• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun díky za tip,už jsem to nadnesla Jindrovi,že by to byl fajn dáreček
tak pr´dola už je vzhůru,no to byl teda dlouhý spánek,teď si povídá s dudlem a strká si ho do pusy naopak.
2. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
akorát bude mazec vybrat fotky,to už abychom začli :grinning:
2. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
tak fotoknihu mám ze svatby a je super, chci filípkovi taky udělat, ale jakou souhrn prvního roku :grinning:
2. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
sun: to je pravda, to bude asi lepší. :wink:
2. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Sun jééé my o tom s Radkem taky mluvili že bysme udělali v vánocom ty kalendáře :wink: :grinning: a mají akci no supééér :slight_smile: ale teď mi ještě dluží fotky co jsem tam posílala minulí pondělí :angry:
Evul jj malej se směje skoro pořád jen teď nee máč ho trápí ta hnusná rýma :frowning2:
2. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
káťa: tak náš zrovna ryčí, chovat nepomáhá, najedenej a přebalenej je. Bříško to určitě není. Takže hysterák nebo fakt nevím.
2. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Evul jj to teď taky občas známe :confused: hysterčí ač napapám a přebalen :confounded:
Honzule dříme-jupíííí :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Hmmm tak prdlajs asi je po dřímání :frowning2:
2. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
káťa: ale to je hroznej rykot, to je tak vzít si špunty do uší. Chudáci sousedi.. :pensive:
2. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Evul sousedi to přežijou :wink: :grinning: malej takle ryčel včera na prochajdě už jsem byla fakt zoufalá :rolling_eyes: ale pak jsem ho uhoupala :grinning: a co dudl nepomáhá???
2. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky tak mám za sebou deset minut na orbitracku,jsem zpocená jako pr... a nemůžu popadnout dech,kde je moje kondička? :frowning2:
tak u nás se zatím neřve,tatínek poctivě zabavuje synka pískacím krtečkem,půjdu si dát ještě pět minut a pak se vrhnem na koupání
2. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
teda andrej ty jsi šikula já snad půjdu taky :grinning: no malej takhle řval ve čtyři ráno to měly sousedi asi taky radost :slight_smile: občas je to, ale takovej řev jako by sme mu tady něco dělaly nebo čekám, kdy na nás přijde socka :grinning:
2. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
káťo, já jsem taky občas zoufalá, kdybych aspoň věděla, co mu schází. Uklidnil se až ve vaně, to si vesele pokopkával a jakmile vylezl z vany tak zase. No dneska je tedy den. Dudel zabírá, když má menší rapl, když ho chytne tohle,tak ho ten dudel akorát vyprovokuje :pensive:

sun: to mě právě štve, škoda, že nebydlím na samotě u lesa, tam by mi to bylo jedno,tady člověk bere ohledy na druhý....
2. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Čau holky, tak su doma :slight_smile: . Chcu se zeptat, nevíte, když mi zůstala 1 dávka mlíka (vytažená z mražáku a je v ledničce), jestli ji můžu nechat do zítra nebo ji musím vylít?
2. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
odkdy ji mas blani v lednicce?
jinak ja ted ukuchtila maxi rychlovku..
uvarene penne testoviny s bazalkou a na ne jsem vylila zakysanou smetanu ochucenou vegetou a nakrajela sunku, promichala a tomas ma boule za usima :grinning:
2. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
tak u nás zas řev :angry: teď konečně usnul, tak snad mu to vydrží až do rána. Ne jak předešlou noc :angry:
Já myslím, že u nás to budou zoubky, má to v jednom místě takový drsný a všimla jsem si, že i na tu stranu víc dává jakoby hračky do pusinky. Možná je to náhoda, nevím. No snad to nebude trvat dlouho :unamused:
No nic, ještě něco dodělám a asi taky padnu za vlast. Dnešek byl náročnej :pensive:
2. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Včera večer v 10 jsem ho tam dala zmrzlý a jak jsem ve 12 odcházela, tak ještě nebylo úplně rozmrzlý.

