho ksichtiky jaky haze no proste nadhera a je s nim uz fakt prca jinak spime tak jak vojtik od andy s rozdilem tim ze usiname v osm a budime se v pet pak spime do cca osmi a usina sam jen ho zabalim do zavinky a dam dudu a spinuska holky placou vam mimisi a tim vas upozorni ze jsou hore nas milacek ne probudi se a kouka a pak akorat zavola ze uz by jako jedl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moizim krmit koukat na bednu zitra jedeme na jizni moravu na vikend k rodine dam si burcak mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Jo, to máte pravdu. Ty motorky a náklaďáci mě taky se.ou. Vždycky se na ně pohoršeně dívám už jak jsou před nama a ono to nepomáhá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, Mareček tak pokňukává, ne že by brečel, to ne, ale dává o sobě vědět :wink:

Manža mi hledí přes rameno, nutně se chce dívat na Simpsonovi, tak zatím pa :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
tak danikovi hluk nevadi ba naopak ho uspava vysavac fen vlak atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Tak jsme byli 2x venku a pokaždý jsme zmokli :angry: ale malá se aspon trochu prospala ted je v košíku zas zkoušela natahovat tak jsme jí dala pejska na hraní tak se ho snaží sníst..Snad buze mít zítra lepší den..
Teda Andreasku ty jsi dobrá že už takhle nakupuješ to já na Vánoce nemám ani pomyšlení..
1. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
jo jinak mam snad podruhy v zivote kvasinkovy zanet boli to jak cert vcera jse byla na gynde jak mi tam daval zrcadla sem myslela ze ho kopnu auuuuuuu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
my zitra jedem na vikend na moravu uz se mi chce s..t blit a vse do kupy uz mam cestovi horecku a nez to vse zbalim OMG
1. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Evi tak si užijte víkend,snad vám bude přát počasí,my bychom kdyby bylo hezky jeli na nějaký výlet,ještě uvidíme.
Malý s emi tady rozčiluje tak se mu jdu věnovat,ani mě nenechá chvilku sedět u toho PC: :angry:
1. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Evi užijte di víkend :wink:
Hani teda to naštve to zmoknutí :confounded:
Hodila jsem do albíka fota včerejšího nákupu věciček pro malýho :wink:
1. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Evi, užijte si to.

Kači, ty punčocháčky jsou super :dizzy_face:

Já vůbec nevím, co budu kupovat na vánoce. To je vždycky horor něco vymyslet :rolling_eyes:
1. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Blani dej pokoj s vánocema :grinning: :grinning: ty jsem dycky řešila poslední týden :sweat_smile: :grinning: no s těma punčocháčkama já se nemohla rozhodnout který a tak jsem vzala všechny troje :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
holky dik vecer uz musim neco pobalit maly ted na me z niceho nic usl tak ho necham do koupani :grinning:
1. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Ja dnes zirala jako blazen. Byly jsme venku, mala spala v kocarku, a ja uz z dalky slysim hasicskou sirenu, jak se k nam blizi. Nebylo kam utect, tak jsem proste sla dal. Sirena kolem nas projela a moje dcera prosim nehnula ani brvou a spala dal!! Teda to jsem fakt necekala.

A dejte pokoj s vanocema, na ty nemam ani pomysleni.
1. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Helu čéče, tak na bok jsem ji nedala, ale pohybovala jsem s ní a plácala na střídačku po zadečku, ale žádná změna. Pak už jsem nevěděla co, tak jsem jí dala mlíko, hned odpadla, dala jsem ji na sedačku a spala celých 5 minut :angry: Pak zas řev jak blázen.
Nakonec jsem ji naložila do kočáru a jela s ní ven bo by mě z ní jeblo :astonished:

Blani taky jsem si říkala, že jsem tipovala, že bude malá vážit víc, ale dr. říkala, že je fakt, že by i víc mít mohla, ale že vypadá dobře, tak není důvod nic řešit. Jsem ráda, že mám rozumnou doktorku a že nešílí z nějakých tabulek. Asi to má po mě, já jako malá neprospívala vůbec, jako děcko pořád podváhu.... Veru naštěstí prospívá, sice ne tak markantně jako jiný děti, ale je v pohodě a to je důležitý.

