• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, ono by mohl mít nohy v tureckém sedu, o i doporučují kvůlivá kyčlím.
2. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Jitu dík :slight_smile:

Tak Mareček už je nakrmenej. Nevyšlo to 1/4 hodinkou. Ale aspoň budu muset dřív ze školy :grinning: . Stejně tam nemůžu být dýl, jak do 6.
2. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno tak my buzení opět po 3 hodinách,začla ve 22.30h a jela celou noc až do rána do 6.30h,ted už zas spí,ale mě už se nechce..venku je pěkná zima 5.st,takže jestli někdo razíte ven hned takhle po ránu tak se pořádně navlečte..
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Hani, my máme 8 :grinning: . Ale kosa tam je teda pořádná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A bude hůř...
2. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Blani ty jdeš dnes do školy?
Já musím Sofinku naučit na tu flašku a vyzkoušet ten Nutrilon,přijde mi že mám slabý mlíko i když to prej neexistuje tak jak jinak si vysvětlit že malá přibrala za 3 týdny pouze 180g a v noci se budí po 3h když mám mlíka dost??? :confused:
2. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Hani, jo jo :frowning2: . A zítra taky :frowning2: . Já myslím, že když se budí po 3 hodinách, tak je to v pohodě. Kdyby se ti budila třeba co hodinu a i přes den by tak chtěla jíst, tak si myslím, že by hlad měla, ale ty 3 hodiny jsou podle mě OK. Třeba si jenom málo vytáhne. Pokud máš mlíka dost, tak ju zkus naučit na tu flašku a dát ji mateřské mlíko z flašky, ať víš, kolik vypije :wink:
2. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
My máme 13 stupňů, ale asi tam svítí sluníčko, já ještě neroztáhla žaluzie.
2. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Jo, u nás taky svítí, takže odpoledne bude teplo :slight_smile:

Jdu přebalit a vyrazíme, tak zatím pa.
2. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Tak na teplárnách píšou, že zahájili vytápění, tak jsem zvědavá, kdy tu bude teplo.
2. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Blani ale ona mi dřív spala i 6-7 hodina najednou se začla takhle budit..To já jí chci nejdřív naučit na flašku smým mlíčkem a pak vyzkoušet ten Nutrilon,abych viděla jak dlouho po něm bude zasycená..ale to je ještě nadlouho,zatim flaška stále nenechází úspěch.. :unamused:
My už máme 7st a doma 23st tak to se ještě dá..
2. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
"dobré " ráno, tak u nás zase budíček ve tři kojo s přestávkou skoro hodinu pak scény se spaním tak jsem ho musela uspávat na rukou :confounded: no prostě noc za všechny prachy usnul kolem šesty a od osmi jsme zase hore. teda holky opravdu doufám, že je to jen přechodný stádium a naši miláčci se brzo vrátí do normálu. :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Sun taky si se namlsala dlouhým spánkem a ted se s tím nemůžeš srovnat vid?Já to mám stejně,každý ráno jsme jak po flámu a noci už začínám nesnášet :angry:
2. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Sun, tak u nás ty blbý dny zas pokračují :frowning2: :angry: :angry: :angry: Dva dny klid a teď nanovo, ach jo, kdy to skončí???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
holky je to blbý, ale jsem ráda, že v tom nejsme samy :sweat_smile: alespon vím, že je to normální. snad se to brzo srovná a my se zase vyspíme, to jo na dlouhej spánek to si člověk zvykne jedna dvě :grinning: filip tady ted procvičuje novej pokřik už se ho naučil včera no mě se moc nelíbí je takovej vztekací :grinning: tak mi vyrážíme do města tak zatím
2. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
My dneska taky vyrážíme ven,musim sjet nakoupit,ale Soffinka už je celekm dobrá,akorát má trošku rýmičku,ale tak zas nebudem nikde dlouho courat..
Sun já bych byla radši ta co tady píše jak se krásně vyspala 8h v kuse a ostatní litovala jaké to jsou chudinky,že se nevyspí :sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
blani, tak to ve skolicce zvladni, ja ted dlouho nic az asi 3x v prosinci :sweat_smile:
jinak jsem vcera vykoupala malou v 19:30 a v 20 h vytuhla.. v noci dve koja.. v jednu a pak v pet a az ted po devate..
2. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobre ranko!
