• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jj, to zmensovani fotek je naprd..
jinak evulko, fuci to silene, my jely pesky do penny a z penny a jsem taky dost ofouknuta :grinning:
dosly nam plinky, tak jsem koupila nejaky pennacky, jsem zvedava, jaky budou..
2. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
jsem hrozna, ted jsem zbodla dve tmavy housky, jednu s majkou, jednu s uzenym syrem, kafco s mlikem, malinky tiramisu a jeste si davam mon cheri.. :grinning: ja totiz neobedvala! tak to me omlouva, ne? :grinning:
2. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
andrej: jasně, že je to omluva, jen si dej. No my ušli skoro 5 km a docela mě z toho větru potom bolela hlava :confounded:
2. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
jinak jsem ti chtěla pochválit fotky, jsou moc hezký
2. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
evulko me vetsinou boli jakoby celo z vetru, je to neprijemny nebo kdyz snim narychlo nejakou zmrzku :slight_smile:
jinak dekuju za pochvalu fotek, mame novou hracku vis, zrcadlovku canon, tak se s ni ucime :wink:
2. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak jsem tu z prochajdy :slight_smile: pidižvík vydržel 3!!hoďky bez kója :astonished: :grinning: a krásně venku spinkal :slight_smile:
Evul taky jsem požádně vyfoukaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si musela dát na hlavu aspoň kapucu :confused: je tam šílenej severák
Andreasku tak to je radostné učení že? :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
andrej: tak to je super, je to znát, že máte kvalitní foťák, ty fotky jsou o ničem jiném.

káťa: Jo je tam severák, to je fakt hnus.
2. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
ahojky tak my jsme taky byly na prochajdě fičák tam je teda pořádnej :confused: tak už jsme zalezlí doma. dopoledne jsem byla na životním pro vyjádření ke stavbě už jim to tam leží tři týdny :angry: a samozřejmě na to ještě nehrábly. s těma fotkama to fakt naštve,ale absolutně nepobírám proč to někdo dělá :astonished: myslím si že psychicky zdravího člověka by to nenapadlo že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Sun tak to máš recht :wink: to máže dělat jen magor :confused:
Teda koukam že fučák je všade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Evul krásný fotečky :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
katka: děkuju.... :wink: nejlepší jsou ty jeho úsměvy :grinning:
2. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Evul jj ty jsou nekrásnější :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
káťa: To jo, Honzíček jich taky určitě rozdává dost co?
2. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
krásný fotky evi :slight_smile: no fouká statečně to listí opadá ani se nestihne zbarvit :grinning: tak jsem si musela udělat kafčo protože mi padají oči. :pensive: malej se tu zase vzteká asi dostane na prdel :grinning: dělám si srandu stejně by mi to bylo prd platný :wink:
2. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
sun: děkuju. No to listí jde dolů fakt nějak rekordně rychle, válí se to všude, akorát je z toho bordel :grinning: :grinning: :grinning:
Malej se taky vzteká,tak taťka chová. Má dneska nějakou mizernou náladu. :confounded:
2. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Evi i já se přidávám,moc krásné fotečky :wink:
taky jsme byli venku,docela svítilo sluníčko,tak se to dalo,ale teď je tam kosa,už nevytáhnu paty z bytu :grinning: a to mi byla nabízena ještě prochajda,ani náhodou.
Tak náš se zatím nevzteká,ale myslela jsem že bude spát,mnul si očička a prd z toho.
2. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
ahoj mamuši......

koukám že vám mimča blbnou se spaním...tak držím palce at se to urovná...

dlouho tu nebyla katulen že?? a co naše dvojčátka?? nevíte kam chodí....nevím ted jméno :unamused:

budu taky dělat nový album, mám už nové foto ale musím koupit usb kabel!!

taky tu je fičák!! tatka dnes přijede z kroměříže se služebky a zítra razíme k mamce do neděle, už prý napekla a navařila se tááák těším !!! :dizzy_face: :dizzy_face: už se mi po ní stýská!

jinak krásný fotky máme všici nádherný mimísky"" :dizzy_face:
2. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
no já už ho ted radši dávat spát nebudu,aby spal alespoň v noci trochu. jsem myslela, že martin přijde v pátek dřív a bude si s ním hrát a nic :confounded: máme smolíčka nějaký babce teče do baráku tak se jel na to mrknout.
2. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
mno a rozmyslela jsem si to plavání...stojí to tu 3tisíce tak to asi ruším, ikdyž uvidím ještě!! :confounded:

už nám taky topěj tak jsem to vohulila v obejváku a je to žrádlo!!
2. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
jo a nechápu...mám nějak zpřeházený fota v albu, jak to může někdo krást a na co hlavně???????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
2. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
andrej: děkuju :wink:
2. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
no ted koukám...jak blázen... :astonished: :confused: :fearful: já tam nemám tu renatu těhulku kámošku...kde je?? to přece nejde , na co by jim to bylo- :confused:
2. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
tak Vojtík na chvilku zabral,chtěla jsem si jít zacvičit,ale teprve před chvilkou jsem obědvala,tak to bych se asi pob...
Evi nemáš zač :wink:
2. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
no tak to si taky asi ty fotky budu ukládat jinam!!

přišla mi chůva..jdu se vykoupat, tak se mějte zatál!!
2. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
hm tak už chrní :sweat_smile: alespoň bude chvillku kllid. šmouly, ale to by si jen zkopírovaly to by ti nezmizelo, tak to nevím kam se ti poděla. holky přemýšlím o kalendáři s fotkama malýho k vánocům nepřemýšlely jste o tom někdo?
2. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
sun: náš ďábel taky chrní, jsem zvědavá, na jak dlouho. :grinning:

andrej: to tě obdivuju s tím cvičením, to já bych se asi nedokopala
2. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Sun jé to by byl bezvadný dárek k Vánocům,pořád totiž přemýšlím co našim.I když chceme tak za měsíc jít se fotit s Vojtíkema pak nechta mamce udělat plátno na zeď,ale ten kalendář je taky super nápad
2. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Evi taky že se asi nedokopu,ale Jindru už mám doma,tak by pohlídal prcka,ale mě se takkkkkk nechce
jo a asi budu chodit s kámoškou na aquaaerobik
2. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
no já se taky na to cvičení chystám a skutek utek , asi budu muset cvičit po ránu protože pak se mi večer vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady mají dobrou akci asi do toho půjdu http://www.happyfoto.cz/cz/page/36/aktualna-akcia.html alespoň si můžu být jistá, že ten dárek využijou po celý rok :grinning:
2. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
andrej: to věřím, já bych taky neměla chuť.

jinak holky hezkej dárek, já jsem právě přemýšlela o té foto knize, to by taky nemuselo být špatný
2. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.