Já jezdím hodně často kolem kolejí vlaku a to malé neva... A randál je to velkej.

Jo a s vánocema dejte fakt pokoj :grinning:
1. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno, holky :slight_smile: . My už jsme hodinu vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Charlie, tak když doktorka říká, že to je v pohodě, tak to je fajn :wink:

Já jedu dneska do školy a vůbec se mi nechce :confounded: . Už teď se mi po Marečkovi stýská a mám strach, jak to dopadne :pensive: .
2. říj 2009 v 06:34  • Odpověz
Dobrý ráno,
tak jsem malýho včera přechválila. Před usínáním řev jak blázen, nic nepomáhalo...ach jo :angry: V noci kojo snad po 1,5hod-2hod, jsem jak praštěná. Ke všemu tu dnes máme zedníky, takže budu mít celkem fofry :angry: Sem myslela, že když vstanu dřív, tak něco si rozvařím a buch, zas řval na jídlo, před chvilkou usnul..jsem zvědavá na jak dlouho...
2. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
hm, tak mladej pán asi už bude taky vstávat :unamused:
2. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
Heluli, tak to byla noc :unamused: . Ať to dneska se zedníkama zvládnete :wink:
2. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Díky :wink:
Blani, ať ti to ve škole rychle uteče :wink: A co Mareček, vezme si už v pohodě flašku od manžela?

Jéé, já myslela že zabral a zas nic :unamused:
2. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj.
Jsme taky hore :grinning:
Dneska jdem nebo spíš jedem na veletrh hraček atd. Už se těším. Alex nic neříkal :grinning:
My dneska taky kojili v noci, v půl 4 se probral, posral a pak chtěl jíst. Teď je od 7 nakrmenej a má somostatnou dvouhodinovku v postýlce, pak vyrazíme.
2. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Heluli, od manžela už jo, ale dneska hlídá mamča a ta to zkusit nechtěla.. Prý mu dá flašk a je to. To nezná našeho kluka :sweat_smile: :grinning: . Ale snad jo.

Jitu, Alex se netěší :confused: . To je nějaký divný :grinning:
2. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Mareček mi taky usl, tak jsem si ho nechala tady v obýváku. Mám pocit, že mi tady spí dýl, než v postýlce. Ale ať to nezakřiknu a není za minutu vzhůru :grinning: . Pro mě by bylo ideální, aby se vzbudil na jídlo v 8, pak bysme šli ven a jedl po 11.
2. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Blani, myslíš, že bude spát dýl? :grinning:
2. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Jitu, jo jo :grinning: . Už spí půl hodiny a to by se v postýlce už probouzel. Tam mi ráno spal vždycky tak tu půl hodinu.

Jitu, tys vázala Alexe do kolíbky, že? Býval v ní takovej zmáčklej? Já jsem tak měla včera Marečka a byl v tom dost takovej namačkanej. Ale asi se mu to tak líbilo, když neprotestoval. Jenom mi přišlo, že se mu musí hůřu dýchat.
2. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Blani, no byl v tom takovej zmáčklejší, ale on v ní od 6 týdn. nechce být, takže asi od čtyř kil. Teď jsem ho do toho ani neumotala, furt vystrkoval nohy :grinning:
2. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Tak to jo, já jsem se bála, aby mu to nějak neublížilo. A ty nožky má z popruhu ven, ale já je překryju tím spodním, jak se ještě přetáhne. I ty nožky mi přijde, že v tom má křížem. Vždycky se snažím prozkoumat, jak je tam má, ale přes ten šátek mi to moc nejde :grinning:
2. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Ha, už otevřel oči.
2. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.