Jak je mozne, ze vas detatka takhle zlobi a nenechaji vyspat? Drzim palce, aby to rychle preslo!
Ja doufam, ze u nas se nic takoveho konat nebude. To by mne kleplo.
My uz mame asi 3 nedele pravidelny rezim, presne na cas, takze muzu sem tam docela planovat nejakou akci a tak.
Docela se divim, kdyz ctu, ze vam mimca treba jen tak nekde usnou, jako na prebalovaku nebo na gauci. To mala kdyz je unavena, tak ji proste uchopim a ulozim do postylky a spi tam. Nebo spi na prochazce v kocaru, ale vlastne nikde jinde ne.
2. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky janneke, tak to mate fajnovy :wink:
zaloz si albicko, my vas taky chcem videt! :grinning:
2. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Andrej, ja jsem s fotkama dost opatrna, nedavam soukromi volne na net.
Kolikrat se tady na konikovi udivuju, jake fotky tu jsou volne k dispozici. Ja bych napriklad foto sveho naheho tehotneho bricha na net nedala. Kazdy lump si to muze stahnout a delat s tim, co se mu zachce.
2. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
janneke ja vim, mas pravdu, je to snadno zneuzitelne, ale ja si zase rikam, co by s tema myma fotkama kdo delal.. akorat bych nedala zadnou vylozene nahatou fotku mimca no a svoji to uz vuubec ne :grinning:
2. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se snad spurt už ukončuje, páč včera usnula cca o půl desátý a probudila se až v šest, tak to je krásný.
V 9h jsme vyrazili na procházku a malá mi v kočárku ještě teď dospává, no to bude s ní určitě nádhernej den, když se tak krásně vychrupká :grinning: Kočár se osvědčil, když tak spokojeně hajá :grinning:
2. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
jéžiš píšu jak hotentot :astonished: :grinning:
2. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Čus bus mamči :slight_smile:
Tak jsem manžu vypravila na rally a jinak pytlíkuju špunta má pěknou rýmu a je przoutkovej a to docela dost :frowning2: takže vysáváme a stříkáme Vincentku a už se mu to stříkání do nosu docela líbí :grinning: se na mě pak hebí :grinning:
Janneke to je super že máte režim :wink:my už ho taky tak trochu měli než přišla ta rýma-mrcha :angry: :wink:
a fotky ty neřeším ať si s nima děla kdo chce co chce :grinning:
2. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak tady se pěkně zatahuje,no pověsila jsem prádlo ven,tak a´t to aspoň proluftuje.Vojtíšek spinká v košíku,a já půjdu trochu pokldit.Jinak je mi líto holky,že vám prckévé tak nechtějí spinkat.Vojtíšek s enám vzbudil o půl šesté jak tatínek vstával do práce,tak nám ještě nachystal flašku.
My odpo půjdeme ven,pořádně se oblečeme a vyrazíme,doma bych celý den zavřená nevydržela.
Jinak fotečky taky neřeším.Já se zase ráda pochlubím svým dítkem. :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
He he holky, mne se Majdulka budi co dve hodky v noci :unamused:
A jinak k fotkam-ja jsem zazila jednu co krade fotky a vydava je za svoje, hlavne tady z konika je ma-mame s ni docela problemy,nejde bloknout a tak v tom vesele pokracuje,ja je sem uz nedavam a nektere mam podepsane.
2. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Andaro jj tenkrát nám je sekla oboum dvoum že jo?potvora jedna :angry:
Andrej hned jsem zkoukla fotečky :wink: moc pěkný :slight_smile: Vojtíšek se krásně směje
2. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Kači díky :wink:
2. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak my spíme od 9h a spíme pořád, no jsem v šoku a už se chodím dívat, jestli dýchá :wink:
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jo a co se týče fotek, tak já je mám na galerii, kam je průběžně vkládám a je to super. Kopírovat nejdou, nebo resp. jdou ale ten, kdo si je zkopčí, tak z toho nic nemá bo se tam zkopčí i reklamní čtverec do tý fotky, takže je to hodně vymakaný. Tudíž Janneke - hod fotky na galerii.cz :wink:
A navíc je nemusím nijak zmenšovat, což tady na MK mě dost štvalo :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky dneska to fučí co? byli jsme dvě hodiny na procházce a jsem řádně ofouklá :grinning:
2. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.