Hmm, ty těstoviny zní dobře. Zapamatuj si to, někdy se tě na ten recept zeptám :grinning:
2. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Chci dodat jeste k tem fotkam... proste mam blby pocit z toho, ze si je muze kazdy zkopirovat a pouzit k cemukoli. Cetla jsem o pripadu, kdy jakasi ceska firma (kdyz ji budu jmenovat, tak mi to tady asi smazou) pouzila pro svuj reklamni poster rodinnou fotografii z blogu jedne americanky, ktera se o tom nahodou dovedela od kamaradky, jez videla to jeji foto v Cechach na prazdninach.
Abych pak nekde v reklame nenarazila na svoje foto s textem ve stylu: Tato pani je blba, protoze nepouziva nas praci prasek. Mne by vadila uz jen ta myslenka, ze nekdo pouzil mou fotku treba jen pro soukrome ucely, aniz bych o tom vedela.

Taky se rada chlubim svym ditetem, ale nechci davat nase fotky napospas vsem uchylakum, co jich je internet plny.
Mozna vlozim nejake foto, ale rozhodne ho hodne zmensim a umistim na nej aspon "watermarking".
2. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Heluli, zoubky? Mně to přijde strašně brzo. Jako mně osobně, ne že by mu nemohly vyrůst :grinning: .

Janne, tak to je drsný. To by mě nenapadlo, že firma fotku ukradne :confused:
2. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Janne, malinká je krásná :dizzy_face: . Jak se jmenuje? A kolik měla, když se narodila?
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Diky moc, Blani!
Mela 3000 g a 50 cm. Uplne prumerne mimco... haha.
2. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
janneke ajoo, vidim fotecky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Janne, tak to jsou krásné, přesné míry :wink:

Andrej, nevíš, jak s tím mlíčkem?
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj,tak dnes v noci sme byly vzhůriu ve 2 a pak ve 4 na kojo :astonished: to už je druhou noc po sobě,sakra doteď spala celou noc až do 5 do rána a začíná se to měnit,takže se přidávám k těm co máte zlomovej 3 měsíc :confounded: :sweat_smile: ač nerada :zipper_mouth:
dopol nespala vubec pak sem ju hodinu nosila na rukách a nedej bože když sem ju položila to byl řev,ale po hodině sem ju lupla do kočáru nechala chvilu pořvat a spala 3 hodiny,ale celej den sme nekadily takže doufám,že nebudem mít vnoci bolení :confounded:
dávíáte někdo místo fenyklu i heřmánek?nevím jestli je tak ytak účinej proti nadýmání
2. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Evulko když nechce dudla tak mu na něj kápnu Sab Simplex anebo mu ho máčím do feniklovýho čajíku :wink: a jakpak potom šmakuje :grinning:
Reni na prdíky feniklový nebo kmínový čajík :wink: heřmánek spíš podporuje trávení :wink:
Blani a jak doma zatím co jsi byla ve škole???všechno v pohodě?a to mlíčko no nevím,ale asi bych ho vylila :confused:
2. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak máme za sebou zase hysterák :pensive: kojila jsem skoro třičtrvtě hodky a pořád řval tak jsem se naštvala udělala mu příkrm a ten nechtěl vůbec tak jsem ho zabalila do zavinovačky, zabalila i ruce, pro jistotu dala dudla hajana chvilku pohoupala a spí jsem zvědavá jak dloouho :confused:
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
sun-tak ty máš teda s malým veselo :confused: malá teda naštěstí večer usíná v pohodě prostě jí v 8 položím do postýlky dám dudla a plínku do ruky a du pryč,sama usne :dizzy_face:
s usínáním naštěstí problém nemáme,doufám,že si to nezakřiknu :zipper_mouth:
Kači a ten kmínovej se dělá jak,to spařím pár kmínů? :confused:
2. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
no reni taky jsme měly takový krásný časy :fearful: u nás, když už je hodně rozeřvanej tak ani kapky nepomůžou. doufám, že snad bude brzo konec a je to pouze dočasný. no já mám čaj pro celkovou pohodu je tam fenykl heřmánek a medunka a teda moc nefunguje :angry:
2. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
káťo taky mu občas kápnu sabíka, ale když to odudlá,tak to je zase konec :grinning:
2. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
sun: ten máme taky. Od kdy vlastně tenhle čajík je? Já ho mám někde uložený, protože jsem ho kupovala, když byl Davča ještě malinkatej....
ty hysteráky máme asi podobný, když ho to veme, nepomůže vůbec nic
2. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.